|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
więcej -> |
|
Nowa Książka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Fałszowaniem Historii Polski
|
|

Polacy pod „zydowskim aparatem szantazu o anty-semityzm” dali sie oklamac w sprawie zbrodni na Zydach w Jedwabnen na zasadzie ze: „W przekazie wiadomosci nie ma znaczenia co powiedziano; wazne jest co dochodzi do ludzi.”
Cytuje powyzej niedawna wypowiedz zydowskiego specjalisty od sondazy opinii w USA, Frank’a Luntz’a, tym razem w dyskusji o niedawnym skazaniu na dwanascie lat wiezienia szpiega izraelskiego, sjoniste i dygnitarza amerykanskiego, nazwiskiem Larry Franklin, (wedlug Jerusalem Post a 23go stycznia, 2006,) przy artykule Hilary Leila Krieger pod tytulem „Wyrok Franklin’a Oburza [Zydow].” Oburzenie to pochodzi z przekonania Zydow, ze rzadza oni w USA, (mimo tego, jeden z najwiekszych wysilkow kontr-wywiadu USA jest mobilizowany przeciwko szpiegostwu Izraela w USA, co potwierdza pasozytnicza role Zydow, ktorzy do dzis stosuja zasady Talmudu).
Jesienia 2004, gazeta Fakt oglosila artykul pod tytulem „Zapomniana Masakra w Torzencu.” Reportaz dotyczy dokonania przez Niemcow masowego mordu na cywilnej ludnosci polskej, w pierwszych dniach wrzesnia 1939, za pomoca podpalania budynkow pelnych kobiet i dzieci, po uprzednim roztrzelaniu meszczyzn. Tak wiec tym masowym mordem przez Niemcow na Polakach, dokonanym za pomoca duszenia ludnosci cywilnej w podpalonych budynkach, Niemcy rozpoczeli serie kilkuset mordow ta wlasnie metoda, od Ordour sur Glen we Francji, przez Polske, Balkany i Ukraine do Chatynia na Bialorusi, w ktorej to miejscowosci upamietniono ponad 150 takich mordow niemieckich w okolicznych wsiach.
Najwyrazniej Niemcy uwazali mordy ludnosci cywilnej w podpalanych przez nich budynkach, za bardzo praktyczne z ich punktu widzenia. Niemieckie oddzialy egzekucyjne mialy bron palna w pogotowiu jak i zasoby plynnego paliwa, by postawic w ogniu caly budynek wypelniony bezbronnymi ludzmi, po uprzednim rozstrzelaniu silniejszych meszczyzn, wybranych wczesniej, tak zeby w czasie pozaru nie stawiali oni rozpaczliwego oporu. Stodola w Jedwabnem, choc niewielka, wymagala wedlug pirotechnikow okolo 400 litrow benzyny do postawienia jej w ogniu. Natomiast Polacy oczerniani zbrodnia na Zydach w Jedwabnem, nie mieli ani broni palnej, ani benzyny, ani organizacji, ani srodkow do terroryzowania Zydow i do przeprowadzenia masowego mordu na nich w plonacej sie stodole.
Nowa praca naukowa w jezyku angielskim “Masakra w Jedwabnem, 10go Lipca 1941: Wczesniej, Podczas i Pozniej,” („The Massacre in Jedwabne, July 10, 1941: Before, During, and After,” wydana przez East European Monographs (Monorafie Wschodniej Europy, Boulder Colorado), Udostepniona przez Columbia University Press, New York, 2005) zostala przygotowana przez profesora historii Marka Jana Chodakiewicza, dziekana do spraw akademickich, The Institute of World Politics, w Waszyngtonie.
Autor wspomina nagonke na Polakow po publikacji ksiazki J.T.Gross’a pod tytulem „Sasiedzi,” w rezultacie ktorej to nagonki, wielu historykow w Polsce balo sie wyrazac krytycznie o publikacji Gross’a, w strachu, ze obietywne uwagi na temat tej ksiazki, sciagna na nich represje zydowskiego aparatu szantazu, za pomoca pomawiania ich o anty-semityzm.
W Polsce lata terroru Andropowa i czystka Zydow w partii komunistycznej i w rzadzie satelickim w 1968 roku, pozostawily wspomnienie przesladowania Zydow przez komunistow, tak ze publicznosc polska chwilowo wiazala anty-semityzm z pro-komunizmem. Wowczas malo kto z Polakow, bral pod uwage uwage sowiecka gre na Bliskim Wschodzie i pozyskiwanie przez Moskwe Arabow. NKWD przy pomocy sjonistow inscenizowalo kilkanascie pogromow i wypedzilo z krajow satelickich 711,000 Zydow w latach 1945-47. Celem Sowietow bylo stworzenie na Bliskim Wschodzie zarzewia konfliktu Zydow z Arabami. W ramach Zimnej Wojny Sowieci chcieli uzaleznic od siebie Arabow, bogatych w rope naftowa, zeby Arabowie potrzebowali sowieckich dostaw broni i pomocy politycznej.
Anty-polska propaganda zydowskiego ruchu roszczeniowego rozpowszechniana byla na zachodzie, podczas gdy Polacy cierpieli sowieckie jarzmo. Wowczas byl kreowany mit „Holoklaust’u,” w ktorym to micie, Polacy maja odgrywac role zbrodniarzy, a wogole niema w tym micie prawdy, ani o zydowskiej policji w gettach, ani o kolaboracji Zydow z gestapo i NKWD w czasie wojny, ani tez wzmianek o powojennych latach terroru Jakuba Bermana. Narzucana szkolom przez Zydow nauka o Holokauscie pomija fakt, ze tragedia zydowska przedstawia wsrod ofiar masowych mordow dwudziestego wieku tylko trzy procent.
W piecdziesiata rocznice masakry Zydow, spalonych przez Niemcow w stodole polanej okolo 400 litrami benzyny, wedlug oceny pirotechnikow z Virginia Polytechnical Institute, Kwasniewski jako prezydent Polski, wystapil w jarmulce na glowie i uruchomil swoja „polityke przeprosin i skruchy,” za pomoca ktorej to polityki, oczernil on Narod Polski na korzysc zydowskiego ruchu roszczeniowego. Wowczas propagandowy film pod tytulem „Sasiedzi” byl finansowany przez miedzynarodowego spekulanta dewizowego, Zyda, George’a Soros’a, popieracacego zydowski ruch roszczeniowy. Uzywa on do tego celu Fundacje Batorego, w ktorej to fundacji J. T. Gross byl jednym z dyrektorow.
Dr. Chodakiewicz, zwolennik dobrych stosunkow Polakow z Zydami, przygotowal dobrze udokumentowana prace, poniewaz byl i jest on przekonany, ze dobre stosunki musza opierac sie na prawdzie, a nie propagandzie z czasow pacyfikowania Polski przez NKWD przy pomocy, takich Zydow jak Szymon Datner, ktory od 1946 roku oskarzal bylych zolnierzu Armii Krajowej o spalenie Zydow w stodole, a pozniej w 1960tych latach twierdzil, ze zbrodnia w Jedwabnem byla dokona przez oddzial niemiecki z Ciechanowa. Typowo J. T. Gross oparl sie na falszywych zeznaniach Zydow, ktorzy wogole na miejscu zbrodni nie byli.
Zbliza sie 60ta rocznica pogromu kieleckiego zainscenizowanego w 1946 roku przez NKWD z pomoca sjonistow, po ktorym to pogromie, odbyla sie egzekucja dziewieciu Polakow, ktorzy wogole na miejscu zbrodni nie byli. Po pogromie w Kielcach, Biskup Czeslaw Kaczmarek, by tak brutalnie przesluchiwany, ze stracil on wowczas 19 zebow, nim podpisal podsuniete mu falszywe zeznanie. Pisal on tym Dr. Marek Chodakiewicz: „Wymowa Bolu: Metody Przesluchan Przez Komunistyczna Tajna Policje w Polsce 1944-1955, Glaukopis, vol.23 (2004-2005).
Najwyzszy czas, zeby Polacy poznali prawde o tak zwanym pogromie kieleckim, o ktorym klamstwa w Polsce i w USA rozpowszechnia naczelny redaktor Gazety Wyborczej, Adam Michnik. Podobnie nalezy opublikowac szczegoly niemieckiej egzekucji Zydow w Jedwabnem, gdzie do dzis, z powodu przerwania ekshumacji, nie wiadomo ani ile osob zostalo zabitych, ani jaki byl powod smierci kazdej z nich. Nowa ksiazka doctora Chodakiewicza “Masakra w Jedwabnem,” jest waznym atutem w walce z falszowaniem historii przez wrogow Polski, takich jak komunisci, ktorzy do dzis dzialaja do spolki z zydowskim ruchem roszczeniowym.
www.pogonowski.com |
|
9 marzec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
W Izraelu powstanie "Centrum Busha"
listopad 17, 2006
bibula
|
Kołodko za obniżeniem stóp a nie podatków
styczeń 8, 2003
IAR
|
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
|
Nosił wilk...
marzec 18, 2008
jednodniówka narodowa
|
Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy
wrzesień 13, 2006
Irena Starczynska
|
"Trzecia droga" Lecha Wałęsy
wrzesień 27, 2003
|
Anons matrymonialny
styczeń 13, 2006
zn
|
Episkopat krytykuje Radio Maryja
luty 15, 2006
PAP
|
Spadkobiercy zbrodni komunizmu
marzec 30, 2005
|
Prośba o interwencję w kwestii piekarza, którego ściga Fiskus się za czynione dobro
listopad 9, 2006
|
Zadowoleni z budżetu
luty 10, 2004
www.krakow.pl
|
Zwierzenia nawiedzonego
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
|
"Raport mniejszości"
czerwiec 24, 2005
piotrek gilek
|
Majstrowali i wymajstrowali. Dług publiczny 03 wzrośnie przynajmniej do 51-52 proc. PKB
luty 8, 2003
PAP
|
Przetargi o Zeznania w Sprawach Kryminalnych w USA
styczeń 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
SYSTEM PODATKOWY
Polska potrzebuje naprawy cz.4.
październik 16, 2007
Dariusz Kosiur
|
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 13
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
|
Władza i etyka
sierpień 23, 2003
"Niedziela"
|
Piętnowanie "wszystkiego, co niesie ze sobą nienawiść i pogardę".
marzec 8, 2008
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|