|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
więcej -> |
|
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
|
|
Jak ustaliła "Polska", amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW.
_________________________________
W redakcjach szykowane są kolejne demaskatorskie teksty. Pod wpływem materiału Polsatu syn ministra przestał być asystentem ojca - Krzysztofa Czumę ostatecznie pogrążyła grzywna w wysokości stu złotych. Jego ojciec, zasłużony działacz opozycji, od tygodnia jest polskim wrogiem publicznym numer jeden
KŁÓTLIWOŚĆ, CHOROBLIWA PODEJRZLIWOŚĆ, NIECHĘĆ DO SOLIDNEJ PRACY I PAZERNOŚĆ NA PIENIˇDZE
Andrzej Czuma eksploatował zawsze z wielkim powodzeniem patriotyczno-religijny sztafaż w celu uzyskiwania konkretnych korzysci.
Po studiach zatrudnił się jako prawnik w dyrekcji PAP, ale w epoce wczesnego Gierka zaczął obcinać pierwsze kupony od sławy towarzyszącej przedstawicielom starszej generacji rodziny Czumów.
Andrzej Czuma czuł się predysponowany do redagowania, koordynowania i reprezentowania “niepodległościowej opozycji”.
Jako samozwańczy przywódca składał wieńce, był zatrzymywany na 48 godzin, udzielał wywiadów Kuroniowi i rozgłośni Wolna Europa, był wspomagany przez kard. Wyszynskiego.
Trzeba szczególnego tupetu, by dziś przedstawiać się jako męczennik pozbawiony pomocy Kosciola.
Pseudo-patriotyczny i pseudo-religijny cynik wdziewa dziś maskę opuszczonego przez Pan Boga i nie korzystającego z parasola ochronnego Kościoła i pozbawionego pomocy medycznej artretyka.
A jaki był prawdziwy stan finansowy rodzina Czuma w latach 70-tych?
Andrzej Czuma nie zniżał się do domowych obowiązków małżeńskich i rodzinnych, bo uważał się za stworzonego “do wyższych rzeczy”.
Rodzina Andrzeja Czumy nie cierpiała nędzy dzięki samozaparciu małżonki, Urszuli Czuma, która przez długie lata harowała na dwóch etatach: na etacie domowym i poza domem, aby zapewnić rodzinie środki do życia i pomimo ciągłej nieobecności Andrzeja Czumy trójce dzieci zapewnić zarówno szanse dobrego wykształcenia, jak i poczucie bezpieczeństwa i ciepła domu.
W burzliwym roku 1980 młoda Solidarność potrzebowała jak tlenu doradców z takim doświadczeniem organizacyjnym i społecznym jak Czumowie.
Andrzej Czuma został po kilku zaledwie miesiącach w Mazowszu uznany za persona non grata.
“Działacz bez przydziału” został zaangażowany przez śląska Solidarność na etacie doradcy z najwyższym dopuszczalnym wynagrodzeniem.
Czuma eksploatował pozę katolika i patrioty, ale jego konfrontacyjna działalność, tak dobrze znana dziś z sejmowych relacji, zaowocowała szybko konfliktami i przyczyniła się w wielkim stopniu do spektakularnej wyborczej porażki charyzmatycznego przywódcy śląskiej Solidarności, Andrzeja Rozplochowskiego.
Wybrany w lecie 1981 nowy zarząd śląskiej Solidarności postanowił rozwiązać lukratywną umowę o pracę z warszawskim “doradca”, ten jednak nie zamierzał bynajmniej opuścić pomieszczeń Solidarności, w których uwił sobie wygodne pseudo-rodzinne gniazdko.
Ostatecznie zadaniem fizycznego wyproszenia uciążliwego gościa z budynku Solidarności obarczono delegacje zarządu pod kierunkiem tęgiego górnika Andrzeja Gorczycy.
Delegacja nie wykonała zadania, bo rzekomy artretyk Andrzej Czuma był wysportowanym osiłkiem, który w pojedynkę potrafił postawić się fizycznie kilku górnikom śląskim jednoczesnie.
Andrzej Czuma nigdy nie cierpiał niedostatku.
“Działalność w opozycji niepodległościowej” gwarantowała mu dochody odpowiadające jego wysokiej pozycji spolecznej.
Dla uzyskania lukratywnego “odszkodowania” Andrzej Czuma wciela się dziś w postać artretyka, którym nigdy nie byl.
Andrzej Czuma był i pozostał łasym na osobiste korzyści cynicznym graczem.
w szukaniu haków na ministra. - Nic nie robimy w tej sprawie. Czuma wykańcza się sam
Marek Siwiec z SLD zwracał uwagę, że na siłę eksplozji "sprawy Czumy" wpłynęło, że największym atutem ministra miała być jego wyjątkowa uczciwość. - Jeśli ktoś aplikuje do stuprocentowego kryształu, to drobna rysa wygląda tak, jakby ten kryształ diabli wzięli - obrazowo opisał Siwiec. Ale teoria kryształu chyba nie do końca tłumaczy, dlaczego Czumę za wszystko osądza się surowiej niż innych. Bywało tak i w innych przypadkach.
Andrzej Czuma jeszcze się trzyma. Trzymać go też, przynajmniej na razie, chce premier Donald Tusk. Ale to z pewnością jeszcze nie koniec. W niektórych redakcjach przygotowywane są materiały na temat obyczajowych wątków jego pobytu w USA.
opracowala: M.Kruszewska |
|
2 marzec 2009
|
|
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
|
|
|
Franco udaremnił komunistyczny zamach
sierpień 8, 2006
Prof. Maciej Giertych
|
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
|
Wizyta w Kanadzie
styczeń 1, 2005
Lewed
|
Narodowe Fundusze Inwestycyjne - Sukces czy porażka
czerwiec 2, 2002
Daniel Alain Korona
|
Balcerowicz: Dość robienia ludziom wody z mózgu
grudzień 27, 2006
PAP
|
Gówno znów wypływa na wierzch
styczeń 19, 2008
Artur Łoboda
|
Demokracja to nie "wolny rynek"
marzec 29, 2006
Ewa Groszewska
|
31 proc. krajowych biznesmenów uważa, że korupcja się zmniejszyła
listopad 28, 2002
PAP
|
Soros skazany
grudzień 20, 2002
zapraza.net
|
Dlaczego w Polsce jest tak ?le - bo mamy 660 tys emerytów mundurowych w wieku 35 lat i oni zjadają wszystkie pieniadze z ZUS
styczeń 15, 2008
HENRY
|
Zmieniać aby nie zmienić
kwiecień 18, 2005
Kazimierz Murasiewicz
|
Przywróć nam chleb z polskiego pola..
marzec 25, 2005
Julian Tuwim
|
Obniżyć, czyli podwyższyć
maj 14, 2005
Stanisław Michalkiewicz
|
Review of I Saw Poland Betrayed, by Arthur Bliss Lane (1948).
lipiec 13, 2006
przysłał prof. I.C. Pogonowski
|
polnische Schweine
październik 22, 2005
Artur Łoboda
|
Prezydent Kwaśniewski orzekł o winie Polaków
kwiecień 10, 2001
Nasz Dziennik
|
W przedświąteczny weekend zginęło 39 os.
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rosja: Bezprecedensowa akcja dyplomatów amerykańskich uwalniających aresztowanych Żydów chasydzkich
listopad 13, 2007
BIBULA
|
Co Wy, k... wiecie o Polsce?!
kwiecień 13, 2006
Artur Łoboda
|
Pół wieku od obalenia demokracji w Iranie przez USA
marzec 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|