ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
więcej ->

 
 

Kolejna ofiara "wolności słowa"


W ostatni dzień lipca br., sąd w Paryżu wysłuchał argumenty prof. Faurisson, który oskażony jest bezpośrednio o udzielenie w 2005 roku telefonicznego wywiadu irańskiej stacji radiowej i telewizyjnej, w którym wyraził swoją opinię jako historyka o niektórych wydarzeniach II Wojny Światowej, naruszając przez to obowiązującą we Francji ustawę Fabius-Gayssot. Pośrednio proces prof. Faurissona dotyczy całej długoletniej działalności i wielu niezależnych prac nad II Wojną Światową.

77-letni prof. Faurisson, były profesor Uniwersytetu w Lyon (usunięty z Uniwerstytetu w 1991 roku w wyniku wprowadzonej rok wcześniej we Francji ustawy Loi Gayssot, w praktyce zabraniającej jakiejkolwiek dyskusji o II Wojnie Światowej, jeśli wykracza ona poza narzucone ramy historycznej poprawności politycznej), zasłynął jako drobiazgowy badacz epoki II Wojny Światowej. Nie zgadza się z obowiązującą tezą o istnieniu "komór gazowych" w niemieckich obozach koncentracyjnych, przez co uzyskał opinię "negującego holokaust" i "antysemity". Prof. Robert Faurisson zarówno jedno jak i drugie określenie stanowczo odrzuca i skupia się na wynikach swoich badań naukowych oraz prawie do wolności wypowiedzi.

Podczas procesu doszło do incydentu ukazującego stan funkcjonowania francuskiego aparatu sądowniczego: w zsekularyzowanej Francji prowadzący rozprawę sędzia Nicolas Bonnal dopuścił do tego, aby prokurator Anne de Fontette odmówiła głośno na sali rozpraw żydowską modlitwę, w której wzywała żydowskiego boga, obrońcę "wybranego ludu", by chronił przed "kłamliwymi ustami." Sędzia Bonnal należy do grupy sędziów francuskich, którzy uczestniczyli w "treningu" dla sędziów europejskich, zorganizowanym przez zrzeszenie francusko-żydowskich organizacji Conseil Représentatif des Institutions juives de France - CRIF, organizacji działającej na rzecz judaizacji francuskiego społeczeństwa.

Werdykt sądu w sprawie prof. Roberta Faurissona spodziewany jest 3 pa?dziernika br.
8 sierpień 2006

(bibula.com/Wyroi) 

  

Archiwum

Lepiej było urodzić się Cyganem
styczeń 8, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
„Koniec afery paliwowej na Śląsku”. Początek afery pod nazwą polski Wymiar Prawa
styczeń 2, 2003
PAP
Towarzysz kombatant
grudzień 29, 2008
Marek Jastrząb
Pewna rozmowa,na pewnym forum.
luty 4, 2007
Darek "Funky"
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
Trochę historii
sierpień 1, 2003
Wojciech Wlazlinski
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
Spotkanie autorskie z Markiem Głogoczowskim
wrzesień 20, 2007
zaprasza.net
Jak latano 20 000 lat temu
lipiec 20, 2008
...
Wiesel krytykuje wypowied? Papieża o Izraelu
listopad 17, 2003
PAP
Pazerny fiskus i "..." komentatorzy
czerwiec 27, 2004
Cheney kagan bek i prezydent
październik 30, 2006
Wojciech Wlazlinski
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
Wyznawcy mamony, czy prawdziwe oblicze Kościoła?
grudzień 17, 2005
PAP
Analny śpiewak
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem ...
styczeń 26, 2003
PAP
Paryż i Paryża poza Londynem
sierpień 1, 2005
Mirnal
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media