ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
więcej ->

 
 

Panosząca się Postępowa Ideologia

  

Misją pisma "Journal of Historical Review" jest krytyka "panoszącej się postępowej ideologii, która zakaziła i zniekształciła prawdę historii naszych czasów" za pomocą fałszowania historii tragedii żydów i puszczania płazem zbrodni komunistów. Redaktorzy "Journal of Historical Review" otrzymywali pogróżki śmierci i ich biuro były podpalane, prawdopodobnie przez fanatyków Talmudu albo ich najemników.
 
Naturalnie jakiekolwiek twierdzenie, że na tle ponad 200 milionów ofiar masowych mordów 20go wieku, tragedia żydów zajmuje w opracowaniach naukowych i popularnych nieproporcjonalnie dużo miejsca oraz znaczenia, jest natychmiast pomawiane o anty-semityzm. Niestety wiek dwudziesty jest słusznie nazywany "wiekiem śmierci," w którym w masowych mordach, uśmiercono bez porównania więcej ludzi, niż w jakimkolwiek innym stuleciu w czasie całej historii rasy ludzkiej.
 
Sam epitet "anty-semity," zwłaszcza w USA, zawiera w sobie gro?bę utraty posady lub prześladowania w działalności gospodarczej. Jednocześnie nikt nie potrafi zdefiniował dokładnie antysemityzmu, tak, że praktycznie biorąc epitet "anty-semity" łatwo jest usłyszeć z ust antagonistycznie nastawionego żyda, lub człowieka wytresowanego za pomocą aparatu szantażu, który za wszelką cenę unika zakazanych tematów dotyczących historii i działalności żydów, zwłaszcza w tradycji Talmudu.
 
Brak jasnej definicji "anty-semtizmu" jest zrozumiały, ponieważ jasne określenie tego wyrażenia zmniejszyłoby jego skuteczność. Kiedyś słowo "anty-semita," oznaczało kogoś, kto nienawidził żydów. Teraz oznacza ono człowieka, którego jacyś żydzi nienawidzą. Powodem tej nienawiści łatwo może był zawartości wypowiedzi w słowie lub w piśmie, a nie żaden akt fizyczny.
 
Podstawowa ludzka uczciwość nie pozwala na nienawiść do wszystkich żydów, którzy pośród siebie mają wielu szlachetnych i odważnych ludzi broniących prawdy i sprawiedliwości. Można ich cytował w nieskończoność i faktycznie cytowanie ludzi takich jak profesor Izrael Shahak jest bardzo ważne i pouczające, ponieważ ludzie ci znają zawartość Talmudu i bronią siebie i innych przed perfidnymi zbrodniarzami, nie przebierającymi w środkach, włącznie z terroryzmem i zabójstwami takich ludzi jak Folke Bernardotte, Itzaak Rabin etc.
 
Faktycznie większość autorów oskarżanych o anty-semityzm protestowałaby, gdyby Arabowie traktowali żydów, tak jak Izrael traktuje Arabów. Politycy w Waszyngtonie, pod presją lobby Izraela sprzymierzyli USA z obcym krajem, który stosuje apartheid wobec arabskich współmieszkańców Palestyny i Izraela. Niestety wielokrotnie Izrael zdradził USA i według kongresmana Paul Findley'a przekonał się, 40 lat temu, w czasie napadu na amerykański okręt USS Liberty, że może to czynił bezkarnie.
 
Winni zakłamania są nie tylko politycy USA, ale również dziennikarze, którzy boją się uraził żydów, a zwłaszcza syjonistów. Boją się oni panicznie skutków oskarżenia o anty-semityzm i zagrożenia, które z takiego oskarżenia wynika. Wyrażenie znane nam z Pisma Świętego: "Strach przed żydami" obecnie określa większośł amerykańskich konserwatystów, którzy praktykują bezkrytyczny filosemityzm tak jak to czyni Georgie Will, Cal Thomas, Rush Limbaugh, etc. Doszło do tego, że podwójna lojalność do USA i jednocześnie do Izraela jest rzeczą normalną.
 
Nikt w głównych mediach w USA nie śmie kwestionował, czy cokolwiek pożytecznego dla Izraela jest jednocześnie pożyteczne dla USA. Jedynym obowiązkiem żydów w USA wydaje się był obrona interesów Izraela. W osi USA-Izrael, pierwszeństwo ma interes Izraela. Rzeczą nieprzyzwoitą jest poruszał sprawę kosztów, które USA ponosi na rzecz Izraela. Interesy obu tych państw są absurdalnie traktowane jako identyczne, zwłaszcza w polityce zagranicznej. Obecnie syjonizm przeniknął ruch zachowawczy w USA podobnie jak wcześniej komunizm przeniknął liberalizm.
 
Sam ledwo przeżyłem ponad pięć lat w więzieniach niemieckich, głównie w Sachsenhausen pod Berlinem i byłem świadkiem masowych mordów na wię?niach, tak żydach jak i na nie-żydach. Często jak ktoś z Amerykanów dowie się, że jestem weteranem Sachsenhausen, to natychmiast taka osoba zakłada, że jestem żydem.
 
Z zainteresowaniem przeczytałem uczciwie napisaną książkę Normana Finkelstein'a pod tytułem "Holocaust Industry." Niestety on należy do wyjątków i cierpi z tego powodu. Dużo bardziej lukratywnym zajęciem jest oskarżanie Polaków i innych ludzi o zbrodnie na żydach w czasie wojny i odpowiedzialność za współudział w tragedii milionów głównie biednych żydów w Europie jak czyni to J. T. Gross, którego działalność gruntownie opisał profesor Jerzy Robert Nowak.

WWW.pogonowski.com
3 grudzień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

LIBERAL = PHILOCRIMINAL
grudzień 6, 2008
Marek Glogoczowski
Refleks szachisty
listopad 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
Nieodrodny syn stalinowskiej agentury
sierpień 15, 2004
Krystyna Sienkiewicz
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
Pl.jokes..swiatecznych impresji ..ciut jeszcze ..
grudzień 22, 2006
Lodmieniec
Tusk uczniak Sachsa, Liptona i Balcerowicza
październik 23, 2007
marduk
"Rywin nie może odmówić zeznań przed komisją"
styczeń 15, 2003
IAR
Czas na kompromisy
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
KTO UCHYLI WYDAWANE PRZEZ "SOLIDARNOŚĆ" WYROKI ŚMIERCI CYWILNEJ NA POLSKICH PATRIOTÓW ?
luty 13, 2003
Leszek Skonka
Bez wyboru
październik 9, 2005
zaprasza.net
Świat stoi na głowie
kwiecień 22, 2005
TRYBUNAŁ STANU
wrzesień 9, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Jak przegrać „wojnę przeciwko terrorowi?”
kwiecień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przesłanie Pana Cogito
lipiec 28, 2003
Zbigniew Herbert
Bank żąda, Polska musi?
styczeń 17, 2003
Jan Czarski
Syndrom oblężonej twierdzy
maj 5, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski, Krzysztof Warecki
Prezydent: Ofiara nie była daremna
lipiec 31, 2004
Weterani Sierpnia 80
sierpień 30, 2003
Ojczyzna.pl
What jewish scripture teachers...
sierpień 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media