|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
więcej -> |
|
Zła Prasa Konsula Kasprzyka w USA
|
|

Tłem skandalu w konsulacie polskim w Nowy Jorku jest domiancja polityki USA przez radykalnych Żydów, którzy narzucają Ameryce swoją politykę zagraniczną, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie. Żydowski aparat szantażu o antysmityzm, doprowadza do tego, że opór wobec tej dominacji jest, praktycznie biorąc, możliwy głównie przez Żydów, uczciwych naukowców amerykańskich, do których należy profesor historji Tony Judt, z New York University i z których wielu uważa, że organizacje „lobby Izraela” powinny być rejestrowane w USA, jako agentury obcego państwa. Wykład Judt’a miał się odbyć w sali wynajętej od konsulatu polskiego, w ramach programu „20/20,”
Polski konsulat w Nowym Jorku wynajmuje salę zebrań w celach dochodowych. Polski konsul generalny Krzysztof Kasprzyk skasował wykład profesora Judt’a, na godzinę przed wyznaczonym z góry czasem, na żądanie Ahbrahama Foxman’a z Anti-Defamation League i Dawida Harris’a z American Jewish Congress. Postępkiem tym, konsul Kasprzyk naraził siebie i Polskę na ostrą krytykę w prasie, zwłaszcza kiedy powiedział, że on „nie musi uznawać wolności słowa” („I don’t have to subscribe to the First Amendment [of American Constitution].” Słowa te są cytowane w proteście przciwko akcji Kasprzyka). Taki pogląd prawdopodobnie wynika z jego indoktrynacji w PRL’u.
W prasie amerykańskiej pojawiły się takie tytuły jak: „Polska Nagle Skreśla Wykład Krytyka Państwa Żydowskiego” w gazecie ‘The New York Sun,’ z 4go pażdziernika, 2006, autorstwa Ira Stoll, oraz „Wstęp Wzbroniony? Wykład Krytyka Izraela Skreślony,” w gazecie ‘The Jewish Week,’ z 6go pa?dziernika, 2006, autorstwa Larry Cohler-Esses, jak też tytuł: „W Nowym Jorku Sypią się Iskry z Powodu Krytyki Izraela; Polski Konsulat Podaje, że Dwie Organizacje Żydowskie Oponowały Przeciwko Historykowi,” autorstwa Michael’a Powell’a, w gazecie ‘Washington Post’ z 9go pażdziernika.
Skandal w konsulacie generalnym Polski w Nowym Jorku, był dwukrotnie cytowany przez redakcję literackiego pisma ‘New York Review of Books,’ z 16go listopada, 2006 oraz z 21 grudnia, 2006., które to pismo naprzód opublikowało protest podpisany przez profesorów i literatów, a potem reakcje na ten protest. List zawierający sam protest był ilustrowany przez redakcję fotografią Abrahama Foxman’a, dyrektora wpływowej i radykalnej organizacji żydowskiej, Anti-Defamation League, w rozmowie z dyrektorem całego państwowego wywiadu USA, Johnem Negroponte, który również jest Żydem (jak też Żydem jest Michael Chertoff, minister wewnętrznego bezpieczeństwa USA).
Fotografia ta spowodowała krytykę niektórych Żydów, którzy protest podpisali, ponieważ uważali, że fotografia ta jest szkodzi Żydom. „Jakie perfidne polecenia przekazuje Foxman od ‘mędrców [sjonu] w Nowym Jorku’ dyrektorowi wywiadu w Waszyngtonie? Czy mówili oni po angielsku, czy może bardziej ostrożnie, mówili po żydowsku?” Pod tym listem redakcja zamieściła fotografię pokazującą jak na przywitanie Foxman i Negroponte rzucili się sobie w objęcia.
Pismo ‘The New Republic’ opublikowało tekst, w którym Negroponte napisał: „Abe Foxman jest moim przyjacielem i wspólnikiem. Piszę wspólnikiem, ponieważ pomagał mi w odpieraniu anty-izraelskich krytyk w ONZ, w czasie kiedy ja byłem ambasadorem USA przy ONZ. Co więcej byliśmy bliskimi przyjacółmi. Naradzaliśmy się w wielu sprawach dotyczących posunięć USA w ONZ. Abe zawsze pomagał mi, kiedy go potrzebowałem i był on ?ródłem bardzo cennych rad, w czasie jak wykonywaliśmy trudne zadania w Nowym Jorku [w ONZ]. Jestem pewien że nadal sumiennie śledzi on te sprawy, tak jak i ja to czynię...”
Tematem skasowanej przez konsula Kasprzyka prelekcji profesora Judt’a, była praca dwu profesorów Żydów, krytycznych wobec kontroli nad polityką amerykańska przez radykalnych Żydów, za pomocą żydowskiego lobby. Profesorowie Stephen M. Walt z Harvard Univesity’s John F. Kennedy School of Government oraz John J. Mearsheimer z University of Chicago opublikowali swoją pracę w ‘London Review of Books,’ ponieważ nie mogli uczynić tego w USA. Między innymi napisali oni że lobby Izraela powoduje szkodliwą politykę zagraniczną dla USA i daje swobodę Izraelowi do popełniania kroków bardzo grożnych dla samego Izraela [głównie z powodu nieokiełzanej i zbrodniczej megalomanii radykalnych sjonistów].
Tony Judt, który stracił krewnych w Europie, w czasie ludobójstwa Żydów przez Niemców, powiedział że on sam, nieraz musi się bronić swoim żydowskim pochodzeniem, przeciwko atakom radykalnych Żydów, oskarżających go o antysemityzm. Wśród Żydów na uniwersytetach amerykańskich są ludzie broniący prawdy, tacy jak Noam Chomsky i Norman G. Finkelstein, którzy broniąc prawdy krytykują radykalnych sjonistów, rządzących dziś w Izraelu jak i takich, którzy organizują żydowski ruch roszczeniowy, tak zwane „Holocaust Industry.”
W samym Izraelu jest liczny ruch pokoju i obrony praw człowieka, w którym to ruchu jest na przykład historyk Amos Elon i profesor Uri Avnery. Avnery był doradcą premiera Itzaak’a Rabin’a, do chwili zamordowania, wówczas ugodowego, premiera, kulą w plecy, przez radykalnego sjonistę. Avnery popiera stworzenie niepodległego państwa Arabów w Palestynie, w granicach z 1967 roku. Nawołuje on do zawarcia sprawiedliwego pokoju między Żydami i Arabami w Palestynie. Niedopuszczenie do odczytu profesora Tony Judt’a w polskim konsulacie, nie tylko spowodowało Polsce złą prasę, ale również publicznie wykazało uległość konsula Kasprzyka wobec radykanych Żydów. Gdyby wykład profesora Judt’a miał miejsce, konsul Kasprzyk byłby nazywany antysemitą a Polska krajem antysemickim przez prasę amerykańską.
www.pogonowski.com |
|
5 grudzień 2006
|
|
Iwo Cyrian Pogonowski
|
|
|
|
Tajny spisek
luty 13, 2004
Artur Łoboda
|
Kariera kasjera
wrzesień 20, 2002
MARCIN PRZEWO¬NIAK http://www.zw.com.pl
|
Idzie nowe
listopad 14, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Gmina Kraków zaciągnęła 40 mln zł kredytu w DB 24 SA
styczeń 2, 2003
PAP
|
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
|
Pojedynek Polonii z prowokatorami
wrzesień 17, 2004
|
Polska przeszkodą na drodze do rewolucji światowej
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2009.02.18. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 18, 2009
tłumacz
|
Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz...
wrzesień 26, 2007
.
|
W dniu ataku na Irak spotykamy sie o 17.00 w dziesiatkach
miast Polski, by zademonstrowac swoj protest przeciwko tej
wojnie
marzec 20, 2003
|
4:1 dla Unii
listopad 21, 2002
Mateusz Machaj http://www.kapitalizm.republika.pl/
|
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
|
Prezydent odpoczywa służbowo
czerwiec 6, 2003
Dariusz Kucharski http://www.se.com.pl
|
Świat według Wildsteina
luty 9, 2007
Olaf Swolkień
|
Cynizm, arogancja, chamstwo
luty 4, 2003
Adam Zielińsk&Co.
|
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
|
Prymitywna rusofobia tygodnika WPROST inspiracją do nauki demokracji...od Rosji
wrzesień 16, 2007
tłumacz
|
Czy Polska Staje Się Państwem Buforowym?
luty 28, 2008
J.Ł
|
Wnioski są zatrważające
grudzień 16, 2002
Piotr Mączyński
|
Komornicy – bezlitośni egzekutorzy
październik 25, 2005
Edyta Gietka - Przegląd
|
więcej -> |
|