ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
więcej ->

 
 

Konflikt Gruzja - Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko - amerykańskiej

Już w 2001 r. w ramach strategii osaczania Rosji i operacji dezintegracji jej miękkiego podbrzusza - Kaukazu, Amerykanie wysłali doradców wojskowych do Gruzji. Niepodległością Gruzji zarządzał jeden z głównych architektów końca ZSRR -Eduard Szewardnadze, bliski współpracownik Michaiła Gorbaczowa i minister spraw zagranicznych ZSRR. Mimo jego zachodniej orientacji został on usunięty przez "rewolucję róż" w 2003. Wybrał on bowiem orientacje niemiecko - europejską, a nie słuszną drogę demokracji amerykańskiej. Dlatego nowym prezydentem został Michaił Saakaszwili, adwokat po studiach w USA, którego wybranka życia jest obywatelką tego imperium. Gruzja jest strategicznym punktem na mapie. Miejscem dogodnym dla transportu ropy i gazu, od którego zależy sytuacja energetyczna Zachodu. Jest więc dziś krajem - pionkiem poruszanym przez USA.
O nowym wspaniałym świecie demokracji przekonała Gruzinów nie tylko ekonomiczna degradacja związana z barierami na rosyjskim rynku, ale przede wszystkim stan wyjątkowy w listopadzie 2007 r., wprowadzony w celu pacyfikacji opozycji przeciw władzy amerykańskiego namiestnika. I oto 8.08.2008 rozpoczęła się wojna gruzińsko - rosyjska. Pretekstem jest obrona Osetii Południowej, która chce związać się z Rosją i odłączyć od Gruzji. Gruzini pierwsi zaatakowali stolice tej prowincji, a więc są agresorem. Nie można brać poważnie argumentu, że uczynili to w reakcji na rakiety wystrzeliwane w kierunku terytorium Gruzji. Wszak Osetia Południowa chce się odłączyć, a więc wyrzucić ze swego terytorium, a nie przyłączyć i podbić Gruzję. Nie miała więc po, co atakować.
Rosjanie przyszli z odporem i zaczęli również naloty na Gruzje. Amerykanów szczególnie zabolało, że zbombardowali bazę leżącą o 25 km od stolicy Tibilisi, gdzie znajdują się amerykańscy doradcy wojskowi. Prof. Igor Panarin podaje, ze w Gruzji działa około 140 specjalistów USA od informacyjnej wojny. Wśród nich służby specjalne (CIA, RUMO, ANB). Kluczową rolę odgrywa wywiad wojskowy (RUMO), a ANB koordynuje ataki hakerskie na Osetię południową w celu blokowania informacji o ofiarach wśród cywilów. Porozumiewa się również z centrum wywiadu radioelektronicznego USA w Turcji na górze Arara. (http://www.panarin.com/comment/912).
Rosja nie ma już wyboru: walka albo poddanie się USA. Po pierwsze precedens Kosowa, które zostało odłączone od Serbii oznacza koniec prawa międzynarodowego, dominacje polityki siły i faktów dokonanych. Rosja musi pokazać, że stać ją na podobne kroki. Po drugie podważanie rosyjskiej pozycji poprzez ataki na jej sojuszników mogą prowadzić do jej upadku. O to chodzi przecież architektom globalizacji. Wystarczy wskazać na dążenie do budowy tzw. tarczy antyrakietowej w Polsce. Zgodnie z twierdzeniem prof. Ku?niara i prof. Pogonowskiego chodzi o stworzenie bazy wyrzutni rakietowych skierowanych na Moskwę o 4 minuty lotu od jej terytorium. Powtarza się sytuacja z 1962 roku, gdy to USA protestowało przeciw umieszczeniu radzieckich rakiet na Kubie niedaleko amerykańskiego terytorium. Nie przypadkiem Rosja wskazała, że ponownie postawi bazy wojskowe na Kubie, czemu zaprzeczyły władze w Hawanie. Stawiam, że baza powstanie, ale w Wenezueli, w której już produkuje się rosyjskie karabiny Kałasznikow.
Podobne niebezpieczeństwo grozi Rosji ze strony Ukrainy rządzonej przez Wiktora Juszczenkę, który zgodnie z wizją demokracji amerykańskiej, a więc wbrew woli 70% narodu, chce wprowadzić Ukrainę do NATO. Z atakiem na Osetię Pd. koresponduje izraelska gro?ba wyrażona ustami byłego szefa Mossadu Shabtai Shavit’a, który wskazał, że Izrael może zaatakować nuklearne instalacje Iranu bez zgody USA (http://english.pravda.ru/world/asia/105968-1/). Opanowanie Gruzji i wojna z Iranem sparaliżują gospodarkę światową, podniosą ceny ropy i gazu, ale również utrudnią wzrost gospodarki chińskiej.

Dlatego wejście wojsk rosyjskich do Osetii Pd. jest koniecznym elementem obrony swojej suwerenności. 8.08.2008 w Panoramie na TVP 2 podano informację, ze premier Putin na rozpoczęciu Olimpiady w Chinach osobiście poinformował prezydenta Busha, że wojna się rozpoczęła. Czy takie stwierdzenie oznacza tylko wojnę z Gruzją, czy może z jej rzeczywistą władzą czyli USA?!
Idealnym, i jak myślę realnym scenariuszem rozwoju sytuacji byłby wewnętrzny bunt Gruzinów dotąd zdeptany przez stan wyjątkowy. Obalenie i powieszenie Saakaszwilego oraz ponowny zwrot do Rosji oznaczałby totalną klęskę USA. Jednak dla Waszyngtonu jest to również prestiżowe starcie z Rosją. Po pierwsze planuje się więc wprowadzenie stanu wojennego Gruzji, po drugie przerzut 1000 albo 2000 (dwa programy telewizji i taka rozbieżność!) wojsk gruzińskich z Iraku do Gruzji. Jak stwierdził nierozgarnięty dziennikarz TVP –Wiktor Bater – bardziej przydadzą się w Gruzji niż Iraku! A komu ta garstka przydaje się w Iraku? USA.
Dla Polski konflikt może oznaczać podwyżkę cen energii i gazu. Zwłaszcza, że prezydent Lech Kaczyński od wielu tygodni aktywnie popiera integralność Gruzji i uważa Rosję za wroga nr 1. Ratunkiem może się dla nas okazać polityka premiera Tuska, który oznajmił, że obie strony powinny się powstrzymać od działań wojennych. Taka stosunkowo neutralna postawa związana jest z polityką niemiecką. Wczoraj wieczorem, z własnej inicjatywy, niemiecka kanclerz Angela Merkel zadzwoniła do prezydenta Miedwiediewa, by porozmawiać o sytuacji w Osetii południowej (www.kremlin.ru/sdocs/news.shtml#205036).
9.08.2008 niemieckie ministerstwo spraw zagranicznych obwiniło Gruzję o naruszenie prawa międzynarodowego. Polityka niemiecka nie współgra więc z amerykańską. Może Berlin pamięta, ze poprzednik Saakaszwilego został obalony za zbytnią sympatię do Niemiec.
Wizja amerykańska jest prosta: tam gdzie potrzeba promuje się wolność i separatyzm, a gdzie indziej integralność. Przykładem jest Kosowo, w którym powstała ogromna baza amerykańska, o której żartuje się, ze z kosmosu widać tylko mur chiński i właśnie ją. „Demokratyczna” jest również wolność dla Tybetu, czyli podważenie integralności Chin.
Z drugiej strony broni się integralności i niepodległości Gruzji, chociaż jej prezydent przemawiał (a transmitowała to CNN) z flagą Unii Europejskiej w tle. (TVN 24, około 9 rano, 9.08.08).
Wygląda na to, że wojna o utrzymanie panowania nad światem wkroczyła w wskazywaną już w 2002 r. przez Aleksandra Zinowiewa, gorącą fazę. Kryzys ekonomiczny, ogromne zadłużenie USA, wzrastająca rola Chin w ekonomii i polityce, podnosząca się Rosja, pewne tendencje europejskie do większej niezależności od USA to symptomy kryzysu amerykańskiego imperium. Ma ono jednak wystarczająco dużo siły, aby rozpętać jeszcze niejedną wojnę. Obecność wojskowych promujących armię zawodową na „pacyfistycznym” festiwalu Woodstock organizowanym przez niby apolitycznego Jurka Owsiaka wskazuje, że Polacy mają ginąć ponownie w walce o nie swoją sprawę. Wzrost cen w Polsce związany z zwyżkami ropy i gazu rosyjskiego mogą się również do tego przyczynić.
9 sierpień 2008

komentator 

  

Archiwum

Prostytucja
październik 29, 2004
Zabić ze strachu
sierpień 6, 2004
Zygmunt Haduch Meksyk
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
Przypadek czy koordynowana polityka demograficznego wyniszczania Rosji?
marzec 23, 2008
tłumacz
Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie
styczeń 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
W przedświąteczny weekend zginęło 39 os.
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
To się w pale nie mieści ....
styczeń 30, 2008
PAP
Problem gotowanego królika
marzec 20, 2005
Andrzej Kumor
Uczciwość ludzka
marzec 26, 2006
Artur Łoboda
Polska oskarżana o szowinizm
styczeń 19, 2006
PAP
Kurczuk wiedział nie powiedział... a to było tak
luty 8, 2003
zaprasza.net
Katastrofa w Kaliforni
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
"Pozytywista Putin"
styczeń 22, 2007
Andrzej de Lazari
Rocznicowe "kłamstwo oświęcimskie"
styczeń 26, 2005
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
Zionists, Psychopaths and 9/11
kwiecień 10, 2007
przysłał ICP
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
Cheney kagan bek i prezydent
październik 30, 2006
Wojciech Wlazlinski
"Prezent z Brukseli "
listopad 19, 2004
Ewa Łosińska
Zatupanie murów Jerycha
październik 8, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media