|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
więcej -> |
|
Prezydent Kwaśniewski podpisał kontrowersyjną nowelizację
|
|
Prezydent Aleksander Kwaśniewski podpisał nowelizację ustawy o ochronie zwierzśt poinformowała w piątek jego kancelaria. Nowelizacja budziła sprzeciw, ponieważ pozwala strzelać do psów i kotów. Obrońcy zwierząt apelowali o weto.
Ustawa z 6 czerwca 2002 roku zmieniająca ustawę o ochronie zwierząt pozwala myśliwym na strzelanie do wałęsających się w odległości powyżej 200 m od gospodarstw psów i zdziczałych kotów.
Gdy pod koniec lipca Sejm odrzucił weto Senatu, który sprzeciwił się całej nowelizacji, Polska Liga Ochrony Zwierząt zapowiedziała apel do prezydenta, by nie podpisywał nowelizacji. Liga przyznała, że w nowelizacji nie brak przepisów korzystnych dla zwierząt, ale ten jeden kontrowersyjny zapis powoduje, że należy ją zawetować.
Prawo i Sprawiedliwość uznało nowelizację za haniebne cofnięcie się w rozwoju cywilizacyjnym Polski. Przedstawiciel tej partii zapowiedział, że jeśli prezydent nie zgłosi weta, PiS wraz z Polską Ligą Ochrony Zwierząt i Instytutem Ochrony Zwierząt opracują nowy projekt nowelizacji.
W sejmowej debacie projekt nowelizacji poparły kluby SLD, Samoobrony i PSL. Za uchwałą Senatu, który chciał odrzucenia nowelizacji, opowiedziały się PiS oraz Unia Pracy.
Ustawa uznaje organizowanie walk zwierząt za formę znęcania się nad nimi. Z drugiej strony dopuszcza chów zwierząt bez ściółki i dziennego światła. Na wprowadzenie nowych technologii chowu zwierząt będzie potrzebne zezwolenie wojewody.
Znowelizowane przepisy przewidują również, że w laboratoriach doświadczalnych zostaną wyznaczone osoby odpowiedzialne za opiekę nad zwierzętami i zapewnienie im odpowiednich warunków.
Ustawa nie zmienia dotychczasowych reguł dotyczących transportu zwierząt. Szczegółowe zasady tego transportu mają określić ministrowie transportu, rolnictwa i Środowiska. |
|
16 sierpień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
VII rocznica agresji NATO na Jugosławię
marzec 23, 2006
Tadeusz Samitowski
|
Pierwszy Polak zginął w Afganistanie
sierpień 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Skazani przez rząd na bankructwo. Zamojszczyzna w UE
kwiecień 10, 2003
przeslala Elzbieta
|
Nowa Ksiazka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Falszowaniem Historii Polski
styczeń 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Twardziele - SOBCZAK i SZPAK
listopad 26, 2002
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
|
Oszołomstwo zwyciężyło - "Dzień kpiny" w Krakowie
lipiec 1, 2004
|
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
|
Izrael kontynuuje akcję burzenia palestyńskich domów
sierpień 11, 2002
IAR
|
Czekiści w natarciu
lipiec 14, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Dziwne ceny usług w USA
luty 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dla jego bolesnej męki
październik 21, 2008
wikipedia.pl
|
Gówno wciska gówno
wrzesień 27, 2004
|
Globalizm w wykonaniu Kaczynskich
marzec 6, 2007
przeslala Elzbieta
|
Czym kończy się powrót do polityki?
grudzień 31, 2007
Gregory Akko
|
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
|
Polskie bagno
wrzesień 3, 2003
IAR
|
Kolosy na glinianych nogach
październik 29, 2006
Marek Olżyński .
|
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
|
PL.jokes Swieta tu,tam prawda gola...
grudzień 30, 2006
Ot.Joker
|
więcej -> |
|