ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Bankructwo Ukrainy 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
więcej ->

 
 

Prawa człowieka po amerykańsku czyli USA: Więzienie bez wyroku

Administracja USA przygotowuje plany bezterminowego więzienia podejrzanych o terroryzm, których nie chce przekazać sądom w przekonaniu, że te uwolnią ich z braku dowodów.

Takie informacje podał dzisiejszy "Washington Post".

Powołując się na anonimowe ?ródła rządowe dziennik pisze, że Pentagon i CIA zwróciły się w tej sprawie do Białego Domu, przewidując, że wię?niowie byliby potencjalnie przetrzymywani dożywotnio. Plany dotyczyłyby kilkuset wię?niów trzymanych obecnie w aresztach resortu obrony i CIA, w tym około 500 w amerykańskiej bazie Guantanamo na Kubie.

Rozważa się dwa warianty. Według pierwszego, wię?niowie pochodzący z Arabii Saudyjskiej, Afganistanu i Jemenu zostaliby przetransportowani z Guantanamo do nowych więzień w tych krajach, zbudowanych przez rząd amerykański. Byłyby one zarządzane przez władze tych państw, ale Departament Stanu kontrolowałby, czy przestrzega się w więzieniach międzynarodowych norm praw człowieka.

Alternatywny plan przewiduje zbudowanie w USA kosztem 25 milionów dolarów specjalnego więzienia mieszczącego 250 osób. Przetrzymywano by w nim podejrzanych o terroryzm, których sądy, ani specjalne trybunały wojskowe, nie mogłyby skazać z braku dowodów.

W więzieniu tym panowałby bardziej liberalny reżim niż obecnie w Guantanamo. Władze kierowałyby tam wię?niów z kubańskiej bazy, od których nie można już uzyskać więcej informacji przydatnych dla wywiadu.

(PAP)
2 styczeń 2005

 

  

Archiwum

Do Braci Serbów
marzec 1, 2008
Dariusz Kosiur
Wirus H5N1 zaatakował "GW" ?
marzec 7, 2006
Marek Olżyński
Ekonomiczne Siły Kształtujące Dzisiejszy Świat
luty 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Skrzypkowi na dachu ku rozwadze
grudzień 17, 2002
Sebastian Karczewski http://www.naszdziennik.pl/
Stary Wiarus
luty 26, 2006
przeslala Elzbieta
"Gdyby nie Balcerowicz byli byśmy drugą Ukrainą, albo Białorusią"
marzec 31, 2004
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
List
lipiec 29, 2003
Jerzy Przystawa
Ograniczona demokracja w USA
sierpień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zachłyśnięcie szmirą, czyli sukces po Polsku
listopad 18, 2007
Marek Olżyński
Masowe bankructwa z winy menadżerów
lipiec 31, 2002
PAP
Zmarł Stanisław Skalski
listopad 12, 2004
"Cztery miliony Polaków żyje w skrajnej nędzy...
kwiecień 1, 2008
komentator
Samoobrona może poprzeć Kołodkę
lipiec 5, 2002
PAP
Nie rozcięty węzeł według Kołodki
lipiec 5, 2002
PAP
Ukraine got the most pro-western Government it ever had
luty 19, 2005
Marek Głogoczowski
Opieprzył premiera
wrzesień 11, 2006
słuchacz polskiego radia
USA gotowe użyć broni atomowej
grudzień 11, 2002
zaprasza.net
XVIII Memoriał Jana Strzeleckiego
luty 1, 2006
Ogień i woda
styczeń 5, 2007
Jarosław Tomasiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media