ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
więcej ->

 
 

Pasze skażone GMO już w Polsce!

Rząd Donalda Tuska – jak informuje Julian Rose i Jadwiga Łopata z ICPPC - zamiast umacniać pozycję Polski jako kraju wolnego od GMO, podejmuje decyzje, których celem jest otwarcie Polski na dalszy napływ niebezpiecznych dla zdrowia, ekonomii i środowiska naturalnego genetycznie zmodyfikowanych organizmów (GMO).

Minister Rolnictwa planuje uchylenie zakazu importu do Polski pasz skażonych przez GMO. Minister Środowiska zaś mówi, że jest przeciw GMO ale nie zamierza podjąć żadnych działań w związku z uprawami genetycznie modyfikowanej kukurydzy, które były prowadzone w 2007 na obszarze 320 ha. Daje tym samym sygnał zwolennikom GMO, że w Polsce można bezkarnie uprawiać rośliny GM. (więcej http://gmo.icppc.pl/index.php?id=279 )

Motywacje decyzji rządu są niejasne. Na listy i zapytania, wysłane przez ICPPC(Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi) ponad dwa miesiące temu, nie otrzymano żadnej odpowiedzi. Nasuwa się wniosek, że Rząd RP nie dostrzega jak radykalne następstwa pociągnie za sobą każde opó?nienie w kwestii powstrzymania skażenia polskiej wsi oraz zasobów żywności przez GMO.

Zamiast straszyć społeczeństwo karami i unijnymi dyrektywami rząd RP powinien natychmiast skorzystać ze sprawdzonych przez inne kraje możliwości (jak Francja, Austria, Węgry czy Gracja, które wprowadziły u siebie zakazy, chroniąc zdrowie swoich obywateli i swoją wieś) i podjąć natychmiastowe działania w celu umocnienia ram prawnych, których zadaniem jest ochrona Polski przed importem i wysiewem genetycznie modyfikowanych nasion/roślin.

Przedstawiciele ICPPC w Polsce alarmują - Nie możemy oddać tego, co już wywalczyliśmy przez ostatnie trzy lata! - i proszą polskie społeczeństwo (dla własnego dobra) o pomoc i wysyłanie listów do ministrów Rolnictwa i Środowiska, żądając w nich RZECZYWISTEJ KONTYNUACJI POLITYKI, której celem jest POLSKA WOLNA OD GMO.
List/gotowiec można też wysłać z http://icppc.pl/pl/gmo/index.php?id=284

http://www.kworum.com.pl/article.php?uid=1378
29 styczeń 2008

Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata 

  

Archiwum

Argentyński Buzek
kwiecień 25, 2004
PAP
Belka wiedział o mafii
lipiec 9, 2005
Zbrodnie USA przeciw pokojowi
marzec 29, 2003
Grażyna Dziedzińska
Kalisz zawiadomi prokuraturę o przecieku ws. ordynatora
luty 24, 2007
Rzecznik rządu Michał Tober zaprzeczył jakoby była rozważana dymisja ministra zdrowia Mariusza Łapińskiego.
lipiec 6, 2002
PAP
Belka pokazuje komu służy
czerwiec 22, 2004
PAP
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
Uczmy się walczyć o swoje
grudzień 15, 2003
Andrzej Kumor
Za prezydentury Tuska to było(by?) fajnie
grudzień 10, 2005
”Pestka”
PRL-jednak państwo Polaków
październik 13, 2003
Adrian Dudkiewicz
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
W Polsce spada bezrobocie
sierpień 8, 2004
Anna Gumułka
Fiasko Izraelskiej Propagandy "Zagrożenia"
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Przemilczana prawda o stanie wojennym
(dr Leszek Skonka)

grudzień 14, 2004
dr Leszek Skonka
Resort finansów odsłania prawdziwe oblicze
wrzesień 17, 2002
Wiktor Krzyżanowski Puls Biznesu
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
październik 25, 2006
T.P. OSZOLOM POLSKI.
ZPB: wojna polsko-polska o bazę USA w Grodnie?
sierpień 17, 2005
Marek Głogoczowski
Międzynarodowa konsternacja wokół niepraworządnych i niedemokratycznych praktyk polskich władz ...
styczeń 23, 2007
tłumacz
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media