|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
więcej -> |
|
"Wojny Gwiezdne" i Obrona Przeciw Pociskom Balistycznym
|
|

Martin Sieff, analityk United Press International ogłosił artykuł pod tytułem „Bezpieczeństwo i Terroryzm,” 24go listopada, 2005, oparty na nowym raporcie Instytutu Pokoju („World Peace Institute,” WPI, New York), w którym zawarte jest potępienie wyścigu zbrojeń zainicjowanego przez rząd Bush’a opraty o ideologię neokonserwatystów-sjonistów, którzy dziś sprawyują cywiloną kontrolę Pentagonu.
„USA wydało ponad 130 miliardów dolarów od ogłoszenia ‘Wojen Gwiezdnych” w 1983 roku. Do tej pory ani jedna rakieta zastosowana przez Pentagon nie była w stanie trafić w pocisk międzykontynentalny w locie,” według raportu WPI, w którym jest zawarta ostra krytyka łańcucha przeciw-rakietowych pocisków w silosach w okolicy Fort Greely na Alasce. W celach propagandowych mówi się że broń przeciwrakietowa jest w pogotowiu przeciwko rakietom Korei Północnej. W rzeczywistości chodzi o bardziej niebezpieczne pociski międzykontynentalne Rosji i Chin.
Ostatnio większość pieniędzy przeznaczonych na obronę przeciw rakietom międzykontynentalnym zostało wydane na baterie rakiet w silosach na Alasce. Obrona ta, polegająca na zniszczeniu pocisku miedzykontynentalnego w locie, nie sprawdziła się w trzech próbach, z których w dwu przeciw-rakietowy pocisk pozostał w silosie mimo starań uruchomienia go. W dodatku raport WPI stwierdza że niezależni eksperci udowodnili że obecny system nie jest w stanie odróżnić zbliżającej się głowicy od upozorowanych pocisków, co dyskwalifikuje obecnie sprawdzany system.
Inna wersja obrony przeciwrakietowej ma polegać na trafieniu pocisku ballistycznego w czasie początku lotu („booster phase”) i do tej taktyki mają służyć bazy w Polsce, niby przeciw rakietom z Iranu, ale bardziej realistycznie przeciw rakietom rosjyjskim. Również ten system jest wątpliwej wartości według American Physical Society, które w tym systemie widzi trudności nie do rozwiązania, zwłaszcza że najnowszy typ rakiety Rosyjskiej SS-27 umozliwia zmianę kierunku krzywej ballistycznej w czasie lotu tej rakiety.
Dla Polski silosy z rakietami amerykańskimi stanowią zagrożenie ponieważ gdyby naprawdę Rosja planowała atak na USA, to prawdopodobnie wyeliminowałaby jednocześnie rakiety w silosach na terenie Polski żeby nie weszły w akcję przeciw rosyjskim pociskom międzkontynentalnym. W tej akcji Polska byłaby narażona na bombardowanie nuklearne i skażenie radioaktywne przez Rosję.
Wcześniej Polska miała stać się terenem radioaktywnym z powodu amerykańskiego bombardowania nuklearnego, które to bombardowanie miało odciąć Sowiety od Europy zachodniej, na wypadek rozpoczęcia sowieckiego ataku na tereny NATO. Ryszard Kukliński starał się wówczas ratować Polską informując USA o planach sowieckich.
Raport WPI krytykuje rząd Bush’a za rozrzutność, słabo przygotowywane i słabo sprawdzane pomysły obrony przeciw rakietom na które budżet powiększono w dwu pierwszych latach prezydentury Bush’a o 80% z 4.2 miliarda na 7.7 miliardów dolarów rocznie a następnie na 9.9 miliardów w 2005 roku. Obecnie program ten kosztuje dwukrotnie więcej niż przed dojściem Bush’a do władzy i koszty nie są należycie sprawdzane, ponieważ minister obrony Rumsfeld jest „życzliwy” wobec lobby przemysłu zbrojeniowego, ktorego kontrakty na budowę rakiet zostały podwojone w latach 2001 do 2004.
Raport WPI potwierdza fakt, że broń w przestrzeni kosmicznej stała się rzeczywistością opartą na budowie instalowanych systemów do ustawiania w orbicie ziemskiej, gotowych zestrzeliwać obce satelity w orbicie, jak i atakować cele na ziemi. Bronie te są trzymane w tajemnicy. Ich koszt roczny narazie wynosi od 300 do 500 miliardów dolarów. Te sam przemysł zbrojeniowy i te same korporacje, które budują obronę przeciw-rakietową, również produkują bronie do użytku w przestrzeni kosmicznej. Raport WPI podaje w konkluzji opinię że „najlepsze nadzieje na realistyczny rozwój strategi w przestrzeni kosmicznej, nie zniekształcanej interesami przemysłu zbrojeniowego, dałaby otwarta publiczna debata przed ostatecznym zmilitaryzowaniem przestrzeni kosmicznej.”
www.pogonowski.com |
|
26 listopad 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Cisza informacyjna w sprawie lokalizacji amerykańskich rakiet na polskim terytorium
kwiecień 21, 2007
pnlp
|
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
marzec 2, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
"Klerofszyści w Radio Maryja zagrożeniem dla Demokracji..."
grudzień 12, 2006
Janusz Górzyński
|
nie do zniszczenia
styczeń 9, 2006
Zwykły Polak
|
Leopardy dla dywizji im. Stanisława Maczka !!!
wrzesień 14, 2002
Artur Łoboda
|
Lobby Izraela
lipiec 8, 2007
przysłał ICP
|
SYSTEM BANKOWY
(Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.3)
wrzesień 23, 2007
Dariusz Kosiur
|
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
|
Nierentowność kopalń
czerwiec 5, 2003
przesłała Elżbieta
|
Skwar pó?nego lata, Skwer w Gdyni i denne swary
wrzesień 15, 2005
Mirosław Naleziński
|
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
|
Fiasko Izraelskiej Propagandy "Zagrożenia"
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Historyczna data
sierpień 20, 2008
Artur Łoboda
|
LESZEK BALCEROWICZ
grudzień 18, 2002
anToni, "GAZETA", Toronto
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (7)
listopad 14, 2003
|
Na zdrowie
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
|
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu
luty 29, 2004
PAP
|
Geneza Kaczyzmu w Fundacji Windsor/Heritage oraz American Enterprise Instutute
styczeń 3, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
Geopolityczne wizje Marka Edelmana
wrzesień 30, 2005
Marek Głogoczowski
|
Apartheid panuje w Izraelu
luty 14, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|