ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
więcej ->

 
 

Terror Żydów przeciwko Żydom – Część trzecia: Zbrodnie sjonistów



Prawdą jest że “Żydzi zabijali Żydów, żeby storzyć państwo Izrael,” jak to opisuje Naeim Giladi, autor książki: “Skandale Ben-Gurion’a: Jak Haganah i Mossad Zabijało Żydów” (“Ben-Gurion’s Scandals: How The Haganah and Mossad Eliminated Jews,” Dandelion Books, LLC, Tempe Arizona, 2nd expanded edition 2003). Również prawdą jest że Żydzi zabili bez porównania więcej Arabów w Palestynie, którym zabierali ziemię niż ilość ofiar żydowskich przy zmuszaniu Żydów do wyjazdu doPalestyny.

Giladi opisuje jak premier Izraela, David Ben-Gurion (1886-1973) potrzebował “Orientalnych” Żydów by pracowali oni na gospodarstwach rolnych, z których Palestyńczycy byli wypędzeni, przez siły Izraela w 1948 roku. Aleksander Sożenicyn jak i Israel Shamir, opisują nienawiść Żydów do pracy na roli jak i ich nienawiść do wyzyskiwanych i rozpijanych przez nich europejskich chłopów, („Dwieście lat razem” i „Jewish History, Jewish Religion”). Na przykład Żydzi byli właścicielami miliona hektarów ziemi ornej w Rosji carskiej, a faktycznie tylko 10% z roli posiadanej przez nich, Żydzi sami uprawiali.

Giladi opisuje jak władze Izraela używały bacteriologicznych metod i planowo zakażały Palestyńczyków tyfusem i dyzynterią. Cytuje on dziennik Hadashot z 13go sierpnia, 1993 w którym autorka Sara Laybobis-Dar, opisuje wywiady z Izarelczykami, którzy znali szczegóły stosowania broni bacteriologicznej w czasie wojny w 1948 roku. Świadek Mileshtin zeznał, że bacterie były stosowane w celu zatrucia studni w każdej wiosce opróżnionej z Arabów. Moshe Dayan, wówczas dowódca dywizji “wydał rozkaz w 1948 roku żeby usuąć Arabów z wiosek, zniszczyć buldozerami ich domy i zatruć studnie bakteriami typhusu i dysenterii,” tak żeby Arabowie nie mogli wracać do swoich wiosek.

Arabowie skutecznie bronili się w miejscowości Acre położonej nad strumieniem Capri. Haganah zatruła bakteriami typhusu wodę płynącą do Acre. Obrońcy zachorowali i Żydzi zajęli tę miejscowość. Haganah posłała Żydów przebranych za Arabów do Gazy, wówczas zajętej przez żołnierzy egipskich, którzy schwytali przebranych Żydów w momencie kiedy za pomocą bakterii w dwu puszkach zakażali wodę pitną bakteriami tyfusu i dysenterii,

Obecnie Giladi, uważa że sjonistyczny program polityczny był zbrodniczy od początku, ponieważ przywódcy sjonistyczni dobrze wiedzieli, że w celu utworzenia państwa żydowskiego w Palestynie, będą konfiskować ziemię miejscowych Arabów i wypędzać ich masowo, żeby osiedlić na ich ziemiach, setki tysięcy Żydów wygnanych z Europy w ramach programu „Bricha” (faktycznie naprzód przybyło 232,000 Żydów wygnanych z sowieckich państw satelickich, a następnie 547,000 Żydów wygnanych pogromami z państw Bliskiego Wschodu). Vladimir Jabotinsky, działacz sjonistyczny w przedwojennej Polsce, otwarcie mówił że ta “wymiana” ludności w Palestynie będzie możliwa tylko za pomocą siły i terroru.

Żeby wypędzić Żydów z ich domów z takich państw satelickich jak Polska, Słowacja, Węgry, etc. NKWD inscenizowało pogromy w krajach okupowanych przez Sowiety i posługiwało się sjonistami żeby organizować grupy uciekinierów, dla których Sowieci otwierali Żelazną Kurtynę. Najbardziej znany jest pogrom kielecki z 4go lipca, 1946. Wśród kilkunastu pogromów dwa pogromy miały miejsce w Bratysławie i cztery w Budapeszcie, ale pogrom w Kielcach, w Polsce był najbardziej rozgłaszany przez sowiecką propagandę z dwu powodów: żeby nakłonić polskich Żydów nie zatrudnionych w sowietyzacji Polski, do wyjazdu do Palestyny, jak również żeby przekonać państwa i publiczność zachodnią, że w Polsce jest potrzebna silna ręka sowieckiego aparatu terroru żeby chronić Żydów przed polskim amtysemityzmem.

W rezultacie z poparciem Sowietów sjoniści zorganizowali eksodus 711,000 Żydów z krajów odizolowanych od zachody “Żelazną Kurtyną.” Sjoniści również zorganizowali taki terror w państwach arabskich, że spowodowali masową ucieczkę Żydów z Bagdadu, Damaszku i innych miast arabskich w latrach 1950-1951 i póżniej.

Giladi wspomina książkę Irakijczyka napisaną po arabsku, we wczesnych latach 1950, na temat bombardowań sjonistycznych Bagdadu w okresie lat 1950-51. Tytuł książki był “Jad sjonistycznej żmiji” (“Venom of the Zionist Viper,” w której to książce negatywnym bohaterem jest agent Izraela Mordechai Ben-Porat. Mossad, za pomocą przyjaciół w amerykańskiej ambasadzie w Bagdadzie, wykupił wszystkie egzemplarze tej książki o „Sjoinistycznej Żmiji” i zniszczył je.

Giladi pisze o kolaborcji sjonistów z nazistami. Równocześnie twierdzi on że W. Brytania i jej podległe panstwa arabskie, były rządzone przez ludzi posłusznych Londynowi. W wypadku obalenia pro-brytyjskich rządów, Brytyjczycy prowokowali anty-żydowskie rozruchy, żeby pod pretekstem pacyfikacji najechać, na przyklad na Irak, i dać władzę brytyjskiemu agentowi. W 1949, Izarel wysłał szpiega, Mordechai’a Ben-Porat’a do Iraku, z dużą łapówką dla rządu el-Said’a w Bagdadzie, żeby zaprowadził ustawę, według której Żydzi tracili obywatelstwo Iraku i musieli emigrować do Izraela. Uri Avnery, napisał w piśmie Haolam Hazel, że Ben-Porat był winien bombardowań w Bagdadzie. Do dziś Porat jest znany jako Morad Abu al-Knabel czyli “Mordechai of the Bombs” („Mordechai od bombs”).

Giladi zapytał Ben-Gurion’a: “Dlaczego Izrael, który jest parlamentarną demokracją nie ma konstytucji.?” Ben-Gurion odpowiedział: “Widzisz chłopcze, jeżeli mialibyśmy konstytucję, to musilibyśmy w niej opisać granice Izraela. Ale obecne granice nie są naszymi granicami, mój drogi.” Zapytany: „Gdzie są granice Izraela?” Ben-Gurion odpowiedział: “Sa one tam dokąd w przyszłości dotrze wojsko izraelskie (Sahal), tam będą nasze granice.”

Tak więc według Naeim Giladi, nie tylko “Żydzi“zabijali Żydów, żeby stworzyć panstwo Izrael, ale udowadnia on swojej książce “Ben-Gurion’s Scandals: How The Haganah and Mossad Eliminated Jews,” że celem rządu sjonistycznego jest ekspansja terytorialna i żę ponad milion dwieście tysięcy Żydów bylo wypędzonych terrorem inicjowanym przez sjonistółw, z ich miejsc zamieszkania w Europie i na Bliskim Wschodzie. Akcja ta była planowana i dokonana, żeby stworzyć państwo Izrael w Palestynie kosztem Arabów palestyńskich.

11 czerwiec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Dziennikarska (nie)rzetelność
grudzień 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zmądrzec po szkodzie
czerwiec 27, 2003
Marek Czachorowski
Kaczyński: przychylność dla bossów
sierpień 9, 2002
PAP
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
"Polska zagrożona w przyszłości"
marzec 29, 2003
jag
Kto powinien wypłacić odszkodowanie Walentynowicz i innym pokrzywdzonym?
marzec 1, 2005
Leszek Skonka
To była kiedyś nadzieja ......... dla frajerów
listopad 24, 2008
PAP
Wesołych, radosnych świąt
grudzień 24, 2005
Firma 'Świte?ja' czy 'Świte?ia'?
październik 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Swiat unijnych iluzji (2)
kwiecień 4, 2003
Jerzy Robert Nowak
Terroryści Jej Królewskiej Mości
sierpień 25, 2006
Jacek Zychowicz
"Patrioci" z PO i PSL
lipiec 3, 2008
PAP
Czynsz
kwiecień 29, 2005
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm" - online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Odwracanie uwagi od bieżących problemów
listopad 4, 2005
PAP
"Egzekutorzy" czy gangsterzy?
luty 7, 2003
PAP
Czechy: Skutki prywatyzacji w służbie zdrowia
kwiecień 27, 2008
komentator
Kunsultingowanie
sierpień 30, 2002
Jan
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media