ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
więcej ->

 
 

Superprzetarg dla rządu

Minister Wagner określa nowe zasady kupna samochodów dla ministrów - Kancelaria Premiera skusiła się na ekskluzywną lancię

Szef Kancelarii Premiera Marek Wagner planuje zorganizowanie jednego przetargu na prawie 100 samochodów dla całej administracji rządowej. Jedną z ostatnich rządowych inwestycji motoryzacyjnych był zakup przez Kancelarię Premiera luksusowej lancii thessis.


Nowe zasady kupowania samochodów dla rządu szef Kancelarii Premiera opracował po publikacji "Rz". Ujawniliśmy w niej, że Ministerstwo Zdrowia kupiło trzy luksusowe peugeoty 607.

- Uznaliśmy, że zakup samochodów powinien być scentralizowany. Dlatego rozesłałem do wszystkich resortów i jednostek administracji rządowej pytanie, jakie mają zapotrzebowanie - mówi Wagner.

Okazało się, że administracja potrzebuje obecnie ok. 100 nowych samochodów. Wagner zakłada, że ogłoszony byłby jeden przetarg, którego zwycięzca dostarczyłby wszystkie potrzebne auta.

- Chodziłoby o dwa typy samochodów. Jeden lepszej klasy, drugi gorszej. W przypadku lancii mogłaby to być np. lancia thessis i lancia lybra - podkreśla Wagner.

Rządowi zależy jednocześnie - dodaje szef Kancelarii - by kupowane samochody miały pojemność silnika poniżej 2000 cm sześciennych. - Wówczas można oszczędzić na akcyzie - przekonuje Wagner.

Ustalenie nowych zasad poprzedził inny kosztowny zakup, dokonany jeszcze przed wybuchem afery z peugeotami ministra Mariusza Łapińskiego. W grudniu ubiegłego roku Kancelaria Premiera zakupiła najnowszy i najbardziej ekskluzywny model Lancii - Thessis. W salonie najtańsza wersja tego samochodu kosztuje 40 tys. euro (ok. 160 tys. zł). Kancelaria zapłaciła za niego mniej - 110 930 zł. Przetarg przeprowadzono w trybie tzw. zapytania o cenę.

Lancie thessis zawitały do KPRM po raz pierwszy w kwietniu ubiegłego roku, kiedy to koncern Fiat zorganizował specjalny pokaz tych samochodów dla rządowych dygnitarzy. Wówczas zarówno rzecznik Michał Tober, jak i dyrektor obecnego Centrum Obsługi Kancelarii Premiera Andrzej Szeląg zapewniali dziennikarzy, że rząd nie ma zamiaru kupować tych aut. Potem jednak nowoczesne lancie były w Kancelarii przez jakiś czas testowane. Teraz, po zakupie, nową limuzyną je?dzi dyrektor generalna Kancelarii Premiera Elwira Kucharska. - Dostałam ten samochód do użytku, bo mój poprzedni miał 120 tys. km przebiegu - tłumaczy Kucharska. - Nie widzę w tym nic niestosownego.

- Ten samochód kupiliśmy dzięki odszkodowaniu za auto rozbite przez ludzi pana premiera Buzka - mówi Wagner. Chodzi o lancię kappa, którą je?dził sekretarz premiera Jerzego Buzka Krzysztof Kwiatkowski. Uległa ona wypadkowi w maju 2001 r.

Kancelaria Premiera dysponuje obecnie 132 samochodami. W dużej części są to auta wyprodukowane przez koncern Fiat, m.in. lancie kappa, fiaty bravo i marea.

W całej administracji rządowej użytkowane są też m.in. peugeoty, hondy, volvo i mercedesy. Oddzielnym parkiem samochodowym dysponuje Biuro Ochrony Rządu, obsługujące prezydenta, premiera, wicepremierów, marszałków Sejmu i Senatu, szefów MSZ i MSWiA. Swoich "podopiecznych" BOR wozi przede wszystkim samochodami BMW.

6 luty 2003

Piotr Śmiłowicz http://www.rzeczpospolita.pl/ 

  

Archiwum

Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
Eksport rewolty - nowa krakowska specjalność
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
Koniec Napolenow IV RP?
kwiecień 15, 2007
wasylzly
Ekonomiczne Siły Kształtujące Dzisiejszy Świat
luty 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Bezgraniczne szaleństwo
lipiec 14, 2006
Michał Likowski
List do Pana Pułkownika Makowieckiego
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
Nie chorujmy!
kwiecień 23, 2003
katar
Wygra czy przegra, Ron Paul wskazal nam droge do zwyciestwa
marzec 11, 2008
uleczka
Łyżwiński na prezydenta.
grudzień 11, 2006
Jan Lucjan Wycislak
Ojciec
listopad 1, 2008
Marek Jastrząb
"Jak sępy czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy"
luty 21, 2003
PAP
Wpuścili w pitowe maliny
kwiecień 28, 2005
Mirosław Naleziński
Karykatury w "Rzeczpospolitej"
luty 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Interes Kościoła
marzec 6, 2004
SOBCZAK I SZPAK
Rurociag i "Drang Nach Osten"
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
Słowom naszym zmienionym chytrze przez krętaczy ... Orędzie noworoczne "prezydenta" RP
styczeń 1, 2003
zaprasza.net
WITAM w OSTENISRAEL!
listopad 25, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Do Kanady bez wiz
czerwiec 14, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media