|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
więcej -> |
|
Gra o główna nagrodę - część II
|
|

Dla Jarosława Kaczyńskiego w grze o II kadencję prezydentury Lecha Kaczyńskiego najważniejsza jest Warszawa i niezagospodarowana część elektoratu dużych miast.
Dla Donalda Tuska w grze o prezydenturę najważniejsza jest polska prowincja i elektorat sterowany przez lokalne samorządy..
Grzegorz Schetyna ma plan?
A plan jest prosty - do wyborów prezydenckich trzeba przygotować wizerunek Donalda Tuska jako silnego kandydata centrowo - lewicowego.
Z lewej strony elektoratu da się więcej uszczknąć niż z prawej, zwłaszcza , że prawą będzie zagospodarowywać Jarosław Kaczyński dla Lecha Kaczyńskiego. Jak zauważa większość komentatorów Jarosław Kaczyński „doszedł już do ściany” wchłaniając LPR. I niewiele tam pozostało. Teraz może tylko zawrócić w stronę centrum i wyłuskiwać prawicowe rodzynki z centroprawicowego ciasta. Na lewicy nie widać kandydata na tyle silnego, by zagroził Donaldowi Tuskowi. Nie ma go także w PSL. Za to zarówno PSL jak i lewica mogą służyć swoimi strukturami terenowymi wsparciu kampanii prezydenckiej Donalada Tuska.
Obecne wybory samorządowe to dobry moment na niezauważalne rozpoczęcie kampanii prezydenckiej, to okazja do sojuszy lokalnych i wpływu na elektorat w małych miejscowościach, w których Platforma nie ma struktur. Koniec kadencji obecnych samorządowców zbiegnie się z końcem kadencji prezydenckiej, wybory nowych samorządów wypadną wspólnie, lub niemal wspólnie z prezydenckimi – a to oznacza , że dziś „dogadana” współpraca z lewicą , będzie w nieodległej przyszłości służyć Donaldowi Tuskowi i ściągnie do urn te brakujące w poprzednich wyborach głosy.
No i tu staje na przeszkodzie Jan Rokita ze swoim konserwatywnym , prawicowym
zapleczem i mówi: nie! Mam inny plan!
Jan Rokita ma plan.
A plan jest prosty – do wyborów prezydenckich trzeba przygotować wizerunek Donalda Tuska jako silnego kandydata centrowego, otwartego zarówno na lewicę jak i prawicę, jednak bardziej skłaniającego się do współpracy z prawicą.
Decydując się na współpracę z lewicą , Donald Tusk naraża PO na całą listę zarzutów, z których niewątpliwie skorzysta obóz braci Kaczyńskich, ponieważ ułatwi to im wyłuskiwanie prawicowych rodzynków. Może też okazać się dla PO, że straty elektoratu prawicowego nie są rekompensowane pozyskaniem elektoratu lewicowego. To właśnie prawicowe skrzydło PO czyli konserwatyści Rokity są najbardziej narażeni na wyłuskiwanie. Ulega też zdecydowanej zmianie wizerunek całej PO, budowany przez lata w oparciu o konserwatystów z jednej strony i liberałów z drugiej, ale pod wspólną deklaracją ideową o zdecydowanym prawicowym charakterze.
Jan Rokita powiada: żadnej współpracy z lewicą jako dominującej zasady postępowania PO! Należy się spodziewać narastającego rozczarowania rządami braci Kaczyńskich w elektoracie. prawicowym. Skorzystajmy z tego, przejmijmy już dziś rolę wspierających porządnych ludzi w terenie, i rozpocznijmy ekspansję na prawo. Jest wielce prawdopodobne, że elektorat nam to wynagrodzi i nie trzeba będzie zbyt wiele oddawać lewicy za poparcie. A dziś koszty te byłyby bardzo duże, może nawet nieopłacalne. Umocnienie się na pozycji centrowo prawicowej zabezpiecza interes PO na najbliższych kilka lat i jeśli, być może, nie niesie oszałamiających korzyści, to stabilizując rolę PO na scenie politycznej czyni z niej mocną partię, co z reguły wyborcy umieją docenić.
Ekspansja PO na prawo oznacza zepchnięcie PiS na pozycje zwolnione przez LPR a po lewej stronie zostają czytelne ugrupowania lewicowe. Oznacza też rozwój systemu wielopartyjnego., w którym charakter i rodzaj frakcji, skrzydeł wewnątrzpartyjnych jest kształtowany swobodnie,
Zepchnięcie PO na lewo oznacza, to, do czego dąży Jarosław Kaczyński – system praktycznie dwupartyjny, w którym rolę szeroko rozumianej lewicy przejmuje na siebie dobrowolnie PO, zmuszona „wypłacić” się lewicy za wsparcie, i której wewnętrzne frakcje i skrzydła będą łączyć : eseldowców, esdepelowców, a nawet pezetpeerowców, ale w których zabraknie miejsca dla konserwatystów Jana Rokity.
Obserwując zderzenie się dwu planów i ich autorów, zastosowaną taktykę, realizację z użyciem w grze pionków i rekwizytów, dochodzę do wniosku, że jeśli Donald Tusk chce być Prezydentem Polski ma teraz rzadką okazję do zaprezentowania Polakom swojej skuteczności, uczciwości, zgodności czynów i słów.
Świadom zarówno sporego elektoratu pozytywnego, ale i wyjątkowo licznego elektoratu negatywnego, Donald Tusk ma szansę jednoznacznego określenia siebie jako polityka i jako człowieka.
Powiem więcej – jeśli dziś Donald Tusk tego nie uczyni, jeśli zachwieje się, zawaha, to straci szansę zostania Prezydentem Państwa.. Choć może i warto czasem poświęcić najlepsza okazję dla pewności zwykłego, ludzkiego sumienia.
|
|
1 grudzień 2006
|
|
Renata Rudecka-Kalinowska
|
|
|
|
"Mondre rady, mondre rady, mondre rady..."
grudzień 22, 2008
Artur Łoboda
|
Jak to rozumieć...?
październik 31, 2008
|
Włoscy parlamentarzyści odrzucili plan wprowadzenia prawa zabraniającego "negowanie Holokaustu"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Why Hitler set fire to the Reichstag
lipiec 13, 2005
D.I.
|
Dewaulacja dolara !
luty 14, 2003
|
Woda zycia - zycia narodu
maj 7, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Prokuratura czy agencja ochrony?
czerwiec 24, 2004
|
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
|
Jaką cenę ma pokój?
luty 10, 2003
IAR
|
Polska Państwem Prawa ?
kwiecień 7, 2003
dr Adam Sandauer
|
"Formuły patriotyzmu w Europie Wschodniej i Środkowej
od nowożytności do współczesności (XVI–XX w.)"
wrzesień 5, 2006
|
III Kongres Polski Suwerennej - z nadzieją w Nowy Rok 2005
styczeń 4, 2005
Paweł Ziemiński
|
Karol Marks - W kwestii żydowskiej
maj 4, 2008
AŁ
|
Jacek Kuroń negocjował z SB
sierpień 29, 2006
PAP
|
O pracę będzie coraz trudniej
luty 21, 2003
Bartosz Krzyżaniak http://www.zw.com.pl/
|
Głupi tylko ma pewność
wrzesień 7, 2002
Jan Kasprowicz
|
Polityczna niepoprawność
kwiecień 16, 2008
Marek Jastrząb
|
Ekstrawagancja na prawicy
wrzesień 4, 2006
Adam T. Witczak
|
Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
|
Armia chce działań - wielkie fiasko
lipiec 20, 2006
Ran HaCohen
|
więcej -> |
|