ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
więcej ->

 
 

Jak to jest z tymi zydami?



"Rz": organizacje żydowskie naciskają Polskę
"Rzeczpospolita": Czołowi działacze żydowscy zjadą wkrótce do Warszawy, by rozmawiać o rekompensacie za utracone mienie.
Według dziennika, 27 lutego do Warszawy przyjedzie 20 przywódców największych organizacji z całego świata zrzeszonych w Komisji Roszczeń do spraw Majątkowych. Przede wszystkim chcą spotkać się z polskimi władzami. Twierdzą, że będą rozmawiać o rekompensatach za majątek utracony w czasie II wojny światowej.

Zdaniem dyrektora do spraw międzynarodowych Komitetu Żydów Amerykańskich Andrew Baker'a, polski rząd dawał im sygnały, iż mogą liczyć na korzystniejsze zadośćuczynienie - 20 procent obecnej wartości utraconego mienia, bo tyle otrzymali zabużanie, zamiast 15, które przewiduje projekt polskiej ustawy. Odszkodowania miałyby być wypłacane w czterech transzach, począwszy od 2009 roku. W przypadku, gdy zabrany budynek lub majątek ziemski wciąż istnieje i należy do państwa, rozważane jest przyznanie rekompensaty w naturze, choć także ograniczonej do jednej piątej nieruchomości. Projekt ustawy ma być gotowy 7 lutego. W Polsce nikt jednak o takiej ofercie nie słyszał. Ministerstwo Skarbu nie potwierdza też terminu 7 lutego - pisze "Rzeczpospolita".

Sprawa rekompensat ciągnie się od lat. I dotyczy nie tylko żydowskich spadkobierców. Na identycznych warunkach rekompensaty otrzymaliby także poszkodowani obywatele polscy niemający żydowskich korzeni.

Polska jest jednym z ostatnich krajów Europy, który nie przyznał rekompensat ofiarom Holokaustu. Na Węgrzech zwrócono jedynie 7 procent wartości majątków. Ale na przykład w Rumunii, Francji, Belgii czy Niemczech poszkodowani otrzymali pełny zwrot zabranej własności, informuje "Rzeczpospolita".

PS.Moze trzeba zorganizowac im przywitanie i zapytac o dowody?Jak dotychczas sa tylko zadania i insynuacje nie poparte zadnymi dokumentami,ktore prowokuja do antysemityzmu itp.
3 luty 2007

PS 

  

Archiwum

Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
Amerykanie strzelili sobie w stopę
grudzień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
HASŁO ANDRZEJA GWIAZDY
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
Jaka przyszłość
lipiec 3, 2004
przesłała Elżbieta
Teoria spisku
grudzień 4, 2007
Marek Olżyński
DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...
maj 3, 2006
Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Oblicze mediów
SOBCZAK i SZPAK

grudzień 4, 2003
SOBCZAK i SZPAK
Lech Kaczyński zachował się godnie
maj 14, 2006
StefanDetko
Izrael Szamir Mur
marzec 23, 2009
Izrael Szamir
Prezydent Kwaśniewski podpisał kontrowersyjną nowelizację
sierpień 16, 2002
PAP
POLSKA GIERKA - BILANS "ZŁOTEJ DEKADY"
luty 28, 2003
Andrzej Krajewski
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Nie ma końca spekulacji o pochodzeniu nacji
październik 28, 2006
bronson
Gro?ne symptomy
luty 5, 2003
Artur Łoboda
"Kwestia polskiego honoru" (w Ottawie)
kwiecień 11, 2005
Aleksander Maciej Jablonski
Dyplom dla idioty
grudzień 22, 2008
Witold Filipowicz
Marzenia o imperium amerykańskim
październik 26, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media