ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
więcej ->

 
 

"Cnota Nienawiści"


„Cnota Nienawiści” to tytuł artykułu rabina Meir’a Y. Soloveichik’a („The Virtrue of Hate,” Catholic Magazine „First Things,” styczeń 2003, strony 41-46), w którym rabin ten przypomina, że według Talmudu, każdy Żyd, może stosować objawy nienawiści dla swojej korzyści. Naturalnie jest to przeciwieństwem nauki Kościoła Katolickiego „kochaj twoich nieprzyjaciół.” Tak, więc debata: „właściwie kim są Żydzi, nigdy nie kończy się.”

Żydzi są wyjątkową grupą etniczną. W tradycji nauk Talmudu, Żydzi szerzą propagandę o ich wyższości nad nie-Żydami i wierzą w swoje prawo do stosowania dziesięciu przykazań, wyłącznie tylko do Żydów, a nie do innych ludzi, których ekstremiści żydowscy traktują tak, jak to czynią obecnie w Palestynie, w stosunku do ludności arabskiej.

Żydom udało się przełamać opór wojskowych w USA, którzy uważali, że na Bliskim Wschodzie, Żydzi są „młyńskim kołem” u szyi Ameryki.” Obecnie jednak departament stanu uważa Izrael za sprzymierzeńca, w walce o kontrolę paliwa, w regionie Zatoki Perskiej.

W obecnych czasach, kiedy Żydzi wygrali walkę przeciwko Anglo-Saksonom o kontrolę kultury i polityki zagranicznej USA, samo używanie słowa „Żyd,” nasuwa podejrzenie o anty-semityzm. Można mówić, że Żydzi byli przywódcami i dowodzili w walce o równe prawa murzynów w USA, w formie uznania dla Żydów. Natomiast wykazywanie jak Żydzi pokonali Anglo-Saksonów, w za pomocą walki o równe prawa murzynów, natychmiast zalicza człowieka w poczet antysemitów.

Można mówić o Żydach, w związku z krzywdami zadanymi im przez Niemców, w czasie Drugiej Wojny Światowej. Natomiast na pewno człowiek zostanie okrzyknięty antysemitą, jeżeli wykaże, że Żydzi byli pionierami ruchu przerywania ciąży, który w USA spowodował „amerykański holokaust” w postaci 40 milionów uśmierconych nienarodzonych.

W USA nie można mówić, że Żydzi byli awangardą rewolucji bolszewickiej i że „wzbogacili” tą rewolucję metodami tradycyjnego terroru rabinów, opisywanego n.p. przez profesora Izraela Shahaka. Profesor ten również dowodzi, że wśród literatur, żydowska literatura, zawiera najwięcej nienawiści do chłopów, z powodu strachu Żydów, przed wyzyskiwanymi przez nich chłopami, zwłaszcza na Ukrainie i w Polsce.

Być może nienawiść Żydów do ofiar ich wyzysku i manipulacji, jest powodem systematycznego oczerniania Polski i Polaków w prasie w USA, którą czytam od blisko 60 lat. Prawie przy każdej okazji, kiedy Polska jest wspominana w prasie, stosowane są rozmaite sposoby, żeby Polaków postawić w niekorzystnym świetle.

Obecnie w czasie prowokacji w Gruzji i po załatwianiu budowy w Polsce wyrzutni amerykańskich w systemie „Tarczy,” rosyjski szef sztabu, generał Nogowicyn, groził, że jeżeli te wyrzutnie kontrolowane przez USA i położone o kilka minut lotu pocisku od Moskwy, faktycznie będą zbudowane, to Polska będzie zagrożona bombardowaniem nuklearnym przez Rosję.

Wśród artykułów w prasie i na Internecie, na ten temat, ukazały się dziwne błędy, upozorowane jako literówki, które były jednak komentowane w tekście, w celu ośmieszania Polski i Polaków. Mianowicie napisano, że w dniu pogróżek Nogowicyna, odbyła się 15go sierpnia, w Warszawie wielka parada, jakiegoś zwycięstwa Polaków nad Rosjanami blisko 900 lat temu. Komentarze te uzasadniono za pomocą dopisania cyfry „8” do 88 lat, które upłynęły od Cudu nad Wisłą w 1920go roku. Gdyby nie było tych ośmieszających komentarzy, to każdy, zbyłby cyfrę 888 lat jako przypadkową literówkę.

Fakt, że dyskutuję taką anty-polską propagandę w prasie amerykańskiej i wspominam takie artykuły jak „Cnota Nienawiści,” autorstwa rabina Meir’a Y. Soloveichik’a oraz ośmieszanie polskich obchodów zwycięstwa nad Bolszewikami powoduje, że pewien Polak mieszkający w Hiszpanii, nie może wejść na moją stronę internetową, ponieważ jest zablokowana z napisem „nienawiść i nietolerancja.”

Najwyra?niej samo cytowanie opinii Żydów, którzy nie zgadzają się z lobby Izraela, lub moja krytyka mediów w USA, z powodu przeszło pół wieku anty-polskich wystąpień, począwszy chociażby od częstego nazywania obozu w Oświęcimiu „polskim obozem koncentracyjnym,” kwalifikuje mnie na czarną listę jakichś „wpływowych czynników.”

WWW.pogonowski.com
27 sierpień 2008

Iwo Cyrian Pogonowski 

  

Archiwum

Rosja może odpowiedzieć atakiem nuklearnym na Polskę jeśli ta umieści na swoim terenie "Patrioty"
sierpień 15, 2008
"Pravda"
Nie taka ta Unia Europejska i Konstytucja straszna.
marzec 23, 2005
Gregory Akko
Sami się o to prosiliście
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
Panna DupRe zarabia na dupIe
marzec 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Spadek produkcji polskiej stali największy na świecie
lipiec 1, 2002
PAP
Jozef Mackiewicz "Prawda w oczy nie kole"
marzec 18, 2008
...
Spotkanie NSZ-owca z Żydem w "pałacu cudów"
październik 30, 2003
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
październik 25, 2006
T.P. OSZOLOM POLSKI.
Odezwa Do Nicości
kwiecień 30, 2006
Wiesław Sokołowski
LIBERAL = PHILOCRIMINAL Part III
styczeń 2, 2009
Marek Głogoczowski
Wzrost OC, czyli koncepcja Religi inflacyjnego ratowania dziurawego systemu ochrony zdrowia
sierpień 8, 2006
Adam Sandauer
Polskie durnie
luty 21, 2009
Artur Łoboda
Strajk górników
styczeń 23, 2008
Dariusz Kosiur
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
Czas miniony, niezapomniany. 365 dni 2006 roku.
styczeń 9, 2007
Marek Olżyński
Niezłe towarzystwo
lipiec 14, 2008
wp.pl
Brońmy się przed zdradą
czerwiec 30, 2004
Marek Kamiński
Polska w łapach PiS, PO – USA-Izrael-UE(Niemcy)
sierpień 23, 2008
Dariusz Kosiur
Przetarg na przetarg PKO
luty 12, 2003
zaprasza.net
Bank żąda, Polska musi?
styczeń 17, 2003
Jan Czarski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media