ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
więcej ->

 
 

Jak mydlić oczy po żydowsku?



Od początku swego istnienia Izrael stacza walki o swoją reputację, ponieważ od początku prawda o sposobach walki i traktowania Arabów, przez izraelskich Żydów, wywołałaby potępienie Izraela w opinii światowej. Żydzi narzucili politykom i mediom mantrę, że „Izrael ma prawo bronić się” i w imię tego powiedzenia, wytresowali prasę amerykańską tak, żeby dobór słów w komunikatach, o zbrodniach Izraela, zawsze potwierdza obroony charakter żydowskich akcji policyjnych i wojskowych. Zawsze wszystkie takie akcje jakoby mają miejsce w odpowiedzi na agresję Arabów.

Izrael i lobby Izraela stale stacza bitwy o reputację, za pomocą wymuszanej „prawo-myślności,” która ma zawsze uznawać wyższość Żydów nad nie Żydami, tak że każdy tekst musi być należycie „odkażony” („sanitized”) od niekorzystnej dla Żydów prawdy.
Dzieje się tak, ponieważ Izrael jest tworem Żydów europejskich, który zaistniał dzieki poparciu z zewnątrz, a nie z powodu lokalnego ruchu niepodległościowego. Izrael jest obcym przeszczepem na drzewie Bliskiego Wschodu.

Pomoc wojskowa z USA ma podstawowe znaczenie dla egzystencji Izraela. Dlatego opisy w mediach, czyli tak zw. „narrative,” są tak dalece ważne dla Żydów izraelskich i ich stronników. Tak więc opisy akcji Izraela mają przyznawać Izraelowi przewagę moralną nad Arabami. Kiedy ktoś pokaże prawdę o perfidii i okrucieństwie, na których opierają się akcje Izraela na Bliskim Wschodzie, to człowiek taki jest natychmiast systematycznie dyskredytowany.

Nie jest łatwo Izraelowi zachować moralną przewagę, nad przeciwnikami w obliczu perfidii z jaką Żydzi przechwycili kontrolę polityki zagranicznej USA na Bliskim Wschodzie, jak to udowodnili profesorowie Mearsheimer i Walt w ich studium o lobby Izraela opublikowanym w London Review of Books. Żydzi często sprowadzają zarzuty przeciwko nim do „oskarżenia o zabijanie dzieci nie-Żydów dla pobrania krwi.”

Oskarżenie to jest natruralnie skompromitowane i po angielsku nazywa się „blood libel,” które to wyrażenie z koleji symbolizuje metodę używaną do odbijania zarzutów przez Żydów. Wyrażenie to jest używane n.p. wtedy, kiedy gazety pokazują żołnierzy Izraela strzelających do chłopców arabskich uzbrojonych w proce. Pamiętam jak Benjamin Netanyahoo pokazywał w telewizji w USA, duży kamień brukowy, niby rzucany przez chłopców w Palestynie, żeby przekonać widzów jak „gro?ne pociski” spadają na wojsko izraelskie.

Do rzędu „blood libel” Żydzi sprowadzają wszystkie zarzuty, nawet w przypadku kiedy n. p. reporter Fox News, Carl Cameron udowodnił że wywiad Izraela wiedział z góry o planowanym ataku na wieżowce nowojorskie i Pentagon w 2001 roku, ale wywiad ten nie ostrzegł Amerykanów. Tak więc wykręt „blood libel” jest często używany kiedy Żydzi są przyparci do ściany. Coraz mniej ludzi bierze ten wykręt poważnie.

Śmieszne jest, że większość czytelników w USA, nie ma pojęcia jakie znaczenie historyczne mają słowa „blood libel” i tylko z kontekstu wnioskują oni, że chodzi o jakieś fałszywe oskarżenie. Faktycznie to oskarżenie kiedyś było używane przez policję carską w Rosji, jak też przez NKWD, n.p. w pogromie kieleckim 4go lipca, 1946 roku.

Żydzi w Izraelu i w USA są bardzo wyrafinowni w stosowaniu kontroli mediów, które oficjalnie traktują jako pole bitwy. Pilnują oni żeby ich wersja propagandowa dominowała i walczą żeby swoją wersję przeforsować. Tak na przykład prasa amerykańska nie wspomina o katastrofalnym braku wody w Izraelu i o zamiarach zrabowania wody Libańskiej rzeki Litani, co omawiali sjoniści już sto lat temu. Żydzi mieli nadzieję pompować 280 milionów metrów kubicznych wody rocznie z rzeki Litani.

W chwili, kiedy ktoś powie w mediach coś prawdziwego o Izrealu, co jednocześnie jest ujemne, natychmiast zaczynają się ataki na takiego człowieka. Amerykanie mają wierzyć, że w Libanie Izrael jest atakowany przez terrorystów, a fotografie ofiar zbrodni izraelskich są jakoby inscenizowane. Postępowanie takie jest rzeczą makabryczną wobec 1300 osób zabitych, tysięcy rannych jak i miliona pozbawionych dachu nad głową Libańczyków.

Sama dyskusja kłamliwych taktyk propagandy Izraela i mydlenia ludziom oczu po żydowsku, odrazu jest klasyfikowana przez propagandzistów żydowskich jako „blood libel.”

www.pogonowski.com
29 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
6,5 mld euro z unijnego budżetu dla Polski” (?)
listopad 29, 2002
Adam Zieliński
Pewnego razu, Gomułka ...
luty 20, 2004
El
Naprawdę chodzi o wolność słowa
styczeń 3, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Izrael miał zaatakować Iran z terytorium Gruzji
wrzesień 4, 2008
PAP
Koniec polskiego hutnictwa
styczeń 22, 2003
zaprasza.net
Ja powiem tak
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
Demokracja to nie "wolny rynek"
marzec 29, 2006
Ewa Groszewska
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
Skałka nie dla Miłosza (II)
grudzień 18, 2004
Wojciech Wła?liński
W końcu Niemcy płacą za krew Polaków - płaćmy i my!
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pamiętniki sprzymierzeńcami policji
lipiec 24, 2005
Mirnal
Duże dzieci chcą wywołać pożar świata
luty 5, 2003
PAP
Porządkowanie Krakowa
luty 18, 2006
Artur Łoboda
Hołd muzyczny dla polskich partyzantów
maj 14, 2006
Cyprian
Zakażone żółtaczką na oddziale onkologicznym
październik 18, 2003
HALLOW
październik 19, 2007
K.B.
"Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
czyli likwidacja senatu

kwiecień 4, 2003
Adam Zieliński
Quo vadis Poloniae - List otwarty
marzec 22, 2006
Markiewicz Michał
Nie tylko Rosjanie chcą Putina na III kadencję...
październik 30, 2007
marduk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media