ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
więcej ->

 
 

Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem


Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na nabycie przez PKO Bank Polski co najmniej 25 proc. akcji Banku Pocztowego, gdyż nie niesie to zagrożeń dla konkurencji.

"Nie spowoduje to przejęcia kontroli przez PKO nad tym bankiem, gdyż kontrolę nadal będzie sprawować Poczta Polska i w jej grupie kapitałowej będzie funkcjonować Bank Pocztowy. W związku z tym, że łączny obrót biorących w transakcji podmiotów przekracza równowartość 50 mln euro koncentracja podlegała zgłoszeniu i opiniowaniu przez organ antymonopolowy" - napisano w komunikacie UOKiK.

Na podstawie zawartej umowy PKO BP nabędzie od Prokom Investments pakiet akcji uprawniających do posiadania co najmniej 25 proc. głosów na walnym zgromadzeniu Banku Pocztowego.

Według UOKiK, rozszerzenie działalności PKO BP po dokonaniu transakcji wzmocni obecnie posiadaną pozycję rynkową PKO, ale nie będzie znaczące i nie będzie stanowiło zagrożenia dla konkurencji na rynku, gdyż PKO BP będzie konkurować z bankami komercyjnymi oraz spółdzielczymi.

Na początku lipca Komisja Nadzoru Bankowego zezwoliła Skarbowi Państwa na wykonywanie za pośrednictwem PKO BP i PPUP Poczta Polska prawa do ponad 75 proc. głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Banku Pocztowego.

Pod koniec czerwca PKO BP podpisał warunkową umowę kupna 243.227 akcji Banku Pocztowego od Prokom Investments, które stanowią 25 proc. plus jedna akcja w kapitale zakładowym.

Pozostałe 75 proc. minus jedna akcja Banku Pocztowego należy do Poczty Polskiej.

A pó?niej, jednym ruchem przejmie się PKO BP
2 sierpień 2004

PAP 

  

Archiwum

Kara wczesniejszej smierci
grudzień 8, 2005
przesłała Elzbieta
Święto Miłosierdzia w Łagiewnikach 30 marzec 2008
marzec 31, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
W obronie demokracji i praworzadności. Reportaż z udanej operacji przeprowadzonej dla ukrócenia samowoli policji.
luty 26, 2008
tłumacz
Czy posty powinny być podpisywane imieniem i nazwiskiem?
kwiecień 14, 2005
anonim
Kariera Hitlera i Jego Zemsta na Polsce
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jan Paweł II - omylny
kwiecień 12, 2005
Artur Łoboda
Polska potrzebuje nowych przywódców
wrzesień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Szczęśliwego Nowego Roku
styczeń 1, 2004
zaprasza.net
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Krojenie śledztwa
luty 4, 2003
PAP
"Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą Ukrainą"
listopad 6, 2004
Nie przestrzegali przed Balcerowiczem, Bieleckim, Buzkiem
marzec 15, 2004
PAP
Jestesmy nedzarzami
styczeń 7, 2004
Dziennik Polski
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?
styczeń 18, 2008
aferyprawa
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Złoto a wpędzanie Iranu w ślepy zaułek przez USA i Izrael
kwiecień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kongres Polski Suwerennej żyje!
grudzień 24, 2008
Paweł Ziemiński
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media