ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Bankructwo Ukrainy 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
więcej ->

 
 

Iran jako "zwiastun" pokoju na Kaukazie.

Teheran broni swoich interesów na Kaukazie za pomocą dyplomacji w obawie, że napięcia regionalne będą szkodliwe dla Iranu, zwłaszcza, jeżeli miałoby powstać pro-amerykańskie przymierze państw kaukaskich, wykluczające Iran. W tym celu dyplomacja Teheranu stara się działać na rzecz pokoju na Kaukazie i w Azji Centralnej.



Prezydent Mahmud Ahmadinedżad szykuje się do wizyty w ONZ, w Nowym Jorku, mimo tego, że czeka go tam wrogie przyjęcie przez demonstrantów, neokonserwatystów-syjonistów oraz obecność wojowniczej pani Sarah Palin, kandydatki na wiceprezydenta USA, w wyborach listopadowych w 2008 roku. Pani Palin wierzy w karykaturalny obraz Iranu, tworzony przez pro-izraelskich polityków.



Tym czasem dyplomaci Iranu interweniowali na rzecz pokoju i stabilizacji w Armenii, Azerbejdżanie, Rosji i Gruzji. Ich działalność stanowi według prezydenta Iranu „ostoję" pokoju i stabilizacji regionalnej.



Minister spraw zagranicznych Iranu, Manouczehr Mottaki, czasie wizyty w Tyflisie, w Gruzji, 17 września, 2008, zapewniał, że Iran chce krzewić pokój regionalny i pomagać znale?ć wyście z obecnego kryzysu między Gruzją i Rosją. W odpowiedzi prezydent Gruzji Micheił Saakaszwili przyznał, że Iran jest ważną potęgą regionalną, na co Mottaki odpowiedział dyplomatycznie, że ostateczna decyzja w konflikcie Gruzji z Rosją, dopiero jest w stadium formowania się.



Teheran jest zainteresowany budową na Kaukazie rurociągu północ-południe, w budowie którego zainteresowana jest tak Gruzja jak i Iran. Obydwa te państwa chcą rozwinąć wymianę handlową, włącznie z dostawami energetycznymi z Iranu dla Gruzji. Z poparciem Moskwy i Unii Europejskiej, Iran może odegrać pozytywną rolę, w łagodzeniu obecnego konfliktu.



Minister Mottaki odwiedził Niemcy, żeby zapewnić USA, że w tej sprawie nie reprezentuje on interesów Moskwy. Iran naturalnie chce wyzyskać napięcie między Rosją i USA, żeby doprowadzić do końca zakup od Rosji systemu obrony przeciwlotniczej dla Teheranu, co nie pomaga w nastawieniu osi USA-Izrael do Iranu.



Iran faktycznie nie popiera hegemonii Rosji nad Gruzją, według profesorów nauk politycznych na uniwersytecie w Teheranie, którzy twierdzą, że prezydent Rosji, Dymitry Miedwiediew, nazywa rząd Saakaszwili'ego „politycznym trupem." Nadal istnieją obawy w Teheranie, że Rosja może zgodzić się na sankcje karne, proponowane w ONZ, przez USA, przeciwko Iranowi.



Teheran obawia się polityki Moskwy w stosunku do terenów przygranicznych. Natomiast presja USA na Iran, uzależnia Teheran od Moskwy, w imię odpierania presji USA. Iran stara się być niezależny od Rosji i niezależnie sprzedawać paliwo do Europy.



Iran stara się łagodzić konflikt przygraniczny Azrbajdżanu przeciwko Armenii i dlatego Mottami odwiedził Jerewań, przed wizytą w Tyflisie i zapewniał, że lepiej ten konflikt rozładowywać bez udziału NATO, jak również nie dopuścić do stworzenia przymierza na Kaukazie proponowanego przez Turcję, bez udziału Iranu. Prezydent Turcji Abdullah Gul zaproponował pakt USA, Rosji, Turcji, Gruzji i Azrebajdżnu. Natomiast Rosja i Iran takiego układu nie chcą.



Rosja potrzebuje pomocy Iranu w tej sprawie i gotowa jest przyspieszyć dostawy broni do Iranu i uruchomić elektrownię nuklearną w Buszehr. Iran, w osobie ministra obrony, Amira Mousawi, zaprzecza jakoby przystosowywał głowice pocisków rakiet typu Szahab III, do pomieszczania w nich bomb nuklearnych. Rakiety te mają służyć tylko do salwy odwetowej, na wypadek ataku Izraela na Iran, na co Rosja jakoby zgadza się. W Waszyngtonie niektórzy politycy nawołują do znalezienia „modus vivendi" z Teheranem, mimo pro-izraelskich wystąpień kandydatki na wiceprezydenta USA, pani Sarah Palin.



Teheran chciałby odgrywać rolę „zwiastuna pokoju" na Kaukazie i uzyskać poprawę stosunków Iranu z USA, jako ważny rzecznik regionalnego pokoju na Kaukazie. Nie jest to łatwe w obliczu wpływów radykalnych syjonistów w Waszyngtonie.
21 wrzesień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
Unia robi z nas durniów
Politycy pozwalają na to (czy za przyszłe posady?)

kwiecień 28, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Zołnierzu nie pytaj
lipiec 26, 2003
przesłała Elżbieta
Szowiniści globalni
listopad 23, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
październik 25, 2006
T.P. OSZOLOM POLSKI.
Spór o jedną literę w wulgaryzmach
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
Help those who need help
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Gubernator Arnold Schwarzenegger legalizuje perwersję seksualną
listopad 2, 2007
Dorota
Podłość drukowana
kwiecień 15, 2008
Jak USA chce rozbroić Hezbollah?
sierpień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Recepta Radka Sikorskiego na ponizenie Polski
październik 7, 2006
dr Marek Glogoczowski
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Komisja Europejska zgodziła się na propozycje SSE
lipiec 27, 2002
PAP
Polska - Pierwszy kraj syjonistyczny w Europie
wrzesień 8, 2003
tłumaczyła Elżbieta
Nocna zmiana – czy nocna zdrada?
kwiecień 26, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Międzynarodowe Prawo Dżungli
marzec 10, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Towarzysz kombatant
grudzień 29, 2008
Marek Jastrząb
Poprawny politycznie
styczeń 7, 2007
Bogusław
W bagnistym moim świecie, ptaszki maluje się na czerwono
luty 23, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Boja?liwi redaktorzy
wrzesień 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media