ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
więcej ->

 
 

Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama



Amerykańskie władze okupacyjne w Iraku zamierzają zatrudnić zwolnionych po obaleniu Saddama Husajna działaczy rządzącej partii Baas i wyższych oficerów jego reżimowej armii - podał "Washington Post".

Rozwiązanie armii irackiej i policji w okupowanym Iraku rok temu jest od dawna krytykowane jako jeden z największych błędów administracji prezydenta Busha. Za niefortunne posunięcie uznano w końcu także zwolnienie tysięcy członków partii Baas z pracy w takich sektorach, jak oświata czy służba zdrowia.

Obecna zmiana polityki ma na celu głównie pozyskanie sunnickiej mniejszości w Iraku, która była uprzywilejowana za rządów Saddama i która dziś, wskutek czystek, czuje się upośledzona na rzecz dominującej większości szyickiej.

Rehabilitacja zwolnionych ma osłabić poparcie sunnitów dla ruchu oporu tzw. trójkącie sunnickim, na północny zachód od Bagdadu. Władze koalicyjne w Iraku zaczęły już zatrudniać prominentów z armii Saddama; jak poinformowali ich przedstawiciele, tylko w zeszłym tygodniu mianowano na wysokie stanowiska około pół tuzina generałów z reżimowych sił zbrojnych.

Tymczasem wiceminister obrony Paul Wolfowitz powiedział w środę komisji Kongresu, że rząd iracki, powołany po 30 czerwca - kiedy ma nastąpić transfer władzy politycznej w ręce Irakijczyków - będzie miał tylko "ograniczoną suwerenność". Nie będzie też miał żadnej władzy nad stacjonującymi w Iraku wojskami USA i całej koalicji. (reb)
25 kwiecień 2004

PAP 

  

Archiwum

Prokuratura czy agencja ochrony?
czerwiec 24, 2004
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie "Solidarność", czyli społeczny ruch rewindykacyjny
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Czy USA staje się państwem policyjnym z pomocą Izraela?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
Na lewo od PRL-owskiego aparatu PZPR
grudzień 4, 2008
tłumacz
Zbliża się kres bezkarności...
listopad 26, 2003
Ukrainskie zbrodnie wojenne.
kwiecień 25, 2007
Bogdan "Trzy Radla" A.K.
Panosząca się Postępowa Ideologia
grudzień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
Kolejne symbole narzucone przez okupantów.
kwiecień 27, 2006
zaprasza.net
Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dylemat Japonii: Ropa Naftowa Iranu czy Posłuszeństwo Wobec USA
luty 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bieg im. Bogdana Włosika
październik 8, 2005
Rozłam w NATO i odosobnienie USA
kwiecień 12, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
Poparcie dla protestujących pacjentów w Radomiu. Wedle PiS prawa pacjenta są wystarczająco dobrze chronione
sierpień 21, 2007
dr Adam Sandauer, przewodniczący stowarzyszenia
Najwięcej polskich dzieci głoduje w wakacje
sierpień 6, 2004
Do przyjaciół moskali
kwiecień 15, 2007
Dwustudolarowy Bush
wrzesień 15, 2003
PAP
Bunt izraelskich pilotów
wrzesień 26, 2003
Waldemar Chamala
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media