|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
więcej -> |
|
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
|
|
Z tego, co wiem to do tarczy strzela się, chociaż nigdy nie byłem w wojsku. Wyrzutnia rakiet umiejscowiona w Polsce jest zbyt kosztownym przedsięwzięciem, na które Polski po prostu nie stać.
W Polsce narzucono taką opinie o zamiarze zainstalowania silosów dla antyrakiet (nie wiadomo jeszcze, jakich) że to przedsięwzięcie zwiększy bezpieczeństwo kraju. Amerykanie tak jak Amerykanie, o czym Polacy zapominają lub udają, że nie wiedzą, widzą w tym tylko swój interes zysków i to wcale nie chodzi już o bezpieczeństwo a o zwrot kosztów za nieukończoną jeszcze technologię obronną. System rakiet, który ma być instalowany w Polsce tak naprawdę nie był nigdy jeszcze testowany, skuteczność systemu Amerykańskiego to tylko 80% to nie są zadawalające dane, które mogą gwarantować już o przydatność tego obronnego systemu, musi być wykonanych więcej testów, o co zabiegają przedstawiciele w Senacie U.S. i Kongresie U.S.
Ogromne pieniądze, jakie są przydzielane do rozwijania tej kosmicznej technologii przegłosowywane są tylko wyłącznie dzięki wojskowemu lobbyingowi, który rokrocznie obdziela setkami milionów dolarów polityków, którzy wydają te miliony dolarów na swoje kampanie wyborcze, a nie rozsądkowi kongresmanów czy też senatorów.
Tak, więc Polska decyduje się na coś (2-stage version of the interceptor), co tak naprawdę jeszcze nie istnieje i nigdy nie było testowane (czy testy będą się odbywać nad terytorium Polski), a i również nie ma jeszcze zagrożenia ze strony muzułmańskiego Iranu. Korea Północna raczej już odpada, w amerykańskiej wersji mieli odpalać balistyczne rakiety specjalnie żeby przelatywały nad wyrzutnią antyrakiet w Polsce.
Iran natomiast nie posiada jeszcze rakiet o takim zasięgu, które mogłyby dolecieć do Polski, jak i technologii do produkcji bomby neutronowej. Kraje starej Europy po wcześniejszych doświadczeniach z rakietami, które pó?niej trzeba było ze złomować na terytorium byłej Jugosławii odmówiły instalacji amerykańskiego sytemu obronnego antyrakiet na swoim terytorium. Natomiast kraje nowej Europy w dowód nie dozgonnej wdzięczności dla USA, postanowiły poprzeć ten projekt i partycypować finansowo. Serwis, obsługę wyrzutni (kilka setek żołnierzy), rokroczny upgrade rakiet, software i związane z tym koszta będą pokrywać kraje, które poparły projekt z Polską włącznie. O kosztach Amerykańskiego bezpieczeństwa przekonała się już Japonia wydając miliardy dolarów rocznie na Aegis BMD Weapon System, ale ich na to stać.
Stany Zjednoczone kraj, który wkroczył w XXI wiek rozpoczynając od wojen, jest obecnie zdolny produkować tylko broń, jedyny sektor w przemyśle, który ma się dobrze to sektor wojskowy i nic więcej. Ameryka na wojskowe zbrojenia wydaje więcej niż 15 krajów o największym budżecie wojskowym na świecie, te wydatki też mają swój cel jak i ogłoszony American Unilateralism.
Zamierzony i planowany krach na rynku światowym nieruchomości, to wynik niewydolności ekonomicznej USA, niewystarczającym czynnikiem napędzającym największą na świecie ekonomię staje się dodrukowywanie dolarów, które prowadzi do nikąd. Na nieudolności zarządzania największą ekonomią świata korzystają takie kraje jak Chiny, Rosja i handlarze surowcami naftowo-gazowymi. Zmniejszający się udział dolara w rezerwach banków światowych i transakcjach za surowce w sektorze paliwowym obniża siłę nabywczą dolara, co przyczynia się do kolejnych światowych finansowych turbulencji i agresywnego kursu polityki zagranicznej USA.
Fundusze, jakie przyznane są do rozpoczęcia projektu European GMD (ground-based midcourse defense) związanego z instalacją elementów w budżecie Missile Defense Agency (MDA) FY2008 to $310.4 mln, a na rok FY2009 $712 mln, łączny koszt projektu European GMD (FY2007-FY2013) to $4.03 mld. Proszę się zapoznać z ostatnim CRS Report for Congress dotyczącym projektu europejskiego GMD Long-Range Ballistic Missile Defense in Europe, update June 13, 2008 http://www.fas.org/sgp/crs/weapons/RL34051.pdf.
Nagłe przyśpieszenie zatwierdzenia tego europejskiego projektu podyktowane jest zagrożeniem przyznania funduszy na rok fiskalny, jeżeli wojskowi nie otrzymają zgody rządów i parlamentów w Czechach i Polsce.
Lech Kaczyński i rząd amerykański już dawno podjęli decyzje o umiejscowieniu silosów wyrzutni rakietowych w Polsce, wydaje mi się, że obecne pertraktacje dotyczą tylko decyzji po 2013 roku odnośnie obronności, jeżeli jeszcze Polska będzie istnieć. Polska i Czechy nie są w stanie wycofać się z wcześniej podjętych decyzji, bowiem wydatki na ten projekt szczegółowo rozpisane zostały już w budżetach wojskowych do 2013 roku. Amerykańska Missile Defense Agency na Ballistic Missile Defense System (BMDS) wydała już ponad $100 mld. W roku budżetowym 2008 do 2013 roku agencja przeznaczy następne $50 mld. Wydatki w latach 2009-15 na część europejską systemu Ballistic Missile Defense System przekroczą $4 mld. Zapoznaj się z harmonogramem prac i kosztami instalacji tarczy Department of Defense Fiscal Year (FY) 2009 Budget Estimates February 2008 (Block 3, 4, MILCON dotyczą Czech i Polski) http://www.cdi.org/pdfs/DOD09MissileDefense.pdf.
W Polsce od dwóch lat trwa bardzo ożywiona dyskusja na temat instalacji wyrzutni balistycznych antyrakiet. Jakie ja mam na ten temat zdanie, jako obywatel amerykański, ale urodzony w Polsce, a żyjący w USA od przeszło dwudziestu lat?
Wydaje mi się, że na obecnym etapie skuteczności tej niedopracowanej jeszcze technologii wydawanie pieniędzy w Europie jest zbyteczne i niemądre. Wiem też, że USA niczego nie robi za darmo i dla idei, a zawsze zwrot kosztów do zainwestowanego kapitału jest wielokrotny. Lepiej pieniądze amerykańskiego podatnika przeznaczyć na poprawienie infrastruktury w USA przez armię, bo to ich działka (mam na myśli zabezpieczenia przed powodziami – umocnienie przestarzałych wałów przeciwpowodziowych, które po większych ulewach w tym roku, tak jak i 15 lat temu rozsypały się, straty w tym roku miliardowe na mid-west przez sygnalizowane wieloletnie zaniedbania, a skutki kataklizmu zwala się na globalne ocieplenie), a to przyniesie większe korzyści dla wszystkich niż skuteczność przydatności technologii wojskowych na obecnym etapie. Obaj kandydaci na prezydenta U.S. sceptycznie odnoszą się do propozycji systemu antyrakiet w Europie.
Wątek Iranu nie wchodzi w rachubę, bowiem żeby zaprojektować paliwo do rakiet balistycznych dalekiego zasięgu to zejdzie im jeszcze ze 20 lat. Nagonka na Iran podyktowana jest raczej ukróceniem współpracy UE, Chin (kontrakty $100 mld w sektorze naftowym) i Rosji w sektorze paliwowym i energetycznym, gdyby w budowie następnych 10-ciu bloków elektrowni atomowych uczestniczyły by amerykańskie firmy nie byłoby tematu zagrożeń.
Korzyści, jakie by Polska miała osiągnąć z lokalizacji amerykańskich wyrzutni rakietowych to nie jak nie mogę skojarzyć, bowiem Amerykanie na fizycznie jeszcze nieistniejącej technologii (2-stage version of the interceptor) już chcą zarobić. Spytajcie amerykańskich wojskowych jak Izrael z USA zaatakuje miejsca domniemanych instalacji do produkcji bomby neutronowej w Iranie, to czy USA rozbierze tarczę, bo już nie będzie potrzebna, a projekt służy tylko i wyłącznie do zestrzeliwania irańskich rakiet (2-stage version of the interceptor), czy też poszuka na zawołanie innego wroga. Czy tarcza w Polsce ma służyć, jako strzelnica do strzelania do niej przez innych?
Ogłoście w Polsce żałobę narodową, że jeszcze nie przyjęliście takiego boskiego daru, który powoli umiera i po co wam Świątynia Boskiej Opaczności jak już będziecie mieć tarczę na bezpieczny boski żywot, a ilu księży będzie obsługiwać tarczę?
Zagrożenia, jakie występują na świecie to zawsze w tych miejscach gdzie można wyciągnąć kasę od bogatych lub naiwnych krajów na obronę i takie zagrożenia zawsze będą istnieć z amerykańskiego ekonomicznego punktu widzenia na zyski, a nie bezpieczeństwo.
Stany Zjednoczone nigdy Polski nie traktowały i nie będą traktować, jako przyjaciela i partnera to nie jest w mentalności amerykańskiego społeczeństwa. Tutaj liczy się bogaty i silny ekonomicznie kraj wedle powiedzonka biednyś boś głupi i taką kategorią traktuje się inne kraje, zbyt wygórowane macie mniemanie o sobie. Nie obrażajcie się na prawdę, ale nikt Polski na świecie nie traktuje inaczej, rząd was nie chroni bogatych, bogactwo w Polsce zawsze było wrogiem (bez wzgledu na to jak zodbyte), a bieda cnotą. Partie polityczne w Polsce zwalczają się i gotowe są sprzedać kraj (i zmienić Pana), aby zniszczyć rywala i dlatego dla USA to jest dobry partner do rozgrywek z Rosją i Europą jak im pasuje. |
|
6 lipiec 2008
|
|
Gregory Akko
|
|
|
|
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
|
Plac i słońce
styczeń 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zniewolenie prezydentury USA?
październik 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Petycja
luty 6, 2003
Elzbieta
|
Harpagoni, na start! (2)
kwiecień 15, 2008
Marek Jastrząb
|
Wyboru już dokonano. Pozostało jeszcze głosowanie
kwiecień 15, 2003
PAP
|
Aksjomaty Polskości
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
|
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
|
Uniżenie
marzec 22, 2008
www.krakow.pl
|
Jednością silni, rozumni szałem...
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
|
Na krawędzi wojny ostatecznej
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Agentura tego dopilnuje
marzec 19, 2008
PAP
|
Nowy twór polonofoba
czerwiec 28, 2006
Michał Likowski
|
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
|
"Wiosenny" XVII memoriał Jana Strzelczyka w Pięciu Stawach
kwiecień 21, 2005
Opracował Marek Głogoczowski
|
Globalna Walka o Paliwo przy Postępie Globalozacji
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska w łapach PiS, PO – USA-Izrael-UE(Niemcy)
sierpień 23, 2008
Dariusz Kosiur
|
Nied?wiedzia przysługa "przyjaciół"
luty 13, 2003
PAP
|
Brytyjski Żyd będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej, w zakresie tzw. przestępstw nienawiści i antysemi
grudzień 11, 2006
BIBUŁA - pismo
|
więcej -> |
|