|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
więcej -> |
|
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
|
|
Z tego, co wiem to do tarczy strzela się, chociaż nigdy nie byłem w wojsku. Wyrzutnia rakiet umiejscowiona w Polsce jest zbyt kosztownym przedsięwzięciem, na które Polski po prostu nie stać.
W Polsce narzucono taką opinie o zamiarze zainstalowania silosów dla antyrakiet (nie wiadomo jeszcze, jakich) że to przedsięwzięcie zwiększy bezpieczeństwo kraju. Amerykanie tak jak Amerykanie, o czym Polacy zapominają lub udają, że nie wiedzą, widzą w tym tylko swój interes zysków i to wcale nie chodzi już o bezpieczeństwo a o zwrot kosztów za nieukończoną jeszcze technologię obronną. System rakiet, który ma być instalowany w Polsce tak naprawdę nie był nigdy jeszcze testowany, skuteczność systemu Amerykańskiego to tylko 80% to nie są zadawalające dane, które mogą gwarantować już o przydatność tego obronnego systemu, musi być wykonanych więcej testów, o co zabiegają przedstawiciele w Senacie U.S. i Kongresie U.S.
Ogromne pieniądze, jakie są przydzielane do rozwijania tej kosmicznej technologii przegłosowywane są tylko wyłącznie dzięki wojskowemu lobbyingowi, który rokrocznie obdziela setkami milionów dolarów polityków, którzy wydają te miliony dolarów na swoje kampanie wyborcze, a nie rozsądkowi kongresmanów czy też senatorów.
Tak, więc Polska decyduje się na coś (2-stage version of the interceptor), co tak naprawdę jeszcze nie istnieje i nigdy nie było testowane (czy testy będą się odbywać nad terytorium Polski), a i również nie ma jeszcze zagrożenia ze strony muzułmańskiego Iranu. Korea Północna raczej już odpada, w amerykańskiej wersji mieli odpalać balistyczne rakiety specjalnie żeby przelatywały nad wyrzutnią antyrakiet w Polsce.
Iran natomiast nie posiada jeszcze rakiet o takim zasięgu, które mogłyby dolecieć do Polski, jak i technologii do produkcji bomby neutronowej. Kraje starej Europy po wcześniejszych doświadczeniach z rakietami, które pó?niej trzeba było ze złomować na terytorium byłej Jugosławii odmówiły instalacji amerykańskiego sytemu obronnego antyrakiet na swoim terytorium. Natomiast kraje nowej Europy w dowód nie dozgonnej wdzięczności dla USA, postanowiły poprzeć ten projekt i partycypować finansowo. Serwis, obsługę wyrzutni (kilka setek żołnierzy), rokroczny upgrade rakiet, software i związane z tym koszta będą pokrywać kraje, które poparły projekt z Polską włącznie. O kosztach Amerykańskiego bezpieczeństwa przekonała się już Japonia wydając miliardy dolarów rocznie na Aegis BMD Weapon System, ale ich na to stać.
Stany Zjednoczone kraj, który wkroczył w XXI wiek rozpoczynając od wojen, jest obecnie zdolny produkować tylko broń, jedyny sektor w przemyśle, który ma się dobrze to sektor wojskowy i nic więcej. Ameryka na wojskowe zbrojenia wydaje więcej niż 15 krajów o największym budżecie wojskowym na świecie, te wydatki też mają swój cel jak i ogłoszony American Unilateralism.
Zamierzony i planowany krach na rynku światowym nieruchomości, to wynik niewydolności ekonomicznej USA, niewystarczającym czynnikiem napędzającym największą na świecie ekonomię staje się dodrukowywanie dolarów, które prowadzi do nikąd. Na nieudolności zarządzania największą ekonomią świata korzystają takie kraje jak Chiny, Rosja i handlarze surowcami naftowo-gazowymi. Zmniejszający się udział dolara w rezerwach banków światowych i transakcjach za surowce w sektorze paliwowym obniża siłę nabywczą dolara, co przyczynia się do kolejnych światowych finansowych turbulencji i agresywnego kursu polityki zagranicznej USA.
Fundusze, jakie przyznane są do rozpoczęcia projektu European GMD (ground-based midcourse defense) związanego z instalacją elementów w budżecie Missile Defense Agency (MDA) FY2008 to $310.4 mln, a na rok FY2009 $712 mln, łączny koszt projektu European GMD (FY2007-FY2013) to $4.03 mld. Proszę się zapoznać z ostatnim CRS Report for Congress dotyczącym projektu europejskiego GMD Long-Range Ballistic Missile Defense in Europe, update June 13, 2008 http://www.fas.org/sgp/crs/weapons/RL34051.pdf.
Nagłe przyśpieszenie zatwierdzenia tego europejskiego projektu podyktowane jest zagrożeniem przyznania funduszy na rok fiskalny, jeżeli wojskowi nie otrzymają zgody rządów i parlamentów w Czechach i Polsce.
Lech Kaczyński i rząd amerykański już dawno podjęli decyzje o umiejscowieniu silosów wyrzutni rakietowych w Polsce, wydaje mi się, że obecne pertraktacje dotyczą tylko decyzji po 2013 roku odnośnie obronności, jeżeli jeszcze Polska będzie istnieć. Polska i Czechy nie są w stanie wycofać się z wcześniej podjętych decyzji, bowiem wydatki na ten projekt szczegółowo rozpisane zostały już w budżetach wojskowych do 2013 roku. Amerykańska Missile Defense Agency na Ballistic Missile Defense System (BMDS) wydała już ponad $100 mld. W roku budżetowym 2008 do 2013 roku agencja przeznaczy następne $50 mld. Wydatki w latach 2009-15 na część europejską systemu Ballistic Missile Defense System przekroczą $4 mld. Zapoznaj się z harmonogramem prac i kosztami instalacji tarczy Department of Defense Fiscal Year (FY) 2009 Budget Estimates February 2008 (Block 3, 4, MILCON dotyczą Czech i Polski) http://www.cdi.org/pdfs/DOD09MissileDefense.pdf.
W Polsce od dwóch lat trwa bardzo ożywiona dyskusja na temat instalacji wyrzutni balistycznych antyrakiet. Jakie ja mam na ten temat zdanie, jako obywatel amerykański, ale urodzony w Polsce, a żyjący w USA od przeszło dwudziestu lat?
Wydaje mi się, że na obecnym etapie skuteczności tej niedopracowanej jeszcze technologii wydawanie pieniędzy w Europie jest zbyteczne i niemądre. Wiem też, że USA niczego nie robi za darmo i dla idei, a zawsze zwrot kosztów do zainwestowanego kapitału jest wielokrotny. Lepiej pieniądze amerykańskiego podatnika przeznaczyć na poprawienie infrastruktury w USA przez armię, bo to ich działka (mam na myśli zabezpieczenia przed powodziami – umocnienie przestarzałych wałów przeciwpowodziowych, które po większych ulewach w tym roku, tak jak i 15 lat temu rozsypały się, straty w tym roku miliardowe na mid-west przez sygnalizowane wieloletnie zaniedbania, a skutki kataklizmu zwala się na globalne ocieplenie), a to przyniesie większe korzyści dla wszystkich niż skuteczność przydatności technologii wojskowych na obecnym etapie. Obaj kandydaci na prezydenta U.S. sceptycznie odnoszą się do propozycji systemu antyrakiet w Europie.
Wątek Iranu nie wchodzi w rachubę, bowiem żeby zaprojektować paliwo do rakiet balistycznych dalekiego zasięgu to zejdzie im jeszcze ze 20 lat. Nagonka na Iran podyktowana jest raczej ukróceniem współpracy UE, Chin (kontrakty $100 mld w sektorze naftowym) i Rosji w sektorze paliwowym i energetycznym, gdyby w budowie następnych 10-ciu bloków elektrowni atomowych uczestniczyły by amerykańskie firmy nie byłoby tematu zagrożeń.
Korzyści, jakie by Polska miała osiągnąć z lokalizacji amerykańskich wyrzutni rakietowych to nie jak nie mogę skojarzyć, bowiem Amerykanie na fizycznie jeszcze nieistniejącej technologii (2-stage version of the interceptor) już chcą zarobić. Spytajcie amerykańskich wojskowych jak Izrael z USA zaatakuje miejsca domniemanych instalacji do produkcji bomby neutronowej w Iranie, to czy USA rozbierze tarczę, bo już nie będzie potrzebna, a projekt służy tylko i wyłącznie do zestrzeliwania irańskich rakiet (2-stage version of the interceptor), czy też poszuka na zawołanie innego wroga. Czy tarcza w Polsce ma służyć, jako strzelnica do strzelania do niej przez innych?
Ogłoście w Polsce żałobę narodową, że jeszcze nie przyjęliście takiego boskiego daru, który powoli umiera i po co wam Świątynia Boskiej Opaczności jak już będziecie mieć tarczę na bezpieczny boski żywot, a ilu księży będzie obsługiwać tarczę?
Zagrożenia, jakie występują na świecie to zawsze w tych miejscach gdzie można wyciągnąć kasę od bogatych lub naiwnych krajów na obronę i takie zagrożenia zawsze będą istnieć z amerykańskiego ekonomicznego punktu widzenia na zyski, a nie bezpieczeństwo.
Stany Zjednoczone nigdy Polski nie traktowały i nie będą traktować, jako przyjaciela i partnera to nie jest w mentalności amerykańskiego społeczeństwa. Tutaj liczy się bogaty i silny ekonomicznie kraj wedle powiedzonka biednyś boś głupi i taką kategorią traktuje się inne kraje, zbyt wygórowane macie mniemanie o sobie. Nie obrażajcie się na prawdę, ale nikt Polski na świecie nie traktuje inaczej, rząd was nie chroni bogatych, bogactwo w Polsce zawsze było wrogiem (bez wzgledu na to jak zodbyte), a bieda cnotą. Partie polityczne w Polsce zwalczają się i gotowe są sprzedać kraj (i zmienić Pana), aby zniszczyć rywala i dlatego dla USA to jest dobry partner do rozgrywek z Rosją i Europą jak im pasuje. |
|
6 lipiec 2008
|
|
Gregory Akko
|
|
|
|
Zwycięstwo Pawłokomy
maj 7, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Happy Easter! Christ is Risen!
marzec 23, 2008
|
Rosjanie boją się Polski
maj 26, 2007
Tumaczył: Roman Łukasiak
|
PIEŚŃ SŁOWIAŃSKA DO „ŁUPASZKI”
luty 9, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
|
Wy, co nie umiecie wyżyć za 360 zł!!!
luty 20, 2003
Piotr Ikonowicz
|
Dom na kołach
luty 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czytajcie dzisiejsza G.W. i Rzepe!
marzec 24, 2006
Marek Głogoczowski
|
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Kwestia honoru
listopad 22, 2007
Artur Łoboda
|
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
|
Największą geszeftem jest wojna. Lewizny polityków izraelskiego Likudu
styczeń 3, 2003
PAP
|
Papież cacy kiedy zwalcza komunę.
Papież be, kiedy sprzeciwia się agresji
luty 1, 2003
zaprasza.net
|
Sułtan i Shaitan
grudzień 3, 2004
Israel Shamir
|
Nowy "Rurociag Pokoju"
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polityka niczym wredna kochanka
styczeń 16, 2008
Marek Olżyński
|
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Amerykańskie życie na niby
listopad 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
|
Do polskiej - lewicowej młodzieży
marzec 28, 2004
Artur Łoboda
|
Brońmy Korei Północnej!
lipiec 21, 2006
Workers Vanguard
|
więcej -> |
|