|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
więcej -> |
|
Początek Nowego Księstwa Warszawskiego
|
|

Dzisiajeszy Wall Street Journal na pierwszej stronie opublikowal artykul pt. "Wyrzuceni przez Polske w 1945r, Niemcy Chca Zwrotu Domow".
Ciekawe, ze w powyzszym artykule, na mapie Europy Srodkowej zaznaczono
kolorem zielonym ziemie "niemieckie terytoria wlaczone do Polski w 1945r", natomiast nie ma zaznaczonych ziem straconych przez Polske na Wschodzie. Mapa sie konczy na granicy polskiej z Bialorusia.
W artykule mowi sie wiele o cierpieniu niemieckich przesiedlencow, ktorych smierc w czasie deportacji w bydlecych wagonach, ograbionych przez polskich zolnierzy, liczy sie (jakoby przez historykow?) na setki tysiecy osob, natomiast nic sie nie wspomina, ze nowi osadnicy byli wypedzeni z polskich ziem na Wschodzie, takze w bydlecych wagonach, gdzie stracili swoje domy bez prawa odzysku.
Artykul o podobnym temacie, o roszczeniach o zwrot majatku przez Niemieckiego Zyda z Wroclawia i utrzymany w podobnym tonie ukazal sie, takze, w tym tygodniu, w zydowskim tygodniku "Forward" publikowanym w Nowym Yorku w jezyku angielskim i Idisz, dostepnym w internecie pod adresem:. Tygodnik "Forward" wspomina takze o rosnacym zainteresowaniu wspolna koalicja miedzy Niemcami i Zydami, w celu odzyskania majatkow utraconych w Polsce.
Wedle tego artykulu Pani Jehuda Evron, przewodniczaca "Zydowskiego Komitetu Odzysku Mienia Straconego w Czasie Zaglady" argumentuje, ze "Niemcy zabrali nam nasze zycie i zycie naszych rodzin, ale nie wzieli naszych majatkow ze soba".
Pytanie, ktore nalezaloby zadac Pani Evron, kogo uwaza za gorszych wrogow Zydow, Polakow czy Niemcow?
Juz kilka lat temu pisalem wielokrotnie, ze wejscie do EU niesie za soba powazne konsekwencje roszczen majatkowych, glownie przez Niemcow, a zwrot majtkow zydowskich stworzy precedens prawny dla zadan niemieckich. Traktowano moje wypowiedzi wtedy jak niebezpiecznego paranoika, ktory "rzuca klody pod nogi Polskio-Niemieckiej Przyjazni i blokuje szczescie Polski w Unii Europejskiej".
Amerykanie mowia, kiedy konsekwecje postepowania zaczynaja byc widoczne, ze "Kury przyszly do domu spoczac na grzedzie".
Wyglada na to, ze za sprawa zaniedban kolejnych rzadow polskich, ktore nie odciely sie od sprawy roszczen majatkowych radykalna i jasna ustawa, niemeckie kury przyjda wkrotce na swoje grzedy we Wroclawiu, Gdansku, Olsztynie, Legnicy i Szczecinie. Zadecyduja o tym nie Polskie ale unijne sady w Brukseli i Strasburgu.
Jan Czekajewski
Czlonek Polskiego Instytutu Naukowego w N.Y.
|
|
17 sierpień 2004
|
|
|
|
|
|
Skąd się biorą pieniądze? Film 'Money as Debt'
kwiecień 6, 2007
lś
|
Prasa finansowa i emisje akcji | Jaka wiarygodność?
czerwiec 15, 2005
Andrzej Sielecki
|
Precyzyjne pomyłki dla Polski i nie tylko
kwiecień 11, 2003
Andrzej Kumor
|
Verheugen wzywa Czechów uczynią gest pojednania
lipiec 2, 2002
PAP
|
Dotyczy: popełnienia przestępstwa przez NFZ
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
|
Szaron nawołuje USA do ataku na Irak
sierpień 16, 2002
IAR
|
Syria wobec ataku na Liban a „półksiężyc szyitów.”
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Historia Palestyny Naszych Czasów
luty 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Błędy w kultowym słowniku!
maj 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
|
Prezydent Lech Kaczyński z misją ratunkową w Gruzji - koniecznie z liczną delegacją PiS!
kwiecień 22, 2008
tłumacz
|
Niemiecki szajs (scheise)
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
|
Hamiltonowski bank narodowy podstawą rozwoju świata i Polski
sierpień 9, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
|
Nie chcą Leclerca
październik 3, 2005
przesłała Elżbieta
|
Duże dzieci chcą wywołać pożar świata
luty 5, 2003
PAP
|
Strategia
wrzesień 28, 2004
aa
|
Kolejna przewałka. "Młodzież przyszłością narodu”
grudzień 30, 2002
Artur Łoboda
|
JESZYWAS CHACHMEJ
luty 13, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Piechota chce bronić Cegielskiego
czerwiec 18, 2002
PAP
|
The Dream Philosophy of Paranoids: Kill Arabs, Cry Anti-Semitism
wrzesień 19, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|