ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
więcej ->

 
 

Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.


śp. Barbara Blida, bo miała grzeczną wizytę ABW oraz pogrzeb kościelny i 76-letnia staruszka, matka opozycjonisty Janusza Górzyńskiego napadnięta przez brygadę antyterrorystów, bo musiało zachodzić chyba podejrzenie, że dostała od syna majla.

Barbara Blida (+) I mamy aferę podsycaną przez polskojęzyczne media pod naciskiem PO i ich sojusznika w walce z PiSem spadkobierców zbrodni komunistycznej SLD.
No cóż swego czasu poseł PO nijaki Śpiewak powiedział w TVN 24 cytuję „Przecież wszystkie media są nasze”?? Było to przed wyborami prezydenta w 2005r.

Tak, więc obrywa się CBA żąda głów ja także do tego się dołączę, lecz w innym kontekście.
Wcześniej w artykule pisałem o sukcesie CBA i Ziobro to było przedstawienie jak walczy się o dobre mimie prokuratora, przypominam fragment:

Sukcesem podopiecznych pana ministra na pewno była akcja grupy antyterrorystycznej przeciwko 76 letniej ciężko chorej emerytce. Mały fragment: Krystyna Górzyńska, tel. 692 263 992 Prokuratorzy bezprawnie i brutalnie konfiskują prywatne komputery, aby zapobiec krytyce, Dotyczy: Akta Prokuratury Rejonowej Poznań Grunwald 1 Ds 5652/06 Akta Prokuratury Rejonowej w Pszczynie KoKpp 758/06 -Przeszukanie przeprowadzono wieczorem 12.01.07 w asyście zamaskowanej grupy antyterrorystycznej z ostrą bronią, psami, w kamizelkach kuloodpornych podczas nieobecności właścicieli E. Górzyńskiej-Tomanek i jej męża /będących w pracy/, poprzez włamanie się na teren posesji i siłowe wtargnięcie do domu poprzez mieszkanie Felicji Górzyńskiej /76-letniej, ciężko chorej emerytki/ bez okazania nakazu, ani jej ani obecnym tam w tym czasie K. Górzyńskiej i Izabeli Tomanek. Antyterroryści -ze złamaniem wszelkich procedur. Koniec cytatu.
Czy to nie jest bezprawie?
Nawet o ile był artykuł zniesławiający prokuratora to od tego są sądy powszechne a nie anterroryści.

Towarzystwo naruszyło Konstytucyjne prawa
Artykuł 54
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Czy w tym kraju nie obowiązuje ratyfikowana
KONWENCJA O OCHRONIE PRAW CZŁOWIEKA I PODSTAWOWYCH WOLNOŚCI
Artykuł 6. Prawo do rzetelnego procesu sądowego.
Artykuł 10. Wolność wyrażania opinii.

Te bezprawie, powtarzam w obronie prokuratora zasługuje na potępienie.
Czemu SLD i PO nie żądały komisji sejmowej czy dlatego że nie trzeba zakrzykiwać tematu jakiejś mafii czy afery gdzie niejeden z nich jest umoczony?

Tak panie Zbigniewie Wassermann CBA popełniło błąd u Blidy powinno wyłamać drzwi wpaść do środka rzucić na glebę i skuć. Tu jest błąd daliście czas członkowi grupy przestępczej na przygotowanie się do zmowy milczenia.
Panie Zbigniewie Wassermann jak podaje prasa pod dom Blidy podjechał radiowóz
wysiadło czterech funkcjonariuszy i prosiło o wejście.

Czytałem artykuł, że wszystkie afery prowadzą na Krakowskie Przedmieście ( czytaj pałacu prezydenckiego) czy na kolanach w białych rękawiczkach będziecie jego byłych lokatorów błagać o przesłuchanie.

Kwaśniewski już raz chciał zatańczyć i zaśpiewać przed komisją sejmową.

Polskojęzyczne media wtedy też się rozkrzyczały w obronie Kwaśniewskiego vel Stolzman.

Dwa przykłady z prasy: To przyjaciółka wielu polityków, między innymi właśnie Blidy, ale i Aleksandra Kwaśniewskiego. Finansowała nawet jego kampanię prezydencką.
O związkach Kmiecik z politykami SLD powiedział prokuraturze także były poseł tej partii Ryszard Zając. "Opowiedziałem m.in. o kontaktach B.K. z liderami SLD, o zorganizowanym przeze mnie odpłatnym spotkaniu w trakcie kampanii prezydenckiej w Czerwonej Oberży z Aleksandrem Kwaśniewskim, o finansowaniu przez B.K. kampanii prezydenckiej A.K." - napisał w e-mailu do DZIENNIKA Ryszard Zając.

Kiedy ci z PO i SLD zażądają sejmowej komisji śledczej w sprawie powiązani byłego prezydenta Kwaśniewskiego vel Stolzman z aferzystami oraz członkami mafii??????????

Przed komisją była ropa, tu mamy finansowanie Kwaśniewskiego przez mafię węglową
Mafia węglowa to gigant, zarobiła 50 mld zł i tak łatwo nie popuści.

Polskojęzyczne media twierdziły, że na pogrzebie było dwa tysiące osób.
Pytanie ilu było tam umoczonych przestępców podziękować Barbarze za skuteczne milczenie.
Z pistoletami typu „Astra” na wszelki wypadek, a może i ich mocodawcy poproszą o powtórkę z rozrywki.

W tym miejscu mam prośbę do czytelników żeby samobójstwa członków mafii czy Polskich aferzystów takich na przykład jak Blida nie porównywać do seppuku.
Była by to profanacja rytuału „Samuraja”, który popełniał taki czyn w obronie honoru.

Natomiast to nie pierwsze takie samobójstwo a raczej wyrok pod tytułem albo my ciebie lub ty sama a rodzina będzie zabezpieczona.
To nie jest takie pierwsze samobójstwo na życzenie.

Przypomnę samobójstwo Sekuły strzelił sobie trzy razy w brzuch, też z pistoletu „Astra” takiego samego jak Blida, czy wszyscy komuchy są uzbrojeni w taką broń i na życzenie
mocodawców strzelają do siebie.

A kto zabił rodzinę Jaroszewiczów, czy czasami nie było krzyku towarzysze nie strzelajcie ja nie będę sypał.
Przecież nic nie zginęło oprócz pamiętników.

Niestety pan minister Ziobro jak widzę nie zainteresował się tak prokuraturą jak i sądem, który na podstawie spreparowanych aktach prowadził postępowanie przeciwko tzw. oskarżonym.
Panie ministrze sprawiedliwości Zbigniewie Ziobro czy pan też ma pistolet typu „Astra”???.

Bogusław Maśliński

Tel. (089) 757-41-28
www.victoria.go.pl
4 maj 2007

Bogusław Maśliński 

  

Archiwum

Byle nie dopuścić do powstania urzędu Rzecznika Pacjenta
kwiecień 10, 2007
A.Sandauer
Nowa doktryna Jimmy Carter’a?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Co się dzieje?
październik 29, 2007
bez podpisu ( . )
Za, a nawet przeciw
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
"Orange Alarm"
grudzień 31, 2004
Marek Głogoczowski
Ochrona Zdrowia
Prawa Rynku a Prawa Człowieka

październik 9, 2004
Adam Sandauer
Tym razem nie było pieniędzy aby wyrzucić je w błoto
wrzesień 3, 2003
Dziennik Polski
Swiat unijnych iluzji (2)
kwiecień 4, 2003
Jerzy Robert Nowak
List otwarty do Polskiego Społeczeństwa
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
Pośpiech w sprzedaży STOENu
grudzień 16, 2002
zaprasza.net
Lustrzane swastyki z Discovery
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ostatnie dni Jaruzelskiego
luty 19, 2008
Dziennik
Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
Jak na dłoni
marzec 29, 2004
Agata
Czyżby kolejny dowód na zaplanowanie ataku na wieże w NYC przez Mossad?
lipiec 27, 2004
śledczy
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Putinowski "antysemityzm"
maj 11, 2007
przysłał marduk
Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media