ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
więcej ->

 
 

Irak jako grzęzawisko i trzęsawisko dla USA




Nikt tak dobrze nie jest poinformowany o meandrach poczynan politycznych zydowskich grup nacisku, takich jak ruch neokonserwatywny w USA, lub financiera zydowska skladajaca sie z takich ludzi jak Soros i ich wspolpracownicy inicjujacy ostatnio kolorowe rewolucje, jak sa poinformowani Zydzi, obserwujacy te dzialalnosc z bliska.
Dlatego zawsze jest wazne zeby zwracac uwage na opinie takich pisarzy, jak Izrael Szahak i takich dziennikarzy, jak Ted Koepple czy Seymour Hirsh. Teraz, zwrocilem uwage na prace Leona Hadar'a, ktory studiowal dziennikarstwo na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, a nastepnie otrzymal doktorat z nauk politycznych (international relations) na American University w Waszyngtonie.
Obecnie ksiazki i wypowiedzi Hadara sa ciekawa reakcja, na nawolywanie przez Szarona i neokonserwatystow-sjonistow w Waszyngtonie do ataku USA na Iran, w obronie izraelskiego monopolu broni nuklearnych na Bliskim Wschodzie, podstawowego do budowy "wielkiego Izraela.  

W lipcu 2003, Hadar opublikowal w "LA Times" artykul pod tytulem "USA powinno dzialac jako jeden z oligarchow, a nie jako monopol" ("US Should Think About Oligopoly, Not Monopoly"), w ktorym to artykule, autor krytykuje mrzonki o amerykanskim globalnym imperium opierajacym sie na nadzieii, ze nadchodzi dlugi "umipolar moment" ("okres jednostronnego narzucania swiatu woli rzadu USA").
Wedlug Hadar'a amerykanskie imperium w pierwszej dekadzie 21go wieku wywola podobne reakcje, jakie dzis wylaniaja sie z wczesniej proklamowanej epoki globalizacji politycznej i spolecznej, w ktorej to epoce mial nastapic upadek panstw narodowych (nation-states) i swiat o dwu biegunach USA i USSR (Zwiazek Sowiecki) mial sie przerodzic w "swiat jednobiegunowy" pod dyktandem rzadzacych w Waszyngtonie neokonserwatystow-sjonistow.
Juz wtedy Hadar nawolywal do trzezwego rozeznania wlasnych interesow USA w "luku destabilizacji" ("Crescent of Instability") od Balkanow do granic Chin i nawolywal on do wspolpracy z innymi panstwami, tak zeby ten region ustabilizowac na dluga mete, zamiast mrzonek o globalnym imperium, budowanym na kredyt miedzynarodowy, poslugujac sie cudzymi wojskami za pomoca zmilitaryzowania ONZtu pod rozkazami Wszyngtonu.  

Juz wczesniej w czasie planowania ataku na Irak, Hadar nawolywal, zeby zaprzestac fantazji o Iraku ("Pull the Plug on Iraq Fantasy") i zeby Bush, zrozumial ze radykalny sjonista Nathan Szaransky prowadzi go na manowce przez swiat podzielony na "dobro i zlo," "demokracje i tyranie," jak rowniez "spoleczenstwa wolne" i "spoleczenstwa zastraszone" ("free society" and ""fear society"). Nastepna ksiazka Hadar'a nosi tytul "Burza Piaskowa: Kleska Polityki na Bliskim Wschodzie" ("Sandstorm: Policy Failure in the Middle East"), a po niej "Od Kenan'a do Wolfowitz'a," oraz "Wiernosc Nekonow Doktrynie [Trockiego, wojny permanerntnej]" ("Neocons' Devotion to Doctrine"). Potem autor ten wydal ksiazke pod tytulem "Ameryka w Bagnie Bliskiego Wschodu" ("Quagmire: America in the Middle East"). Tak wiec samo zacytowanie tytulow ksiazek Hadar'a daje pojecie o jego zrozumieniu skutkow zagranicznej polityki rzadu Busha. Autor ten nawoluje USA do porzucenia swej dotychczasowej roli w sprawach Izraela, Palestynczykow, panstw arabskich i Iranu.  

Dzis 16tego czerwca 2005, Leon Hadar opublikowal artykul w Antiwar.com pod tytulem: "Szyici wygrali jedna gre, Kurdowie kilka gier; Sunnici wygrali caly mecz, a USA mecz przegralo" ("Shi'ites: Game: Kurds: Set: Sunnis: Match: USA: Loss"). Autor podsumowuje jak to wczesniejsza proba dyktatu polityki USA innym panstwo w ONZecie nie powiadla sie, poczem najazd na Irak sie nie udal, a teraz nowy rzad marionetkowy w Bagdadzie zaczyna robic neokonserwatystom trudnosci, tak dalece, ze niedawno potepione, za brak udzielenia pomocy w najezdzie na Irak, panstwa europejskie, oraz Egipt i Arabia Saudyjska, sa obecnie proszone zeby teraz pomagaly w stabilizowaniu "demokracji" w Iraku. Chodzi o to zeby panstwa te wywarly nacisk na rzad w Badgdadazie, stworzony pod okupacja Iraku przez 140,000 wojsk amerykanskich, byl rzadem "bardziej otwartym" i "demokratycznym" wedlug wskazowek neokonserwatystow-sjoinistow rzadacych amerykanskim "Demokratycznm Imperium" ("Democratic Empire").  

Trzeba pamietac ze Egipt i Arabia Saudyjska sa panstwami Sunnitow i nie maja sympatii dla rzadu Shyitow w Bagdadzie - Szytitow, ktorzy sa pobratymcami Szyitow w Iranie. Autor uwaza, ze niema szans ustabilizowac Iraku krwawo pacyfikowanego przez USA i pelnego wspomnien o wzajemnych krzywdach wyrzadzanych sobie przez Sunnitow, Szyitow i Kurdow. Pozatem jest rzecza oczywista ze wszyscy Irakijczycy chca konca okupacji i ewakuacji z Iraku wojsk amerykanskich.  

Wedlug Hadara ironia losu jest to ze dwa rzady, ktore moglyby pomoc USA w Iraku to Iran i Syria. Niestety neokomnserwatysci-sjonisci w Waszyngtonie chca przeprowadzac w tych panstwach zminy za pomoca "demokratycznej rewolucji," ktora to rewolucja teraz niby ma miejsce w Libanie. Natomiast w Libanie toczy sie walka polityczna, miedzy popieranymi przez Arabie Saudyjska Sunnitami, Maronitami i Druzami, przeciwko pro-syryskim Szyitom, ktorzy sa w wojskowym i politycznym przymierzu z Syria. Tearaz, zauwaza Hadar, w Libanie niby anty-syryjski general popierany przez Szyitow i pro-syryjskie partie polityczne, ma stworzyc nowy rzad libanski. Nic dziwnego ze w tej powiklanej sytuacji Hadar widzi tak Irak jak i caly Bliski Wschod jako grzezawisko i trzesawisko dla USA, w ktorej to pulapce przedluzajazy sie pobyt wojsk amerykanskich jest tylko w interesie ekstremistow rzadzacych dzis w Izraelu.  

17 czerwiec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Armia chce działań - wielkie fiasko
lipiec 20, 2006
Ran HaCohen
Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm
wrzesień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Swiadectwo Glorii Polo
luty 27, 2008
...
Dyplom dla idioty - kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez Pana Witolda Filipowicza
grudzień 23, 2008
tłumacz
Nicea to pomyłka
luty 4, 2004
PAP
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Punkt zaczepienia
maj 18, 2003
przeslala Elzbieta
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
Kwestia wiarygodności
czerwiec 15, 2006
Marek Stefan Szmidt
Kandydaci Kabały?
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wspólnik Tomasza Grossa
luty 19, 2007
Artur Łoboda
Przemilczana prawda o Stanie wojennym
grudzień 12, 2005
dr Leszek Skonka
Żydowskim rodzinom "ofiar Holokaustu" należy się jeszcze 175 miliardów dolarów
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
Ciekawe prezentacje video dotyczące stosunków Polska-Rosja. Dobre tłumaczenia ze ?ródeł rosyjskich.
sierpień 5, 2008
tłumacz
Anti-Communist Gorbatchev as the "Holy Terminator" of Russia
styczeń 17, 2005
Marek Glogoczowski
Judasz z Warszawy
kwiecień 19, 2004
Artur Łoboda
Ostatni ludzie to my Zderzenie cywilizacji na końcu historii
styczeń 8, 2007
Sławoj Zizek
Wnioski po wypowiedzi prof.OHMA
styczeń 25, 2009
mik
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 7
marzec 27, 2006
Roman Łukasiak (poprawki M.G.)
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media