ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
więcej ->

 
 

Kometa którą postrzelono.


Pocisk wystrzelony z sondy Deep Impact trafił w kometę Tempel – poinformowały w dniu 4.lipca 2005r światowe media pokazując liczne zdjęcia kosmicznego sukcesu.

Odkryta w kwietniu 1867r przez astronoma Ernsta Wilhelma Leberecht Tempera kometa ,nazwana odtąd od jego imienia 9p/Tempel jako kometa krótkookresowa pokazuje się na naszym nieboskłonie co = 5.52 lat czyli dokładnie co 2014.4 dni. Najbliżej ziemi kometa była w tym roku dokładnie 3 maja 2005 o godz. 20:15:43 UT . Obecnie minęła nasze słonce ,czyli jej Peryhelium było 5 lipca 2005r.o godz. 07:34:01 UT . Jest ona kometą dość ciemną gdyż maksimum swojej jasności osiągnęła 13 czerwca 2005r z jasnością +9.5 a więc jak na razie można było oglądać ją przez bardzo silne lornetki lub nieduże teleskopy. Obecnie jak pokazuje załączona mapa można będzie ją oglądać, , w gwiazdozbiorze Panny niedaleko najjaśniejszej gwiazdy tego gwiazdozbioru Kłos /Spica/. Na południu kraju można obserwować ją na południowo –zachodnim nieboskłonie po zachodzie słońca. Astronomowie odpowiedzialni za eksperyment obiecują że po uderzeniu kometa powinna znacznie pojaśnieć a nawet podzielić się na części.
Naukowcy odpowiedzialni za dzieło Deep Impact żartują, nazywając misję "zemstą za dinozaury". Tymczasem pierwszy taki światowy eksperyment niesie za sobą wiele niewiadomych. Kometa ta przechodzi przez orbitę ziemi i przejście to może przynieść wiele nieprzewidzianych niespodzianek. 9P/Tempel jest kometą magnetyczną czyli w jej jądrze istnieją pewne ilości metali wytwarzające niewielkie ale dające się zmierzyć pole magnetyczne. Po uderzenie jej orbita będzie podlegać nieokreślonym jeszcze zmianom , a od jej powierzchni oddzieli się nieznana ilość różnej wielkości kamieni ,podążających w ślad za kometą ,zamieniających się w zbliżeniu z atmosferą ziemską w mocno świecące meteory: metaliczne / syderyty/ i kamienne /aerolity/ gdyż każda z komet pozostawia po sobie wzdłuż swojej orbity rój meteorytowy.

W zależności od ich wielkości część z nich na pewno osiągnie powierzchnię ziemi i to w takiej ilości , że nieduży po kometarny rój meteorytowy może zmienić się w zjawisko deszczu meteorytowego. Moment kontaktu orbity ziemi z orbitą komety ponieważ orbity te się krzyżują na pewno musi ulec jakiejś zmianie ze względu na obecną zmianę masy komety i jej głęboką wibrację w jaką wprowadziło ją uderzenie w jej metaliczne jądro. Kometa 9Ptempel jest bardzo mało znana i tak na pewno to nie wiemy który z rojów takich jak:
τ-Taurydy widoczny na niebie w dniach 05.06-17.07
Lipcowe Pegazydy od - 07.07-13.07
a-Cygnidy od - 01.07-31.07
d- Aquarydy od - 12.07-19.08
a-Capricornidy od -03.07-15.08
i- Aquarydy od - 25.07-15.08
d- Aquarydy od -15.07-25.08
tak na pewno jest rojem tej komety. Eksperyment cywilno- wojskowy ze strzelaniem do tej mało znanej komety przypomina trochę zabawy małych dzieci rzucających w niebo podczas zabawy garście kamieni i nie zdających sobie sprawy , że kamienie te wkrótce spadną im na głowę. Eksperymenty takie są częsty zjawiskiem gdy naukowcy sprzęgną się z aparatem wojskowym. Obserwujmy zatem kometę gdyż nie tylko w najbliższym okresie będzie ciekawym obiektem astronomicznym godnym obserwacji, ale też czasem może okazać się obiektem, który rozdzielony na kawałki powtórzyć może nam zjawisko jakie obserwowaliśmy przy kontakcie Jowisza z Kometą D/1993 F2 (Shoemaker-Levy 9) gdy ta nagle i niespodzianie podzieliwszy się na części spowodowała 16 lipca 1994 r gro?ny impakt na powierzchni tej planety. A wiec kto na kim może się zemścić jeszcze tak na pewno nie wiadomo, no ale mamy na to czas przynajmniej przez niecałe 5,52 roku.

5 lipiec 2005

Jan Lucjan Wyciślak 

  

Archiwum

POLSKA - UNIA 7
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Dlaczego żaden z nich nie siedzi w kryminale?
grudzień 13, 2008
?ródło informacji: RMF
Niech panie latają z panami
marzec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nie rozcięty węzeł według Kołodki
lipiec 5, 2002
PAP
Ksiazka, ktora warto przeczytac
czerwiec 13, 2007
Wieslaw Kwasniewski
W Trzeciej RP opłaca się być bandytą
styczeń 22, 2004
IAR
Andersen zapłaci 60 mln dolarów
sierpień 28, 2002
Bank centralny musi być niezależny (od dobra Polski) - twierdzi Prezydent RP
styczeń 8, 2004
Koszty aneksji do UE (2)
marzec 15, 2003
Piotr Wesołowski
Czy lobby Izraela zniszczy kandydaturę Barack’a Obama?
marzec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Prokuratura bada operacje giełdowe NFI Jupiter
sierpień 1, 2002
PAP
Globalista
lipiec 27, 2003
Paweł Mondel
Czechy kończą swój symboliczny udział w bandyckich wyprawach. Wstyd?cie się, Polacy!
grudzień 20, 2008
tłumacz
"Szara strefa"
marzec 18, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
"Misja"
kwiecień 18, 2003
Eklezjalna lustracja
czerwiec 28, 2006
Adam Wielomski
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
Kometa którą postrzelono.
lipiec 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Porządkowanie Krakowa
luty 18, 2006
Artur Łoboda
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta

czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media