ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
więcej ->

 
 

Opieprzył premiera



Wicepremier Andrzej Lepper dziś w programie pierwszym polskiego radia o godzinie siódmej piętnaście, zwyczajnie i po prostu opieprzył premiera. Kilka chwil pó?niej pani redaktor prowadząca program, gdy już nieco ochłonęła po tym, co usłyszała, oznajmiła Aż się wystraszyłam.

Większa część piętnastominutowego wywiadu pana wicepremiera poświęcona była krytyce szefa rządu i jak się wydaje krytyce w pełni uzasadnionej. Wypowied? pana Jarosława Kaczyńskiego, że zabierze środki z dopłat dla rolników i przeznaczy na dozbrojenie armii w przeddzień wyborów do samorządów była więcej niż niefortunna. Niezręczne, jeśli nie złośliwe było przesuniecie p. Mojzesowicza na stanowisko doradcy do spraw rolnictwa.
Jeśli po dzisiejszej publicznej wyjątkowo ostrej krytyce premiera, dojdzie do rozpadu koalicji i wcześniejszych wyborów, to PIS na głosy rolników liczyć na pewno nie może.
Co do samego opieprzenia, mąż opieprzony przez żonę w takim przypadku ucieka do wychodka, pracownik opieprzony przez szefa, szuka innej pracy, szef tak ostro opieprzony, przez podległego pracownika, wyrzuca go na tak zwany zbity pysk.
Co zrobi w tym przypadku genialny polityk?
Nasz premier robi często wrażenia człowieka cierpliwego, zimnokrwistego, dotknięty nie obraża się tak głęboko i na zawsze jak jego brat bli?niak. Ale krytyki, publicznej i tak ostrej bez podjęcia stanowczych kroków, pozostawić nie można, chyba, że chce się pokazać, że dał się zagonić do kata.
O panu Lepperze niektórzy mówili, że się postarzał, że wyszalawszy się na drogach, zmęczył się i chce odpocząć, albo, że z wiekiem zmądrzał i złagodniał. Dziś jednak znów pokazał, że może stanąć okoniem, że wciąż ma lwi pazur.
A swoją drogą, czy ktoś zauważył, że to Lepper, a nie genialny polityk przewidział, powstanie koalicji PIS, Samoobrona, LPR, i konsekwentnie i skutecznie do niej dążył. Nieudolne i nic niewnoszące rządy poprzedniego premiera były zbędnym przerywnikiem i stratą cennego czasu. Na okres premierowania p. Marcinkiewicza, przypadać powinna pewna ilość wybudowanych autostrad i część z zapowiadanych 3 milionów mieszkań. Czy coś z tych zapowiedzi zostało zrealizowanych? Oczywiście nie i to była ta strata dla nas Polaków, dla PIS-u i głównie dla p. J. Kaczyńskiego. Jeśli nastąpią przyspieszone wybory, PIS zostanie z tych niespełnionych obietnic rozliczony.
Tymczasem pomimo ataków na wicepremiera Giertycha, niechęci w stosunku do wicepremiera Leppera, obaj tak naprawdę doskonale sobie radzą i zyskują w oczach przeciętnego wyborcy. Bo chcemy zamożnej wsi i patriotycznej, dobrze uczącej się młodzieży.
Modlitwa, jaką wciąż publicznie wypowiada p. Lepper ,,Balcerowicz musi odejść. W budżecie muszą znale?ć się większe środki na służbę zdrowia, dla rolników, rencistów, nauczycieli, zasiłki socjalne dla bezrobotnych” może niektórych śmieszyć, ale nie wszystkich.
Tymczasem pokazał wielu z tych, którzy nie wierzyli, że kiedykolwiek zdobędzie władzę, że jest do tego zdolny. Co więcej to on pomimo posiadana ograniczonych środków ( dopiero trzecia siła polityczna w parlamencie) od czasów ostatnich wyborów, jest głównym rozgrywającym, a swoją pozycję w następnych, może tylko znacząco wzmocnić. Będzie to tym bardziej spektakularne, że inny młody polityk, p. Roman Giertych dogaduje się z nim coraz łatwiej i swoją karierę wiąże raczej z nim a nie z p. J. Kaczyńskim.

Andrzej Lepper zbudował koalicję, Jarosław Kaczyński, genialny polityk, choć się wzbraniał i długo zwlekał, musiał do niej przystąpić, dziś został postawiony do konta i zdrowo opieprzony.
11 wrzesień 2006
11 wrzesień 2006

słuchacz polskiego radia 

  

Archiwum

Illuminati
grudzień 3, 2006
Elzbieta
Wnioski są zatrważające
grudzień 16, 2002
Piotr Mączyński
Gest minister Anny Fotygi: Żydowski aktywista otrzymał tytuł Honorowego Konsula RP w USA
czerwiec 20, 2007
BIBULA
Nie dzielić Polaków
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
Życie jest Lepperem ("Życie")
marzec 18, 2004
Amerykańscy Weterani Przeciwko Wojnie
marzec 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
W sprawie ataku na WTC
marzec 2, 2007
Artur Łoboda
Kara wczesniejszej smierci
grudzień 8, 2005
przesłała Elzbieta
Adam Michnik - miedzy lwem a lisem
wrzesień 17, 2002
GAZETA POLSKA
Balcerowicz jednak powraca
marzec 2, 2007
INTERIA.PL/PAP
Czarna Wdowa
styczeń 3, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Szkoło kochana mamy cię dość od rana.
marzec 10, 2009
Bogusław
Indie i Globalizacja
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prezydent: Ofiara nie była daremna
lipiec 31, 2004
Obrazu obraza
luty 13, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tarnowska tragifarsa z pomnikiem Chrystusa Króla
styczeń 15, 2005
Artur Łoboda
Déjà vu - konferencja w Monachium 1938
luty 18, 2008
marduk
Napad na prokuratora Kapustę - sprawcy ukradli dokumenty PKN Orlen
październik 20, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media