|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
więcej -> |
|
Faszyzm nie przejdzie w balecie
|
|
Brytyjscy obrońcy praw człowieka prowadzą wojnę z primabaleriną zespołu Państwowego Baletu Angielskiego, którą zdemaskowali jako zwolenniczkę poglądów faszystowskich. Aby zmusić artystkę do odejścia, zakłócają nawet przedstawienia.
Simone Clarke znalazła się na celowniku antyfaszystów, odkąd w jednym z wywiadów oświadczyła, że należy do BNP, m.in. dlatego że ta formacja – jako jedyna – zajmuje stanowisko wobec masowej imigracji, i to stanowisko słuszne.
Jak 13 stycznia podał brytyjski dziennik „Daily Telegraph”, w czasie ostatniego spektaklu baletowego „Giselle” w londyńskim Coliseum doszło do skandalu. Kiedy na scenie pojawiła się Simone Clarke, kilka osób na widowni zaczęło krzyczeć: „Primabalerina należy do BNP [Brytyjskiej Partii Narodowej – przyp. red.]. Precz z faszyzmem w sztuce!”. Padły też słowa: „Czarni i biali łączcie się! Precz z BNP!”. Artystka nie przerwała występu i z uśmiechem tańczyła, jak gdyby nigdy nic. Tymczasem wrzawa na widowni, na której znajdowali się też czołowi działacze BNP, wzmagała się. Dało się słyszeć okrzyki „Hańba!”.
Niespokojnie było również na ulicy przed teatrem, gdzie swój gniew wobec faszyzmu panoszącego się w angielskim balecie głośno wyrażało kilkudziesięciu, przeważnie młodych członków organizacji Unite Against Facism (UAF), zaopatrzonych w wymowne transparenty. Działacze UAF, na której czele stoi burmistrz Londynu Ken Livingstone znany pod przydomkiem „Czerwony”, żądali wyrzucenia Simone Clarke z posady primabaleriny PBA. Sprzeciwiali się też opłacaniu gaży artystki z pieniędzy państwowych. Roczne wynagrodzenie Simone Clarke wynosi 6 mln funtów (ok. 36 mln złotych). Niektórzy z demonstrantów wyjaśniali dziennikarzom, że jednym z powodów antyfaszystowskiego protestu jest właśnie to, że Państwowy Balet Angielski płaci „narodowej socjalistce”.
Widzowie przyjęli gniew młodych antyfaszystów z różnymi uczuciami. Jedni zwrócili bilety, inni nie kryli wzburzenia wobec zachowania demonstrantów. Zwłaszcza ci, którzy za bilet zapłacili 40 lub więcej funtów.
„To oburzające. Nie darzę BNP sympatią, ale atakowanie i poniżanie kogoś wtedy, gdy robi on użytek ze swego talentu i wykonuje swą pracę, to zły sposób wyrażania poglądów” – powiedziała Angela Large, miłośniczka baletu cytowana przez „DT”.
Simone Clarke nie jest zachwycona napływem cudzoziemców do Wielkiej Brytanii i tego nie tai. Wprawdzie jej konkubent, Yat-Sen Chang, nie jest Brytyjczykiem czystej krwi, przeciwnie, przyjechał z Kuby i ma chińskie korzenie, ale to nie zmienia poglądów artystki na sprawę coraz większej liczby obcych w Albionie.
Kierownictwo Państwowego Baletu Angielskiego uważa, że poglądy tancerki są jej osobistą sprawą i nie zamierza się w nie wtrącać.
|
|
17 styczeń 2007
|
|
Jan Bałdyn
|
|
|
|
Mafia w Kościele Mariackim
czerwiec 19, 2006
Stan Dawid Ligoń
|
Nie przenoście nam Lenina do warszawki
luty 9, 2007
Remigiusz Okraska
|
Polskę niszczą Żydzi czy rodzime śmiecie?
listopad 24, 2007
PAP
|
Przycichają gro?by osi USA-Izrael przeciwko Iranowi i cena paliwa spada
lipiec 31, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
|
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
|
List otwarty do Edwarda Moskala
Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
listopad 7, 2005
|
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
|
Polscy dziennikarze potraktowani jak przestępcy
listopad 18, 2003
www.onet.pl
|
Rewident skarbowy w Radiu Maryja
listopad 28, 2002
PAP
|
Prostowanie krętaczy
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
|
Rok 1612
grudzień 24, 2007
.
|
3 V Chicago
maj 6, 2008
z.kolowany
|
Polonia Protestuje
luty 9, 2003
|
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
|
prośba zmianę w galerii malarstwa polskiego
maj 3, 2008
Wiola
|
Krawczyk kraje jak jej staje
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Odezwa
sierpień 5, 2003
Romuald Traugutt, wiosna 1864 roku
|
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
więcej -> |
|