|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
więcej -> |
|
PiS wysyła młodych na zmywak
|
|
PiS wysyła młodych na zmywak
"Trybuna" pisze, że bezrobocie rośnie, a cały czas przybywa młodych Polaków wchodzących na rynek pracy. Dziennik dodaje, że dziś już co czwarty 25-latek nie ma pracy, a za kilka miesięcy uczelnie opuści około 400 tysięcy osób.
"Wszystko wskazuje na to, że większość tych młodych i wykształconych Polaków wyląduje na "zmywaku" w knajpie pod Londynem. Rząd PiS nie robi nic, by poprawić dramatyczną sytuację setek tysięcy młodych ludzi i zatrzymać ich w kraju" - czytamy w "Trybunie".
Zdaniem gazety, prognozy dla młodych Polaków są fatalne. Tylko w ostatnim miesiącu bezrobocie wzrosło o 93 tysiące osób. Najwięcej kłopotów ze znalezieniem pracy mają absolwenci szkół zawodowych, policealnych, ale także ci z dyplomem wyższej uczelni w kieszeni. Profesor Zdzisław Sadowski, prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego ubolewa, że z Polski wyjeżdżają młodzi, energiczni ludzie, którzy kształcili się w publicznych szkołach i uczelniach.
Jutro mają się spotkać absolwenci Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Miejsce spotkania - Londyn, bo właśnie tam wielu byłych studentów krakowskiej AE znalazło zatrudnienie. Jest ich tak dużo, że teraz rocznice opuszczenia uczelnianych murów będą świętować poza granicami Polski.
"Choć Polacy od dwóch lat mogą legalnie pracować w kilku krajach Unii Europejskiej, to wciąż nikt nie wie, jaka jest skala tego zjawiska. Oficjalne dane mówią o 300 tysiącach Polaków pracujących za granicą. Nieoficjalnie szacuje się, że liczba ta sięga nawet miliona osób, bo tych, którzy harują na czarno na przysłowiowym „zmywaku", żadne statystyki nie obejmują" - pisze "Trybuna".
Profesor Sadowski podkreśla, że nikt nie czuwa nad wyjazdami Polaków. Nie ma polityki migracyjnej, a masowe wyjazdy są bardzo szkodliwe dla kraju - mówi ekonomista. Podobnego zdania jest wiceprzewodniczący OPZZ Ryszard Łepik, według którego Polska za kilka lat odczuje negatywne skutki migracji zarobkowej. Konsekwencje wyjazdów zarobkowych poniesie na przykład ZUS. (IAR) |
|
17 luty 2006
|
|
IAR
|
|
|
|
Gubernator Arnold Schwarzenegger legalizuje perwersję seksualną
listopad 2, 2007
Dorota
|
utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu
styczeń 16, 2007
INTERIA.PL/PAP
|
Dość rządów przestępców i kretynów
listopad 7, 2008
Dariusz Kosiur
|
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
|
"Wojna w Iraku zagraża losom ludzkości"
marzec 22, 2003
PAP
|
Czy Izrael szpieguje USA?
czerwiec 11, 2007
przysłał ICP
|
Niemiecki egoizm służy europejskiej solidarności
listopad 12, 2006
Aleksander Dugin
|
Raport ONZ: Ponad połowa bogactwa całego świata jest w rękach zaledwie 2% populacji
grudzień 8, 2006
bibula
|
Integracja czy podbój?
kwiecień 19, 2003
przysłał Piotr Letowt-Vorbek
|
Ktoś o nazwisku Wałęsa
maj 3, 2005
|
Między młotem a kowadłem
grudzień 4, 2003
|
Konstytucja 3 maja
kwiecień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Koniec wolnej prasy
sierpień 22, 2003
ABCnet
|
Trzymamy się zasad(y) - Jak kraść to miliony
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
|
Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?
listopad 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Madoff kradł dla dobra Izraela?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Posłowie sami chcą badać sprawę "łapówki Rywina"
styczeń 7, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Człekozwierz, komu potrzebny?
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
Rozważania o wielokropku pochodzenia bezpańskiego
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
|
więcej -> |
|