|
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
|
|
Nastąpił globalny zamach stanu |
|
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
|
|
www.globalresearch.ca |
|
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
Światowy dług |
|
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
|
|
Klimat i trop finansowy |
|
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
To ten od "wielkiego resetu". |
|
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
|
|
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
więcej -> |
|
Promocja "seksualności" to przejaw nietolerancji i narzędzie agresji intelektualno - kulturowej globalistów
|
|
Lewica powołana jest do obrony świata pracy przed światem kapitału - oligarchami, usłużnymi politykami, duchowieństwem akceptującym "w imię boga" wolny rynek.
Lewica popiera wolność światopoglądową. Popiera prawo każdego do głoszenia swoich poglądów. Uznaje konieczność tolerancji wobec poglądów innych ludzi i grup sołecznych, a także narodów. Lewica, w przeciwieństwie do liberałów, uznaje, że wolność zawsze łączy sie z odpowiedzialnością.
Polska lewica świadoma jest, że Polska to kraj katolicki, z przewagą katolików. Polska lewica musi uszanować ten fakt, tolerować poglądy większości.
Działalność środowisk promujących biologiczność człowieka wpisuje się w plany agresji kulturowo - intelektualnej globalistów. Podkreślanie i podsycanie instynktów i potrzeb wegetatywnych kształtuje u człowieka podatność na potrzeby zmysłowe. "Rynek" daje odpowied? w postaci coraz to nowych produktów; rosną zyski kapitalistów.
Manifestacje gejów i lesbijek, feministek i antyklerykałów powinny być dozwolone. Jednak zamiar organizacji marszu gejów i lesbijek pod Trzema Krzyżami w Gdańsku jest wyrazem nietolerancji wobec katolików, a także polskich robotników, których walki pomik jest symbolem. Oprócz huliganów, którzy swoją "nietolerancję" odnoszą również do nauczycieli, policjantów, księży, siebie nawzajem (realizują przecież swoją "wolność"!) większość Polaków przyjmuję postawę: wolnoć Tomku w swoim domku. Komu zależy na ukazaniu rzekomej nietolerancyjności Polaków?
Dlaczego środowiska feministek nie atakują promowanej przez neoliberałów idei zwiększenia wieku emerytalnego dla kobiet? Sparwiedliwość wymaga uznania, że kobiety i mę?czyżni nie są równi pod względem siły fizycznej i dlatego płeć piękna powinna mieć ten wiek obniżony!
Dlaczego owe środowiska lewicowe nie organizują na Placu Solidarności marszu protestu przeciwko rozgrabianiu Stoczni Gdańskiej przez amerykańskie fundusze inwestycyjne i spółkę Synergia? Przecież lewica powinna bronić robotników!
Dlaczego we Włoszech lewica organizuje masowy strajk wielu branż przeciwko cięciom budżetowym rządu Berlusconiego na: edukację, służbę zdrowia, kulurę, a w Polsce walkę o "seksualność"?
Odpowied? jest prosta: kapitaliści sponsorują zaprezentowane ruchy po to, aby skanalizować pojęcie "lewicy" tak, aby nie zagrażało ich interesom. Co więcej w Polsce to "moherowe berety" natchnieni religią mogą najskuteczniej powstrzymać mamonizacje obyczajów. Dlatego kapitaliści promocją gejów, lesbijek, feministek itp. mogą upiec wiele pieczeni na jednym ogniu.
informacja ze strony: www.pnlp.org.pl |
26 listopad 2005
|
Jan Duranowski
|
|
|
|
Kontynuatorzy z SLD (7)
czerwiec 26, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Religijne korzenie liberalizmu
grudzień 7, 2006
Izrael Szamir
|
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Żydowskie nagrobki jako fundament stodoły
listopad 11, 2003
|
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
|
Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
|
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
|
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
|
Kiepscy
grudzień 4, 2003
|
Za wolną Polskę
sierpień 17, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
|
US Must Reevaluate Its Relationship With Israel
grudzień 18, 2007
Scott Ritter
|
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
|
Czy Rydzyk to współczesny Luter?
styczeń 28, 2003
PAP
|
Pewnego razu, Gomułka ...
luty 20, 2004
El
|
Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm
wrzesień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
|
Wyjście awaryjne
październik 10, 2003
Kazimierz Poznański
|
To są Wasi "rodacy"
styczeń 26, 2009
Artur Łoboda
|
Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!
luty 23, 2003
PM
|
Śmierć gen. Sikorskiego a antypolskie interesy Wielkiej Brytanii
grudzień 15, 2005
Jan Duranowski
|
więcej -> |
|