ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
więcej ->

 
 

Sejmowe komisje za liberalizacją zasad finansowania partii

Sejmowe komisje administracji i samorządu poparły w środę propozycję, by w przypadku odrzucenia przez PKW sprawozdania finansowego partii politycznych za 2001 r. partie takie nie traciły subwencji z budżetu na trzy lata, a jedynie 10% subwencji za 2003 r.

Komisje przyjęły kilka poprawek do sprawozdania podkomisji o projekcie zmian w samorządowej ordynacji wyborczej. Jedną z nich zaproponował konstytucjonalista prof. Stanisław Gebethner, a formalnie zgłosił ją poseł Witold Gintowt-Dziewałtowski z SLD. Propozycję poparła większość członków komisji.

Jak wyjaśnił Gebethner, Państwowa Komisja Wyborcza odrzuciła już rozliczenia z kampanii wyborczej kilku komitetów wyborczych partii uprawnionych do subwencji. Chodzi o komitety PSL, Ligi Polskich Rodzin i Samoobrony. Wiadomo już, że otrzymają one z tego powodu znacznie mniejszy, niż im przysługuje zwrot kosztów kampanii wyborczej.

W ubiegłym tygodniu w "Monitorze Polskim" zostały opublikowane rozliczenia za 2001 r. złożone przez partie polityczne. Teraz PKW zdecyduje o ich przyjęciu lub odrzuceniu. Według obecnie obowiązującej ustawy o partiach politycznych, w przypadku odrzucenia przez PKW sprawozdania partia polityczna traci prawo do otrzymania subwencji w następnych trzech latach, w których uprawniona jest do jej otrzymywania.

Gebethner wyjaśnił, że to, czy rozliczenie zostanie przyjęte czy też odrzucone, zależy od tego, jaką decyzję podjęła PKW w sprawie rozliczenia z kampanii. Dodał, że jego propozycja ma uchronić partie, których rozliczenia z kampanii i sprawozdania roczne zostaną odrzucone, przed "karą śmierci finansowej" na trzy lata.
17 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

"Przeżyliśmy okupację, przeżyjemy Kaczyńskiego"
październik 30, 2006
interia.pl
Białoruś chce poprawy stosunków z Polską
grudzień 10, 2002
Piotr Mączyński
Bezprawne Opłaty Sądowe
kwiecień 22, 2006
Andrzej Grabowski
Podatki a aukcje w internecie
marzec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prawdziwi władcy naszego Świata
czerwiec 2, 2003
Jan Ogonowski
Lawina ruszyła
kwiecień 25, 2003
Małgorzata Goss http://www.naszdziennik.pl
Samobójstwa weteranów z Iraku i Afganistanu
listopad 14, 2007
AFP
A niech to piorun strzeli!
kwiecień 13, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ubezpieczyciele liczą zyski
grudzień 20, 2005
GUS
Spadkobiercy "Solidarności"
styczeń 16, 2005
ks. Czesław S. Bartnik
Czy Zachód ukrywa przed nami swoje prawdziwe intencje?
czerwiec 2, 2003
Epidemia terroryzmu i jej siewcy
kwiecień 14, 2004
Marek Głogoczowski
Były rosyjskie, będą amerykańskie - bazy na terenie polski !!!
luty 13, 2003
PAP
Ideał Zachodu - panowanie nad światem niewolników
luty 9, 2006
Zbigniew Jankowski
Skompromitował Polskę a siebie zeszmacił
maj 12, 2005
dr Leszek Skonka
Litwinienko był płatnym agentem MI6 !
październik 27, 2007
marduk
Prawo do życia,prawo do śmierci.
maj 28, 2006
tatar
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
listopad 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
HAARP - straszna broń USA
luty 5, 2005
Polan
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media