ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
więcej ->

 
 

Antypolonizm żydowski to nic nowego...

Henryk Morgenthau zajmuje stanowisko znacznie rozsadniejsze niz jego angielski wspolwyznawca, Sir Stuart Samuel. Pan Morgenthau mowi:
`Nastepnie wielu kupcow zydowskich uwaza zakladanie kooperatyw za forme przesladowania. Tymczasem ruch ten jest uprawnionym dazeniem do ograniczenia dzialalnosci a zatem i zyskow posrednika. Niestety, gdy sklady te zaczeto w Polsce otwierac, gloszono, ze maja one za zadanie wyrwanie handlu z rak kupca-Zyda. Dlatego tez Zydzi zrozumieli, ze zakladanie kooperatyw jest wymierzonym przeciwko nim atakiem. Jakkolwiek jednak zakladanie i prowadzenie kooperatyw moglo poniekad wyniknac z uczucia antysemityzmu, jednak stanowia one forme dzialalnosci ekonomicznej, ktora kazde spoleczenstwo ma zupelne prawo rozwijac".

Nietrudno, naszym zdaniem, przez oczy i umysly tych pieciu ludzi przejrzec sytuacje, panujaca w Polsce. Przed osmiuset laty Polska otworzyla swe granice dla przyjecia przesladowanych w calej Europie Zydow. Osiedlili sie tam tlumnie i korzystali z pelni swobody; pozwolono im nawet utworzyc `panstwo w panstwie", rzadzace sie autonomicznie w sprawach zydowskich i pertraktujace z rzadem polskim wylacznie za posrednictwem wlasnych wybranych przedstawicieli. Narod polski byl im przyjazny i nie ujawnial w stosunku do nich niecheci ani religijnej, ani rasowej. Potem Europa napadla na Polske, rozerwala ja na czesci i wymazala z karty swiata; Polska zyla tylko w sercach narodu. W tym wlasnie okresie, upokorzenia i pognebienia Polski Zydzi stali sie potega rzadzaca Polska, regulujaca nawet zycie jej obywateli. A potem przyszla Wielka Wojna, niosac zapowiedz wyzwolenia i wskrzeszenia Polski jako wolnego panstwa. Zydzi nie sprzyjali temu wskrzeszeniu. Nie byli przyjaciolmi Polski. Polacy przekonali sie o tym, totez z chwila podpisania rozejmu, gdy wolno im bylo dac wyraz swojej wzgledem Zydow niecheci, - uczynili to. Zaszlo wiele pozalowania godnych wypadkow: nie byly to jednak fakty niezrozumiale. Wynikly one z przyczyn, ktore te fakty tlumaczyly. Nawet rozejm nie zakonczyl tej sprawy. Bolszewicy rosyjscy napadli na Polske, i tym razem takze, jak Polacy uroczyscie oswiadczaja, Zydzi zajeli stanowisko wrogie panstwu, ktore przez lat osiemset dalo im schronienie.

Oto kilka zaledwie faktow. Poswiecimy tej kwestii jeszcze jeden rozdzial. Tymczasem jednak to, cosmy juz powiedzieli dowodzi, jaka niezasluzona krzywde wyrzadzila Polsce propaganda zydowska w Stanach Zjednoczonych. Celem tej propagandy bylo nie tylko oczernienie Polski, ale takze oslepienie narodu amerykanskiego, by patrzyl obojetnie na olbrzymi naplyw tychze Zydow do Ameryki.
6 lipiec 2003

Mirosław J. Wiechowski 

  

Archiwum

Zaginiona -poszukiwana
kwiecień 29, 2006
przesłał Marek Olżyński
Mały wielki człowiek
luty 16, 2003
Artur Łoboda
Wyborcy-a teraz mamy Was w d...
listopad 26, 2003
Adrian Dudkiewicz
Stowarzyszenie Primum Non Nocere o zmianie na stanowisku ministra zdrowia ( www.sppnn.org.pl )
kwiecień 2, 2003
prezes stowarzyszenia Adam Sandauer
Topless
luty 3, 2009
PAP
"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"
marzec 25, 2007
Peres chwali się, że Żydzi wykupują Manhattan, Polskę i Węgry.
październik 16, 2007
Dorota
Czyżby rzeczywiście wzrost nastrojów prowojennych w USA?
marzec 14, 2008
tłumacz
Analiza
styczeń 2, 2006
Marek Głogoczowski
Russian-Jewish Mafia Revealed
styczeń 4, 2007
Przesłał ICP
Wojenne Straty Ludności Iraku
marzec 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pod okupacja zbrodniarzy dokonywane sa zbrodni
luty 19, 2009
...
Móc liczyć na Polaka
styczeń 10, 2004
Andrzej Kumor
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
Propaganda w I i II Wojnie Swiatowej.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
W kwietniu złotym pokieruje polityka
kwiecień 4, 2004
Puls Biznesu
Fałsze Henryka Grynberga
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Jak zostaje się sędzią w Polsce ?
grudzień 4, 2006
Zdzisław Raczkowski
Setki Wię?niów w Nielegalnych Więzieniach pod Władzą USA
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media