ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
więcej ->

 
 

Kolaboracja

Nasila się kolaboracja i współpraca!!!!!!

Kolaboracja syjonistów z nazistami

Lenni Brenner zredagował książkę pod tytułem "51 dokumentów. Kolaboracja syjonistów z nazistami" ("51 Documents. Zionist Collaboration with the Nazis", Barricade Books Inc.). Jest to ważne wydarzenie, ponieważ ludobójstwo Żydów jest najbardziej opisywanym i dyskutowanym tematem w historii. Mimo to większość ludzi, tak Żydów, jak i innych, jest zupełnie nieświadoma powiązań syjonistów z Hitlerem i Mussolinim. Ten stan rzeczy jest hańbą syjonizmu i dlatego się go przemilcza.
Zamieszczone w książce Brennera historyczne dokumenty udowadniają starania syjonistów o nawiązanie kontaktu z nazistami przed holokaustem i w czasie jego trwania.
Niektóre z tych dokumentów były opublikowane wcześniej (także w mojej książce pt. "Jews in Poland" Hippocrene Books Inc. New York, drugie wydanie 1998); niestety, książki te są mało komu znane. Wiele z dokumentów zamieszczono w książce Brennera po raz pierwszy.
Przykładem tych materiałów jest list syjonistów niemieckich z 1933 roku, w którym znalazło się zdanie: "Rozwiązaniem sprawy żydowskiej pozytywnym dla [niemieckiego] państwa narodowego jest kolaboracja [z rządem hitlerowskim] żydowskiego ruchu [syjonistycznego], który dąży do socjalnej, kulturalnej, i moralnej odnowy Żydostwa...".
"Banda Sterna" ("Stern Gang") przedstawiła w 1941 roku propozycję nazistom: "Założenie historycznego państwa żydowskiego na bazie narodowej i totalitarnej, związanego traktatem z Trzecią Rzeszą, co zapewniłoby podtrzymanie i wzmocnienie pozycji siły Niemiec na Bliskim Wschodzie".
W powojennym wywiadzie prasowym Adolf Eichmann oświadczył: "Wielokrotnie mówiłem Żydom, z którymi miałem do czynienia, że gdybym był Żydem, to byłbym fanatycznym syjonistą. Nie wyobrażam sobie niczego innego; po prostu byłbym najbardziej oddanym syjonistą jakiego można sobie wyobrazić".
51 opublikowanych dokumentów pokazuje prawdę historyczną i udowadnia, że ruch syjonistyczny zdradził ludność żydowską w godzinie jej katastrofy. Lenni Brenner jest autorem książek: "Syjonizm w epoce dyktatorów" (Zionism in the Age of the Dictators); "Ściana z żelaza: rewizjonizm syjonistyczny od Żabotyńskiego do Szamira" (The Iron Wall: Zionist Revisionism from Jabotinsky to Shamir), "Żydzi w dzisiejszej Ameryce" (Jews in America Today), a także "Mniejsze zło, historia [amerykańskiej] partii demokratycznej" [zdominowanej przez Żydów].
Jak wiemy, propaganda komunistów i oddanych im liberałów od dawna szafuje w Polsce określeniem "faszysta". Otóż jest ciekawe, że w przedwojennej Polsce na demonstracjach ulicznych widziało się tyle samo "faszystów" nie-Żydów, co i Żydów, ale przecież nie-Żydów było w Polsce dziesięć razy więcej niż Żydów, co wskazywałoby na to, że w Polsce przedwojennej było dziesięć razy więcej Żydów-faszystów niż wśród reszty ludności.

5 sierpień 2003

prof. Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Przecieki w Mediach i Odpowiedzialność za Zbrodnie Wojenne
listopad 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Swiat unijnych iluzji (1)
kwiecień 2, 2003
Jerzy Robert Nowak
Unia Europejska, czyli “Zachodni krąg kulturowy”
maj 7, 2003
Artur Łoboda
Eksperymentalna broń laserowa w Iraku - video
listopad 9, 2006
Dorota
Zdradzeni
wrzesień 10, 2007
..
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
Pierwszy raz polski sąd postąpił zgodnie ze swoim powołaniem.
grudzień 9, 2002
PAP
14 KŁAMSTW A. KWAŚNIEWSKIEGO O UNII
maj 10, 2004
prof. Jerzy Robert Nowak
Nie ma silnych na drogowych pijaków?
lipiec 21, 2005
Mirnal
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
"Irak celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą"
kwiecień 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozgrywki na bazie "afery Rywina"
luty 11, 2003
zaprasza.net
Polska w łapach PiS, PO – USA-Izrael-UE(Niemcy)
sierpień 23, 2008
Dariusz Kosiur
Władysław Bartoszewski Jeszcze jeden „autorytet”
lipiec 12, 2006
Michał Miłosz
Polska Partia Pracy - pomijana w sondażach przedwyborczych alternatywą dla obecnych partii?
październik 7, 2007
Dorota
Światu grozi zagłada
listopad 3, 2004
Artur Łoboda
Światowy Dzień Chorego 11.02.04
styczeń 24, 2004
Adam Sandauer
Dzielenie korkowego
listopad 9, 2005
www.krakow.pl
Za zwierzaka można iść do więzienia
marzec 4, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
WCHODZIC PIERUNEM
styczeń 9, 2003
Kazimierz Z. Poznański
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media