ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
więcej ->

 
 

Wszystko wskazuje na bandziorów powiązanych INSTYTUCJONALNIE z władzą...

http://wiadomosci.onet.pl/1547666,12,item.html
Niemiecka straż graniczna zawróciła z polsko-niemieckiego przejścia granicznego Pomellen/Kołbaskowo autokar z osiemnastoma Polakami - poinformował rzecznik sztabu kryzysowego policji federalnej (Bundespolizei) w Rostocku, Juergen Maresch.
Pasażerowie mieli przy sobie sprawne maski gazowe, kominiarki oraz kartki z instrukcją, jak zachowywać się podczas demonstracji - wyjaśnił rzecznik.
.................
Wszystko, a w szczególności: wiek i płeć zatrzymanych, brak innych podróżnych w autokarze, sprawne maski gazowe, kominiarki oraz kartki z instrukcją, jak zachowywać się podczas demonstracji, wskazuje na grupę funcjonariuszy (prewencja?CBA? ABW?) realizującą agenturalną politykę polskojęzycznego rządu zmierzającą do zakłócenia procesu integracji UE, do rozbicia UE i do uniemożliwienia wszelkiej współpracy z Rosją.

Amerykański Osioł Trojański w Europie powinien być demaskowany przy każdej okazji.

Jeśli polskojęzyczne władze twierdzą, że nie mają nic wspólnego z rzekomo spontanicznie występującą grupą chuliganów, wówczas nie powinny być przeciwne opublikowaniu zdjęć zatrzymanych w ich miejscach zamieszkania. Wystarczy nakaz sądu grodzkiego. Kara wydaje się adekwatna za próbę zorganizowanego zakłócenia porządku publicznego i za pogarszanie wizerunku Polski za granicą.

Jeśli jednakowoż nie było to działanie spontaniczne, a działanie zaplanowane, zorganizowane i sfinansowane przez polskojęzyczne władze, to chciałem zwrócić uwagę SZTABU KRYZYSOWEGO POLICJI FEDERALNEJ, że procesy integracji UE nie zaszły jeszcze tak daleko, aby niemieckie służby miały obowiązek przestrzegania polskiej tajemnicy państwowej i ukrywania tożsamości tajnych pracowników polskich służb, zwłaszcza jeśli funkcjonariusze występują poza granicami Polski upozorowani na chuliganów...

Opublikować zdjęcia "chuliganów" i dane z dokumentów które przedstawili do kontroli granicznej na kanałach niemieckiej telewizji dostępnych w sieciach kablowych w Polsce. O terminie emisji takiego programu powiadomić polskie prokuratury rejonowe właściwe dla miejsca zamieszkania zatrzymanych...

Sprawa nie jest pilna, bo problem Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie nie traci na aktualności...
4 czerwiec 2007

tłumacz 

  

Archiwum

Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
Argentyński cud ekonomiczny
październik 27, 2005
Prof. dr Ronald Clement
Co pokażą Serbowie? Czy możemy pomóc ewentualnej partyzantce?
luty 20, 2008
marduk
Kondotierzy rewolucji
grudzień 8, 2004
przesłała Elżbieta Gawlas
Zakładnik terroru
luty 5, 2006
PiS wysyła młodych na zmywak
luty 17, 2006
IAR
Czy na pewno bez komentarza ........?
styczeń 21, 2009
Artur Łoboda
Bracia Polscy
październik 6, 2003
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
Fundacja Batorego odrzuciła...
wrzesień 28, 2005
Witold Filipowicz
Hołota porównuje siebie tylko do hołoty
październik 30, 2003
Wieszcze i świnie
kwiecień 1, 2003
Artur Łoboda
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
Polityczna ciuciubabka
sierpień 22, 2008
Artur Łoboda
Podpis idioty
marzec 11, 2004
Powstanie w Gettcie w Warszawie widziane z USA
kwiecień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka
lipiec 22, 2005
Artur Łoboda
"Gdyby nie Balcerowicz byli byśmy drugą Ukrainą, albo Białorusią"
marzec 31, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media