ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
więcej ->

 
 

Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie



Admirał William Fallon, dowódca sił USA na Bliskim Wschodzie został zdymisjonowany, prawdopodobnie, z powodu jego oporu przeciwko planowanemu atakowi osi USA-Izrael na Iran. Jednocześnie minister spraw zagranicznych Izraela, panie Tzipi Livini zatelefonowała do kandydata na prezydenta partii demokratycznej Barack’a Obamy z zapewnieniami, że Iran współdziała z grupami terrorystów.

Admirał William Fallon jest już drugim z kolei dowódcą sił USA na Bliskim wschodzie, który został zdymisjonowany z powodu jego oporu przeciwko atakowi na Iran, który to atak jest popierany przez lobby Izraela i radykałów, takich jak talmudyczny Żyd, senator Joseph Lieberman. Rokowania pokojowe w Annapolis, w celu stworzenia państwa Palestyńczyków, ze stolicą we wschodniej Jerozolimie były, jak wcześniejsze podobne rokowania, „zasłoną dymną,” obecnie zastąpioną „zagrożeniem przez Iran,” które to zagrożenie jest podobne do wcześniejszego „zagrożenia przez Irak bronią masowego rażenia.”

„Zagrożenie przez Irak” miało też jakoby polegać na współpracy Saddam’a Hussein’a z al-Qaidą i jakoby bezpośrednie powiązanie Saddam’a Hussein’a ze zbrodnią 11go września, 2001 w Nowym Jorku. Po dokładnym zbadaniu sprawy władze USA ustaliły, że żadnych powiązań nie było między Irakiem i Al-Qaidą i że dopiero po inwazji USA na Irak, pojawili się terroryści Al-Qaidy w Iraku.

Izrael jest zdominowany przez ekstremistów syjonistycznych działających w tradycji Talmudu i odrzucających pokój z Palestyńczykami. Dzieje się tak, mimo tego, że 65% Żydów w Izraelu wyra?nie opowiada się za zawarciem pokoju z Arabami palestyńskimi. W tej sytuacji Izrael nie jest w stanie zawrzeć układ z Arabami, do którego to układu nadal nawołuje sekretarz stanu, pani Condoleezza Rice i powiada, że „Izrael powinien honorować swe zobowiązania pokojowe.”

Izraelski autor, Martin van Crevled, napisał w czerwcu 2007, że „nie ma zagrożenia Izraela bombami nuklearnymi Iranu. Nie można o tym mówić zbyt otwarcie, ponieważ Izrael ma długą historię używania zagrożeń w celu otrzymywania uzbrojenia...Dzięki zagrożeniu przez Iran otrzymujemy broń z USA i Niemiec.”

Tymczasem Izraela wysłał Tzipi Lipni do przygotowania nowej katastrofalnej wojny tym razem przeciwko Iranowi, żeby pod płaszczykiem trudności porozumienia z Palestyńczykami prowadzić dalej ekspansję Izraela na ziemie arabskie. Jednocześnie rząd Izraela obwieścił, że nowe nielegalne osiedla będą budowane na zachodnim brzegu Jordanu na konfiskowanej przez Izrael ziemi Palestyńczyków.

Okupacja i pacyfikacja Iraku są bardzo niepopularne wśród Amerykanów, którzy nie chcą następnej wojny dla dobra Izraela, tym razem na jeszcze większą skalę, przeciwko Iranowi, rządzonemu jakoby przez „fanatycznych fundamentalistów islamskich,” przezywanych „islamo-faszystami.”

Pewną trudność dla propagandy talmudystów i radykalnych syjonistów stanowi fakt, że reżymy zainstalowane przez USA w Bagdadzie i w Kabulu, mają dobre stosunki z Teheranem, który jest przeciwny odzyskaniu władzy w Afganistanie przez Talibanów i jest przeciwny ruchowi oporu Sunnitów w Iraku, podobnie jak to czyni Waszyngton.

Podstawowo interesy USA i Iranu na Bliskim Wschodzie są podobne, pomijając sprawę ekspansji Izraela. Naturalnie propagandziści izraelscy twierdzą, że Teheran popiera Al-Qaidę i Talibanów i każdą grupę terrorystyczną przeciwną Ameryce. Chcą oni napadu USA na Iran w ostatnich miesiącach kadencji Bush’a, w imię ich walki o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie.


WWW.pogonowski.com
13 marzec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Jeszcze o L.M.
kwiecień 6, 2004
www.angora.pl
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Krótka przypowieść o Sacrum
listopad 15, 2007
rodman
Papież genialnie odpowiedział prezydentowi i premierowi (znawca 4)
sierpień 18, 2002
PAP
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
THE ROLE OF ZIONISM IN THE HOLOCAUST
wrzesień 10, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael niebezpieczny dla polityków w USA
marzec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Huta Ostrowiec w ręce pani Główki?
grudzień 14, 2002
IAR
Syria wobec ataku na Liban a „półksiężyc szyitów.”
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Niemcy w Epoce Neo-kolonializmu
wrzesień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
Populizm zamieszany racjonalizmem
kwiecień 22, 2004
PAP
Zapomniane strajki
sierpień 9, 2003
przesłała Elżbieta
Kaczynski gospodarzem Chanukach
grudzień 19, 2006
JTA- Global Jewish News
Esbecka gwardia w Agencji
styczeń 24, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Hubalczycy
maj 7, 2005
przesłała Elzbieta
Prosba
sierpień 28, 2007
Colas Bregnon - Redaktor Nuda Veritas
"Bagno" "trzęsawisko" określają sytuację naje?d?ców
październik 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
pl.j.Fiasko demokracji,czy tryumf medialnego prania móżdżków???
październik 25, 2007
D.DUZY MALKONTENT.
"Żółte Niebezpieczństwo?"
luty 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media