ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
więcej ->

 
 

2008.08.27. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.

2008.08.27. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
ABOUT OUR BIG BROTHER, BY THE PREVIOUS ONE
O NASZYM OBECNYM WIELKIM BRACIE, PRZEZ POPRZEDNIEGO
Na www.lenta.ru istnieje dział poświęcony wyłącznie Ameryce, http://www.lenta.ru/america/ Publikuje informacje niemal niedostępne w USA czy w Polsce. http://www.lenta.ru/america/ , part of www.lenta.ru , publishes pieces of information hardly available both in the USA and in Poland. Każde krótkie streszczenia będzie zawierać link do pełnego tekstu rosyjskiego. Each abstract will provide link to the corresponding full Russian text. Jeśli dostępny, będzie podany także link do tekstu angielskojęzycznego. If available, link to the English language source will be reported too. Nie oczekuje się linków do ?ródeł polskojęzycznych. No link to Polish language source expected. Autor streszczeń nie sprzeciwia się ich bezpłatnemu powielaniu. No copy rights claimed by the abstracts author. Uprzejmie proszę wyrażać opinie nie tyle o przytaczanych faktach co o samej koncepcji informowania i o unikalnym charakterze tych informacji i o ich dostępności zarówno w Polsce jak i w USA. Please kindly comment not so much upon the reported facts, but upon the very concept of informing and upon the unique character of presented information and its availability both in Poland and in the USA. Takie uwagi są pomocne dla autora w przygotowaniu przyszłych edycji. Such remarks will help the author to prepare future editions.
Link to the text in Russian is usually followed by summery in Polsh and corresponding text, if any, in English. Po linku do tekstu w języku rosyjskim polskie streszczenie, a potem odpowiadający tekst w języku angielskim, jeśli taki jest.
...........................................................
http://www.lenta.ru/news/2008/08/27/diplomats/
MSZ Gruzji Ekaterine Tkeshelashvili zakomunikowała że Gruzja odwołuje wszystkich dyplomotów z Moskwy z wyjątkiem ambasadora i doradcy.
"We have decided to recall our diplomats from the Georgian embassy in Moscow, but two will stay," Tkeshelashvili said. She said an acting ambassador and an adviser would stay on.
http://uk.reuters.com/article/worldNews/idUKLR3742520080827
...........................................................
http://www.lenta.ru/news/2008/08/27/dallas/
Dallas, kolejny okręt amerykański nie zawinął do kontrolowanego przez FR gruzińskiego portu Poti, tylko do Batumi.
BATUMI, Georgia (Reuters) - A U.S. Coast Guard ship carrying aid for victims of Georgia's brief war with Russia arrived on the country's Black Sea coast on Wednesday, but backed down from docking in a Russian-patrolled port.
The cutter Dallas docked in Batumi instead of Poti, a port 80 km (50 miles) to the north where Russian troops have been manning checkpoints since pushing into Georgia proper this month after a war over the breakaway province of South Ossetia.
http://uk.reuters.com/article/worldNews/idUKLR71194220080827
...........................................................
http://www.lenta.ru/news/2008/08/27/poland/
Bramkarz Artur Boruc , a także jego koledzy z reprezentacji Darusz Dudka i Radosław Majewski zostali odsunięci od dwóch kolejnych meczy w eliminacjach Mistrzostw Świata 2010 za pijaństwo po meczu towarzyskim z Ukrainą.
Celtic’s Boruc, along with Dariusz Dudka and Radoslaw Majewski, will miss matches against Slovenia on Sept. 6 and at San Marino four days later, Poland federation spokeswoman Marta Alf said Wednesday.
Poland coach Leo Beenhakker said last week that the three would be suspended for “irresponsible behavior.” Beenhakker gave no further details but Polish media reports said the players got drunk after the 1-0 loss to Ukraine in a friendly match.
http://sports.yahoo.com/sow/news?slug=ap-poland-playerssuspended&prov=ap&type=lgns
...........................................................
http://www.lenta.ru/news/2008/08/27/gaza/
MSZ FR ewakuowało ze strefy Gazy 36 obywateli FR, kobiety i dzieci, które mają obytwatelstwo palestyńskie i rosyjskie. Autobusem przez Izrael do Ammanu, a dalej samolotem do Rosji.
Foreign Ministry of Russian Federation assured departure of 36 Russian citizens, women and chilren, from Gaza Strip. By bus through Israel to Amman (Jordan), and then by plane to Russia.
Policja Izraela zatrzymała obywatela USA/Izraela, który przypłynął do Strefy Gazy (rządzonej przez Hamas) wbrew blokadzie Izraela, gdy po spędzeniu 3ch dni w SG usiłował dostać się do Izraela drogą lądową.
Israeli police accused Jeff Halper, who also holds United States citizenship, of violating a ban on Israelis entering Gaza. Halper was among 44 "Free Gaza" activists from 17 nations who sailed in two boats from Cyprus to the Gaza Strip on Saturday in defiance of the blockade. He spent three days in the Gaza Strip before entering Israel through the Erez border crossing, where police detained him.
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1015457.html
Hamas wymienia strajkujących w Strefie Gazy nauczycieli na swoich zwolenników.
Hamas backers replace Gaza's teachers
http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1219572142620&pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFull
...........................................................
Import z Chin na drugim miejscu, po USA, w Izraelu.
China passes Germany to become No. 2 exporter to Israel
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1015509.html
...........................................................
Boris Spiegel, przewodniczący Światowego Kongresu Rosyjskich Żydów, oskarżył Gruzję o ludobójstwo.
The chairman of the World Congress of Russian Jewry, Russian Senator Boris Spiegel, called for the establishment of a tribunal that would investigate Georgia's "war crimes" during the past week's round of fighting. Spiegel, a prominent Jewish oligarch boasting close ties with the Kremlin, accused Georgia of genocide and ethnic cleansing.
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1012157.html
...........................................................
Syria i Iran zabiegają o względy Moskwy. Ambasador FR w Iranie Alexander Sadovnikov oświadczył że FR nie poprze uchwalenia kolejnej rezolucji RB ONZ o sankcjach wobec Iranu.
Syria's President Bashar Assad has publicly stepped up his outreach to old ally Russia in recent days, seeking aid to build up Syrian military forces and offering Moscow help in return — in an apparent effort to exploit a new Russian-American rift.
The Russian ambassador to Iran, Alexander Sadovnikov, told the official IRNA news agency this weekend that Moscow won't support a new round of U.N. Security Council sanctions against Iran.
http://www.iht.com/articles/ap/2008/08/27/africa/ME-Mideast-Russia-Fallout.php
...........................................................
Floty USA, W.Brytanii i Bahrainu przeprowadzają manewry (operacja Bramkarz)w Zatoce Pewrskiej. Celem uniknięcie zastraszania statków przez Iran. Takie przypadki miały miejsce.
Gulf waters and the narrow Strait of Hormuz have seen close encounters between US and Iranian vessels.
http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1219572142440&pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFull
...........................................................
27 sierpień 2008

tłumacz 

  

Archiwum

Rzecz niemożliwa dla matołów - nacjonalistów
grudzień 1, 2008
Artur Łoboda
Arktyczne Rezerwy Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego
luty 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wstyd za Instytut Pamięci Narodowej
luty 26, 2003
Dr Leszek Skonka
Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?
lipiec 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
*Wilhelm Gustloff*, statek niby-pasażerski
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
Dwie rocznice
maj 19, 2007
Wieslaw Kwasniewski
Dlaczego w Polsce jest o 30% rencistów więcej niż w państwach o podobnej historii?
październik 23, 2003
Adam Sandauer
Kto z Was ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS? (2)
kwiecień 22, 2006
Artur Łoboda
List Layli Anwar do Saddama Husseina.
styczeń 9, 2007
tezlav von roya
Ciemność
marzec 4, 2009
jobstalker
Izraelczycy uzywali broni masowej zaglady przeciwko Palestynczykom
marzec 26, 2003
Jacek Szpakowski
Przygotowani na...porażkę?
luty 13, 2006
Marek Olżyński
What You Need to Know
sierpień 13, 2008
Jim Sinclair
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Marzenia o imperium amerykańskim
październik 26, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Rola rodzin ziemianskich
kwiecień 2, 2006
przeslala Elzbieta
Lech Wałęsa za światowym rządem
wrzesień 30, 2004
Co zapamietale realizuja starozakonni globalisci
listopad 11, 2007
kruzoe2
"Demokracja to sztuka manipulacji"
październik 2, 2005
Historyczna Perspektywa Chrześcijan i Muzułmanów
kwiecień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media