ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
więcej ->

 
 

O Krakowie w cieniu Wrocławia

O Krakowie w cieniu Wrocławia


Jak promować Kraków? Odpowiedzi szukano w poniedziałek w Studiu Otwartym TVP3. Telewidzowie mogli zobaczyć filmy nagrodzone we współorganizowanym przez "Gazetę" konkursie "180 sekund wokół Krakowa", w tym zwycięski film "Missed Train" (autorzy: Elwira Wojtunik i Węgier Csaba Lang).

- To pełnowartościowe spoty filmowe. Mogą uzupełnić główny nurt promocji miasta - zapewniał Filip Berkowicz, pełnomocnik prezydenta ds. kultury i promocji miasta.

- Oferta uzupełniająca?! Zwycięski film mógłby być przecież mocnym orężem w promocji Krakowa, która wciąż pokazuje Kraków jako miasto tradycji, kultury, turystów. Właśnie takimi filmami powinniśmy d?gać różne grupy społeczne, by docierać do nich tak dobrze, jak dotarliśmy do pijanych Anglików - nie zgodził się Rafał Romanowski, dziennikarz "Gazety" i członek konkursowego jury. Film spodobał się również młodej publiczności w studiu. - Utożsamiam się z tą wizją Krakowa - przyznała jedna z licealistek.

Berkowicz obstawał jednak przy swoim: - Te filmy świetnie trafią do młodego odbiorcy, ale docelowa grupa jest szersza. Teraz nastawiamy się na klienta z wyższej półki. Nie promujemy już tylko Krakowa na weekend, lecz na nieco dłużej. Chcemy promować miasto przez duże wydarzenia.

Do studia zadzwoniła szefowa miejskiej promocji Izabela Helbin: - Każde miasto, które przeżywa boom, jest skazane na to, że przyjeżdżają turyści, którzy spędzają czas jak wspomniani pijani Anglicy. Kraków promuje się najlepiej z polskich miast - mówiła.

- Nie mogę się zgodzić, że w ocenie specjalistów Kraków promuje się najlepiej. Wrocław promuje się sto razy lepiej. Wrocław potrafi od lat eksponować wydarzenia kulturalne wielkiego formatu - ripostował Romanowski. Od Berkowicza usłyszał, że "mit Wrocławia wcale nie jest słuszny" i że w nowej strategii promocji Kraków promowany będzie właśnie jako miasto festiwali, w którym zawsze dzieje się coś ciekawego.

maku


18 grudzień 2007

www.krakow.pl 

  

Archiwum

Jajko czy kura? - Kapitalizm (3)
lipiec 28, 2004
Artur Łoboda
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
maj 28, 2008
Marek Jastrząb
Papież apeluje o pokój
grudzień 26, 2004
opolskoma
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
Tryptyk
luty 16, 2009
...
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
$$$
kwiecień 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska bije Żydów?
czerwiec 28, 2006
Romuald Bury
Znamiona cywilizacji śmierci na obliczu UE
czerwiec 4, 2003
Ksiądz arcybiskup Kazimierz Majdański
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czyżby innych w przedbiegach usuwano?
Słowo o książce "Obława" Joanny Siedleckiej (wyd. Prószyński i S-ka S.A.)

listopad 6, 2005
Wiesław Sokołowski
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Chcieliście UE, no to ją macie (2)
Technika mycia i dezynfekcji rąk w systemie HACCP zgodnie z normami UE

styczeń 12, 2005
Przesłanie Kaczyńskiego
styczeń 27, 2006
zaprasza.net
"I zstąpił Duch i odmienił oblicze ziemi"
kwiecień 3, 2006
Marek Głogoczowski
Afera na naszych oczach. "Prywatyzacja" PZU
grudzień 31, 2002
Adam Zieliński
Rekomendacje
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
Przewlekłe śledztwo w sprawie zbrodni w Katyniu....
sierpień 4, 2004
Adam Sandauer
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media