ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
więcej ->

 
 

Polsko! Twoja zguba w Rzymie!


tekst ze strony http://www.pnlp.org.pl/aktualnosci.php

Doradcą politycznym papieża Benedykt XVI -stego zostanie były doradca prezydenta Richarda Nixona -Henry Kissinger. Obaj pochodzą a Bawarii. Z tym, że pierwszy służył w Hitlerjugend, a drugi jako Żyd uciekł do USA przed wybuchem II wojny światowej.

Bliska współpraca Watykanu z politykami USA nie jest nowością. Były doradca Jimmiego Cartera Zbigniew Brzeziński był bliskim przyjacielem Jana Pawła II -go. Doskonale się dogadywali ze względu na swoje polskie pochodzenie oraz nienawiść do komunizmu. To stało się podstawą oskarżeń wysuwanych przez ZSRR, że to Brzeziński "ustawił" Wojtyłę na stanowisku papieża.

Wśród doradców Watykanu odnajdujemy: Paula Wolfowitza (byłego doradcę prezydenta Busha i obecnego prezydenta Banku Światowego), Michel'a Camdessus'a (byłego Dyrektora Międzynarodowego Funduszu Walutowego), Jeffreya Sachsa (amerykańskiego ekonomistę związanego z Georgem Sorosem; razem napisali Plana Balcerowicza), Hansa Tietmeyera (byłego szefa Niemieckiego Banku Centralnego), Gary Beckera (noblistę z Chicagowskiej Szkoły Ekonomicznej Miltona Friedmana; twórców ideologii neoliberalizmu), Michaela Novaka (filozofa, który "wykręca" katolicyzm dopasowując go do ideologii liberalnej i pełnej akceptacji kapitalizmu).

¬ródło: Kissinger to Serve As Papal Adviser?http://ncregister.com/site/article/1370/

Współpraca Watykanu z głównymi propagatorami i przywódcami globalizmu skłania do powtórzenia słów wieszcza "Polsko! Twoja zguba w Rzymie!"

1 grudzień 2006

PNLP 

  

Archiwum

Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
Energofaszyzm, Czyli Zniewolenie Amerykanów?
marzec 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego Polacy nie znają historii Świata?
maj 23, 2008
Artur Łoboda
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
Zajączek z USA
czerwiec 21, 2006
Andrzej Kumor
Germans, not Poles, the Main Killers of Jews of Jedwabne, Radzilow, etc.
kwiecień 12, 2008
przysłał ICP
Czwartego Lipca Dzień Prowokacji?
lipiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
60 rocznica bitwy o Monte Casino
maj 18, 2004
Artur Łoboda
"Cud Balcerowicza" i "dobrobyt" wg Kwaśniewskiego
październik 14, 2004
Danuta Walewska
Są jeszcze normalne narody
marzec 9, 2004
RMF
Ten kamienny opus
kwiecień 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kaczynski gospodarzem Chanukach
grudzień 19, 2006
JTA- Global Jewish News
Wyznawcy mamony, czy prawdziwe oblicze Kościoła?
grudzień 17, 2005
PAP
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP
Wyjście awaryjne
październik 10, 2003
Kazimierz Poznański
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media