|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
więcej -> |
|
Wygra czy przegra, Ron Paul wskazal nam droge do zwyciestwa
|
|

Ian Brockwell
9 marca, 2008
Obojetnie czy Ron Paul zostanie prezydentem czy nie, to nie powinno wplynac na zapal jego zwolennikow, jezeli uda im sie utrzymac ten niesamowity entuzjazm, ktory dotychczas wykazali. Ale jedna rzecz ktora mnie najbardziej niepokoi to pewne sugerowane taktyki.
Wszystkim wiadomo ze Ron Paul to dzentelmen w kazdym wzgledzie, ale niestety, nasi przeciwnicy nie sa. Nie sugeruje, ze ludzie powinni zlapac za bron aby rozwiazac ten problem, czy tez w jakis inny sposob zlamac prawo, ale grajac gre wedlug regul ktore stworzyla „Elita” jest gwarancja porazki.
Z pewnoscia uswiadomilismy sobie ze obecna administracja jest „nietykalna”. W normalnym swiecie Bush i Cheney siedzieliby w wiezieniu za swoje sprawki, a dowodow na to aby ich posadzic (albo przynajmniej sprobowac) jest masa. Ale zamiast placic za swoje zbrodnie, tych dwoch nadal rzadzi naszym krajem. Jak to jest mozliwe?
Ospowiedz jest prosta: oni dzierza taka kontrole nad naszym systemem prawnym, ze nikt nie moze im nic zrobic (wielu juz powiedzialo przedtem, ze oni sa ponad prawem). Grac wedlug ich zasad, to tak jak grac w pokera znaczonymi kartami (ktorych nie widzisz). A jezeli chodzi o pokera, ci ludzie to profesjonalisci.
A zatem co ci pozostaje? Petycje nie przynosza efektu, ani telefony i emaile. Nawet gdyby jakims cudem udalo ci sie usunac Busha I Cheneya, problem siega daleko glebiej. Nie mozesz nawet poprzez glosowanie wybrac na stanowisko w rzadzie czlowieka ktorego chcesz, poniewaz wybory sa z gory zaaranzowana farsa. I aby do konca sie upewnic ze szala przechyli sie na kozysc „elity”, media robia z Rona Paula “Pana NIewidzialnego”, tak abys byl zmuszony wybrac tego czlowieka ktorego oni chca aby rzadzil. Tylko spojrz na „wyscig” prezydencki ktory sie obecnie rozgrywa, czy naprawde myslisz ze wynik nie jest jeszcze ustalony? McCain nie zostanie prezydentem, a wynik pozornego wyscigu pomiedzy Obama i Clintonowa zostal juz dawno ustalony (na kozysc Clintonowej). Czy myslales ze to byl tylko przypadek ze Bill Clinton jest tak przyjazny w stosunku do Georga Busha seniora?
Jedyna droga aby uzyskac rezultaty (bez Rona Paula w roli prezydenta) to calkowicie odrzucic ten system polityczny, i zastosowac taktyki, ktore bardziej bezposrednio uderza w cel. To wymaga wielkiej rzeszy ludzi ktorzy sa gotowi wspierac siebie wzajemnie w walce jak jeden maz, a nie tak jak dotychczas prowadzic walke w pojedynczych grupkach.
Zbyt wielka wage sie kladzie na politycznych partiach. „Elity” nie obchodzi czy nastepny prezydent to bedzie Republikan czy Demokrata. Za wyjatkiem Rona Paula, pozostali kandydaci sluza tym samym panom (od ktorych Hilary Clinton dostala blogoslawienstwo). Jestem pewny ze wiekszosc Republikanow (nawet gdyby nie popierali Paula), prawdopodobnie nie jest zadowolona z tego, ze to McCain bedzie niosl ich sztandar. To prawdopodobnie rowniez odnosi sie do Demokratow, ktorzy moze takze woleliby miec inny wybor (gdyby wogole mieli jakis wybor).
Niestety, nie masz wyboru, dostajesz to co ci daja. Nie musi byc tak zawsze, ale dopoki „Rewolucja” bardziej sie nie zjednoczy, mozesz oczekiwac ze sprawy beda sie nadal toczyc tym samym trybem (i sytuacja znacznie sie pogorszy!).
Probojac stworzyc jakas jednosc, zapraszam ludzi aby zostali czlonkami grupy pod nazwa „Vedette”. Ta inicjatywa nie jest stworzona po to aby zastapic wasze dotychczasowe akcje (prosze abyscie nadal je kontynuowali), ale aby zebrac tych wszystkich ludzi w jednym miejscu. Na poczatku, podczas gdy liczba czlonkow wzrasta, nie mozemy zdzialac zbyt wiele. Ale musimy od czegos zaczac.
Czlonkowstwo jest darmowe, musisz sie tylko zarejestrowac (aby wykazac zainteresowanie i poparcie). Nie musisz uzywac swojego prawdziwego imienia i nazwiska (moze byc pseudonim), i podac jaki chcesz adres emailowy (obys mial do niego dostep i mogl od czasu do czasu sprawdzac wiadomosci).
Po wiecej szczegolow wejdz na moja strone. Jest tam takze forum z ktorego mam nadzieje kazdy skorzysta aby wymienic poglady oraz informacje. Mam nadzieje ze wkrotce cie tam zobacze.
Zrodlo:http://www.americanchronicle.com/articles/54715 |
|
11 marzec 2008
|
|
uleczka
|
|
|
|
Czy jesteśmy w punkcie wyjścia?
październik 25, 2008
Artur Łoboda
|
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
|
38 milionów durniów
czerwiec 21, 2008
Artur Łoboda
|
Jestem pewny że Miller nie poda się do dymisji
kwiecień 27, 2004
J. Rzeszewski
|
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
|
W USA MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO
styczeń 8, 2009
Dariusz Kosiur
|
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
|
Wizja Polski według PO
czerwiec 19, 2005
PAP
|
Kolejna "reforma" ochrony zdrowia
lipiec 26, 2004
Adam Sandauer
|
Odzyskac dumę narodową
wrzesień 13, 2003
Artur Kowalski
|
Mowa pożegnalna Kofi Annan’a
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda
|
"Żółte Niebezpieczenstwo?"
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Możliwości oddziaływania wychowawczego i zagrożenia związane z rozwojem agroturystyki
listopad 5, 2003
przesłała Elżbieta
|
Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"
październik 29, 2008
PAP
|
"Pralnie pieniedzy"
październik 24, 2005
Goska
|
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Wielki i usilnie przemilczany
grudzień 7, 2006
luzak
|
Ograniczenie dostępu do leczenia = kolejny pomysł ministra Religi
marzec 1, 2007
A.Sandauer -przewodniczący Stowarzyszenia
|
Szesnaście zasad państwa normalnego
luty 3, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
więcej -> |
|