ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
więcej ->

 
 

UE nie będzie powtarzać sondażu, który oburzył Izrael


Izrael największym zagrożeniem dla pokoju

Komisja Europejska oświadczyła, że nie będzie powtarzać kontrowersyjnego sondażu, którego wyniki sugerowały, iż większość mieszkańców Unii Europejskiej uważa Izrael za zagrożenie dla pokoju.

Sondaż ten wywołał oburzenie w Izraelu, a także liczne interpelacje w Parlamencie Europejskim. Włochy, jako kraj przewodniczący UE w tym półroczu, oświadczyły jeszcze w poniedziałek, że są "zaskoczone i zaniepokojone" sondażem. Zdaniem Włoch, jego wynik "nie odzwierciedla stanowiska Unii Europejskiej".

"Nie sądzę, byśmy planowali ponowne zadanie tego samego pytania w bliskiej przyszłości" - powiedział na codziennym briefingu prasowym Komisji Europejskiej jej rzecznik Reijo Kemppinen. Dodał, iż Komisja dokona przeglądu sposobu, w jaki redagowane są jej sondaże.

W sondażu, którego wyniki zostały opublikowane w poniedziałek, respondentów poproszono o wskazanie kraju, stanowiącego zagrożenie dla światowego pokoju. Na podanej liście państw zakreślić można było więcej niż jedną pozycję. Na Izrael wskazało najwięcej ankietowanych - 59 procent. Iran, Korea Północna i USA otrzymały po 53 proc. głosów, a Irak 52 proc. Na liście nie znalazła się Autonomia Palestyńska, gdyż nie ma ona statusu normalnego państwa.

Sondaż z cyklu "Eurobarometr" na temat "Irak a pokój na świecie" zamówiła Komisja Europejska. Przeprowadzono go telefonicznie w pierwszej połowie pa?dziernika, pytając średnio 500 osób w każdym z 15 państw członkowskich UE.

Przewodniczący Komisji Europejskiej Romano Prodi obiecał organizacjom żydowskim, że zorganizuje seminarium w celu wyjaśnienia, dlaczego większość obywateli UE uważa Izrael za zagrożenie.
5 listopad 2003

PAP 

  

Archiwum

Warto poczytać książkę Putina o judo
luty 21, 2008
marduk
Półgłówek
czerwiec 1, 2008
PAP
ODEZWA DO WYPADAJˇCYCH ZĘBÓW 1. Solidarność wyszła z dziury i poszła w chmury.... 2. Bo sami nadajemy sobie numery.
wrzesień 3, 2005
Wiesław Sokołowski
„Prawa człowieka” nie dla wię?niów haskiego trybunału
marzec 16, 2006
Mariusz Affek
Wnioski są zatrważające
grudzień 16, 2002
Piotr Mączyński
Umysłowy uwiąd
październik 28, 2008
Karol Jasiński
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
Niezdrowe skłonności, czyli co za dużo to nie zdrowo
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Prostowanie krętaczy
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
"IACS nie przeszkodził"
czerwiec 29, 2002
PAP
Co wolno prezydentowi?
wrzesień 8, 2006
Będzie dobrze!
czerwiec 2, 2003
"JM"
VII rocznica agresji NATO na Jugosławię
marzec 23, 2006
Tadeusz Samitowski
"Bioferm" w wersji francuskiej
luty 7, 2009
PAP
Okrucieństwo w Rosyjskiej Armii?
luty 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
„Fiasko w Iraku”
lipiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Generał Michał Gutowski nie żyje (2)
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
grudzień 20, 2002
zaprasza.net
SDP nagle przypomniało sobie o moralności
luty 3, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media