|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
więcej -> |
|
Kompromitacja
|
|
Kompromitacja ruchu roszczeniowego
Pismo żydowskie "Forward" doniosło 5 września br., że naczelny adwokat żydowskiego ruchu roszczeniowego w Waszyngtonie, Neal Sher, został pozbawiony praw adwokackich. Przeciwko byłemu głównemu szefowi biura waszyngtońskiego (the Washington Office of the International Commission on Holocaust Era Insurance Claims) toczyło się śledztwo w sprawie malwersacji funduszów zebranych przez żydowski ruch roszczeniowy.
Sher przyznał się do przestępstwa, zgodnie z wewnętrznym sprawozdaniem prezesa komisji roszczeniowej, byłego amerykańskiego ministra spraw zagranicznych, Lawrence'a Eagleburgera.
Sąd apelacyjny (District of Columbia Court of Appeals) 28 sierpnia 2003 r. orzekł o natychmiastowym pozbawieniu Neal'a Shera, zarejestrowanego w radzie adwokackiej Bar Association of the District of Columbia, prawa wykonywania zawodu adwokata.
Przestępstwo Shera polegało na pobieraniu pieniędzy za fikcyjne koszty podróży w sprawach żydowskiego ruchu roszczeniowego. Dochodzenie przeciw Sherowi zostało udokumentowane przez byłego szefa FBI, sędziego Williama Webstera. Sher podał się do dymisji ze swego stanowiska w czerwcu 2002 r. i został zobowiązany do natychmiastowego zwrotu zdefraudowanych kwot. Adwokat pozbawiony prawa wykonywania zawodu nie może ubiegać się o ponowne przyjęcie do palestry przed upływem minimum pięciu lat. Jeden z przywódców ruchu roszczeniowego, Elan Steinberg (były dyrektor wykonawczy Światowego Kongresu Żydów), bronił Shera jako zasłużonego w wykrywaniu nazistowskich zbrodniarzy wojennych w latach 1983-1994, włącznie ze sprawą prezydenta Austrii Kurta Waldheima, któremu zakazano wjazdu do USA.
W 1994 r. Sher został na dwa lata szefem "American Israel Public Affairs Committee". Był wówczas krytykowany przez Żydów - byłych niewolników III Rzeszy i reprezentujących ich kongresmanów za to, że pod jego kierownictwem komisja żydowskiego ruchu roszczeniowego wydawała dużo więcej pieniędzy na wydatki administracyjne niż na wypłatę odszkodowań poszkodowanym. Szczegóły tych skandali wcześniej opisywano na łamach "Forward", jak i w "The Baltimore Sun" oraz "Los Angeles Times". Między innymi "The Baltimore Sun" opublikował 7 lipca 2002 r. dane o malwersacjach Shera w artykule poświęconym tej sprawie. Ujawniono, że tylko w 1999 r. Sher wydał 136 563 dolarów na podróże, zwykle pierwszą klasą, do Rzymu, Berlina i innych miast w Europie. Cena pojedynczego biletu wyniosła 5 tys. dolarów.
Eagleburger "przyjął dymisję Shera" 20 czerwca 2002 r. Ponadto wszczęto śledztwo przeciwko całej komisji (International Commission on Holocaust Era Insurance) w sprawie malwersacji funduszów przez jej kierowników.
Nic dziwnego, że Norman Finkelstein w swojej książce "Przedsiębiorstwo holocaust" pisał: "Przedsiębiorstwo holocaustu wyzyskuje cynicznie ludzi poszkodowanych w czasie drugiej wojny światowej. Jest to jednym z najohydniejszych przejawów cynizmu".
|
|
15 wrzesień 2003
|
|
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Bezprawne przetrzymanie pasażera w autobusie
czerwiec 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Jarmulka i prezydent
listopad 28, 2006
wielbiciel poezji
|
Czerwony Krzyż w Iraku
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
|
Szachowanie PRL-em
styczeń 13, 2006
Marek Olżyński
|
Co powinien zrobić Kaczyński?
październik 28, 2005
Artur Łoboda
|
Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
|
Przedwyborcze pytania i refleksje
październik 12, 2007
Dariusz Kosiur
|
Lekcja Dla USA z Walk Napoleona w Hiszpanii, 1808-1814
marzec 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
10 tys. zł za paraliż miasta
luty 21, 2008
PAP
|
Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
|
POLSKA - UNIA 1
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
|
Społeczeństwo tworzy język a nie językoznawcy
listopad 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Żywot człowieka NIEpoczciwego
czyli -
Andrzej Olechowski
luty 26, 2003
Helena Rucz-Pruszyńska (2001)
|
Terapia szokowa w Iraku
marzec 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
LIBERAL = PHILOCRIMINAL Part III
styczeń 2, 2009
Marek Głogoczowski
|
Niemedialne tematy
marzec 5, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy
wrzesień 13, 2006
Irena Starczynska
|
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|