|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
więcej -> |
|
Kolejny głos w sprawie 1968 roku
Ucieczka stalinowskich zbrodniarzy
|
|
Kilkuset emigrantów z marca 1968 r. powinno odpowiadać za swe przestępstwa z okresu stalinowskiego - ocenia historyk PRL, szef warszawskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej prof. Jerzy Eisler.
Wypowiadając się dla najnowszego, poświęconego Marcowi 1968 r. "Biuletynu IPN" z marca-kwietnia br., Eisler powiedział m.in.: "Trzeba dopowiedzieć jedną rzecz - to też jest temat wstydliwy - i doszedłem do tego po pewnym czasie od wydania mojej pierwszej książki na ten temat. Wśród tych kilkunastu tysięcy ludzi, którzy wtedy wyemigrowali z Polski, byli i tacy, którzy nie powinni wyemigrować, ale powinni stawić się przed prokuratorem z racji swojej działalności w aparacie bezpieczeństwa, Informacji Wojskowej, sądownictwie wojskowym w okresie stalinowskim".
Według Eislera, takich osób było "prawdopodobnie kilkaset, ale to dopiero należy dokładnie zbadać". "Były takie sytuacje, że ktoś padł ofiarą w 1968 r.; wtedy wyrzucono go z partii, usunięto z zajmowanego stanowiska i w efekcie w atmosferze zaszczucia wyjechał z Polski, ale to nie przekreśliło jego wcześniejszych "dokonań`" - powiedział Eisler.
Wymienił przykład Heleny Wolińskiej, stalinowskiego prokuratora wojskowego, o której ekstradycję Polska wystąpiła kilka lat temu do Wielkiej Brytanii (ostatecznej odpowiedzi wciąż nie ma). "Powinna ona odpowiadać za swoją działalność z okresu stalinowskiego, ale to nie zmienia faktu, że w 1968 r. rzeczywiście była ofiarą nagonki antysemickiej" - oświadczył Eisler.
"Niektórym ludziom trudno jest zrozumieć, że ten sam człowiek może być i katem, i ofiarą" - dodał historyk.
"Naturalnie to w żadnym razie nie usprawiedliwia antysemitów z Marca 1968 r." - podkreślił szef warszawskiego IPN. Jest on znanym historykiem lat PRL, autorem książek naukowych m.in. o Marcu.
Marzec 1968 to jeden z kilku kryzysów społeczno-politycznych w PRL. Kryzys narastał od końca lat 50., połączony z rozgrywkami wewnątrz kierownictwa Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, w której do głosu doszła nacjonalistyczna grupa Mieczysława Moczara.
Bezpośrednią przyczyną wybuchu stała się demonstracja studentów pod pomnikiem Adama Mickiewicza w Warszawie na znak protestu przeciwko zdjęciu przez cenzurę spektaklu "Dziadów" w reżyserii Kazimierza Dejmka. Uczestnicy demonstracji zostali poddani restrykcjom, niektórzy usunięci z uczelni, co wywołało 8-11 marca powszechną akcję protestacyjną studentów, rozbijaną brutalnie przed oddziały MO, ORMO i tzw. aktywu robotniczego.
Protestujący domagali się liberalizacji życia politycznego. Przeciwko represjom protestowali niektórzy intelektualiści, posłowie na Sejm Koła Poselskiego Znak, przedstawiciele Episkopatu Polski. Wystąpienia studenckie zostały stłumione do końca marca 1968. Ważnym aspektem wydarzeń była fala oficjalnego antysemityzmu, na skutek czego wyemigrowało z kraju ok. 20 tys. obywateli polskich pochodzenia żydowskiego.
|
|
22 maj 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Fałszywe wizje historii
styczeń 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zapomniane strajki
sierpień 9, 2003
przesłała Elżbieta
|
To boli
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
|
Kwaśniewski spotka się z Putinem na Wawelu
styczeń 26, 2005
|
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
|
Duma lobby Izraela
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pokłosie SB
maj 30, 2005
dr Leszek Skonka
|
Choć kiedyś niemieckie, teraz jednak polskie!
październik 29, 2004
Mirosław Naleziński
|
Kapitalizm
kwiecień 25, 2004
Artur Łoboda
|
Nowy "Rurociag Pokoju"
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Giertych: czy ktoś w MSZ zna angielski?
sierpień 26, 2002
PAP
|
Albanizacja Polski
maj 4, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Po to się rozpoczyna wojnę aby na niej zarabiać
wrzesień 28, 2004
|
Deja vu
maj 1, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
|
High Risk Credit
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
|
PASZPORTYZACJA
wrzesień 1, 2007
Nadesłał: Marek Olżyński
|
Nie wykorzystany interesik
marzec 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
|
Tsunami korupcji sejsmologow w... USA i Tajlandii
styczeń 7, 2005
|
więcej -> |
|