ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
więcej ->

 
 

"Dynastia" Bush'ów, Masoneria i Żydzi





Kilka pokolen rodziny Bush’ow bylo przyjetych, na uniwersytecie Yale do lozy „Trupia czaszka i piszczele” („Skull and Bones”) i zaliczali sie do tak zwanych „Bonesman’ow.”
W historii Ameryki symbol „trupiej czaszki” wiaze sie z wywiadem, przemytem narkotykow i tajnymi organizacjami, wzajemnie przeplatajacymi sie w jeden „warkocz” w formie elitarnej lozy masonskiej, ktora zostala zorganizowana w Yale University w 1832 roku i przemianowana w 1876 roku jako „The Order of Scull and Bones” a nastepnie „The Order of Skull nad Bones,” juz jako oddzial niemieckiego stowarzyszenia o tej samej nazwie „Trupia czaszka i piszczele.” Znak ten byl tez na czapkach esmanow i gestapowcow w czasie rzadow Hitlera.

“Bonesman,”Averil Harriman, bankier, specjalista od miedzynarodowych inwestycji, byl poslem do W.Brytanii i zarzadzal programem “Lend-Lease” dla W. Brytanii i Rosji Sowieckiej, do ktorej przesylal on cale fabryki jak i inna strategiczna pomoc. Byl on glownym organizatorem konferencji w Teheranie w 1943 roku i mial kluczowy wlyw na uznanie Europy srodkowo wschodniej, z Polska na czele, jako powojenna strefe wplywow i kontroli sowieckiej, za zgoda prezydenta Roosevelta i premiera Churchilla. Zdrada Polski mala miejsce w Teheranie, rok przed Powstaniem Warszawskim. Harriman mial nieudane inwestycje na Slazku „Silesian American Corp.,” z powodu zatargow z rzadem Drugiej Rzeczypospolitej, mimo koncesji podatkowych, z powodu jego chciwosci („Spanning the Century, the Life of W. Averill Harriman 1891-1986,” Rudy Abramson. N.Y. 1992, p.157-9.)

Warto wspomniec, ze Harriman, ozeniony z Zydowka, mial powiazania bankowe z firma “Guaranty Trust and Brown Brothers,” zdominowana przez czlonkow „Skull and Bones,” od okolo 1900 roku. Obie te firmy pomagaly finansowo naprzod Bolszewikom, a potem Hitlerowi. “Skull & Bones” ulegalo wplywom megalomanow zydowskich, zawsze dazacych do „Nowego Porzadku Swiata.” Cytowano teorie Hegla o dialektyce historycznej, poslugujac sie “kontrolowanym konfliktem,” teza przeciwko antytezie w celu osiagniecia syntezy. Naturalnie nowo wymyslona synteza, przez nich przyjeta, tworzyla koncept panstwa absolutnego, w ktorym obywatele maja uprawnienia tylko w ramach posluszenstwa panstwu wedlug Nowego Porzadku Swiata.

Dzisiejszy prezydent USA George W. Bush (ur. 1946), tak jego dziadek Prescott (ur. 1895) jak i jego ojciec, George H. W. (ur. 1922) byly szef CIA i prezydent USA, tez byli przyjeci do tej lozy „Skull and Bones.” Co roku, pietnastu studentow uniwesytetu Yale, jest na trzecim roku wybieranych przez czlonkow, studentow czwartego roku, sposrod bogatych zjudaizowanych anglo-saskich rodzin protestanckich. Loza ta ma za glowne zadanie zapewniac swoim czlonkom powodzenie w politce i interesach, jak i ukladac sie z zydowskimi grupami nacisku.

Pismo The Economist, w styczniu 2005, opisalo rodzine Bush’ow jako najsilniejsza „dynastie polityczna” w historii USA. Brat obecnego prezydenta Bush’a, Jeb (ur. 1953), obecny gubernator stanu Floryda, moglby teoretycznie byc kandydatem na prezydenta w 2008 roku, poniewaz obecny wice-prezydent Dick Chenney jest starym schorowanym na serce czlowiekiem. Natomiast syn Jeb’a Bush’a, George P., jest uwazany za „material na prezydenta” od 2012 roku. Zona Jeb’a i matka Georga P., jest katoliczka, Amerykanka Poludniowa i dlatego George P. ma wyglad metysa, co moze byc pozyteczne w wyborach przy zmieniajacym sie szybko profilu rasowym USA.

Wsrod czlonkow tej lozy „Skull ans Bones,” wystepuje nazwisko Perkins. Ciekawe, ze John Perkins jest autorem ksiazki „Confessions of an Economic Hit Man,” (“Spowiedz Prowokatora Ekonomicznego”). Ksiazka ta jest na liscie bestseller’ow New York Times i zawiera wspomnienia agenta „multy-narodowych” korporacji. Perkins pomagal w zadluzaniu panstw trzeciego swiata, za pomoca manipulowania pozyczek i inwestycji ponad sily usidlanego panstwa. Perkins poszedl jednak za glosem swego sumienia i z narazeniem zycia, opisal „ludozerczy” kapitalizm korporacji miedzynarodowych jak i programow „Nowego Porzadku na Swiecie.”

Dzieki stopniowemu wtajemniczaniu loze masonskie nadaja sie do dominacji Zydow, poniewaz wystarczy opanowac „glownego wtajemniczonego” szefa lozy, zeby podporzadkowac weglug zasad Talmudu, celow cala loze. Z tego powodu wplywowi Zydzi nie chca zeby biedni Zydzi byli przyjmowani na niskich stopniach wtajemniczenia masonow.

Kris Milligen opisal w 1996 roku historie lozy „Trupiej czaszki i piszczeli,” ktora skupia anglo-saska elite polityczno-finansowa w USA. Yale University ma stara tradycje powiazan ze sluzbami specjalnymi i wywiadem, poczawszy od rewolucji amerykanskiej w formie "Intelligence Community" i lozy „Scull and Bones.” Bliska wspolpraca „wielonarodowych korporacji i bankow,” wywiadu CIA, Departamentu Stanu USA jest koordynowana przez „Rade Polityki Zagranicznej” USA („Council on Foreign Relations” wydaje pismo „Foreign Affairs”). Rada ta jest obecnie zdominowana przez neokonserwatystow, budowniczych wielkiego Izraela i globalnego imperium USA. W ramach tego programu dziala dzis „dynastia” Bush’ow, czlonkow „Trupiej Czaszki i Piszczeli.”

www.pogonowski.com

13 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Degeneracja ustroju demokratycznego
marzec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
DO ROZPOCZĘCIA WIELKIEGO FINAŁU ANTYUNIJNEGO POZOSTAŁO JUŻ TYLKO 10 DNI !!!
kwiecień 21, 2003
SKU
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?
marzec 15, 2007
bibula- pismo niezależne
Opór przeciwko wyrzutniom "Tarczy"
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zarzewie III wojny swiatowej
luty 17, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
Polska potrzebuje alternatywy
czerwiec 2, 2003
Piesni Wajdeloty unacześniona na Rok 2009
grudzień 31, 2008
Marek Głogoczowski
Niech panie latają z panami
marzec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Meldunek z podróży do "czarnej dziury" Europy
sierpień 30, 2006
Marek Głogoczowski
Islam zwycięża w wyborach demokratycznych
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy złoty to pieniądz śmieciowy?
grudzień 21, 2008
Jan Kazimierz Kruk
Dom na kołach
luty 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
Inna sekta wyznania biznesowego
lipiec 8, 2006
Magdalena Kursa
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
G... zawsze pływa po wierzchu szamba
styczeń 24, 2007
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
Oszustwa GUS w polskich Rocznikach Statystycznych. Ukrywanie eksterminacji i grabieży narodu
wrzesień 15, 2007
tłumacz
Zaproszenie na wernisaż i ...
wrzesień 29, 2005
Wyobra?cie sobie KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
czerwiec 1, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media