|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
więcej -> |
|
Mossad w Marocco i przeszkolenie prowokatora ataku na Irak
|
|

Jest wiadomo, w 1950tych i 1960tych Mossad pomógł królowi Hassan’owi zorganizować służby specjalne i tajną policję, w zamian za opiekę nad miejscowymi Żydami i dobre stosunki Marokka z Mossadem. Następnie w 1965 roku Mossad zorganizował zabójstwo opozycjanisty Mrokańczyka, Ben Barka w Paryżu.
Prezydent De Gaulle zarządził śledztwo, które wykryło winnych zbrodni i współdziałanie Mossadu, ze służbami marokańskimi. W rezultacie Mossad musiał przenieść swoją kwaterę główną na Europę z Francji do Hagi w Holandji, a Marokko pozostało ważną bazą Mossadu, do chwili kiedy Mossad miał wyprodukować niby wiarogodne zeznania, o broni masowego rażenia, w Iraku, jako podstawy prawnej dla Rady Bezpieczeństwa ONZ, jako podstawowego uzasadnienia ataku na Irak, jako „państwa grożącego światu bronią masowego rażenia.”
W dniu 4go listopada, 2007, rozgłośnia CIA podała w programie „60 minutes,” że Irakijczyk, jakoby inżynier, który spędził kilka lat w Marokku, złożył zeznania dotyczące broni masowego rażenia, niby produkowane w Iraku, za czasów jego bytności. Zeznania te były znane wywiadowi niemieckiemu i rząd Niemiec nie uważał, że zeznania te mogłby być podstawą do interwencji zbrojnej przeciwko Irakowi.
Rafid Ahmed Alwan nazywany przez CIA przezwiskiem „Curvebll,” był jakoby inżynierem w Iraku, któremu udało się wyjechać w 1999 roku i po pobycie w Marokku. Twierdził, że pracował w Iraku w produkcji laboratoriów biochemicznej broni masowego rażenia, zmontowanych na ciężarówkach.
Mimo tego, że zeznania Alwan’a zostały ocenione jak fałsz przez wywiad niemiecki i amerykańską „Iraq Survey Group,” neokonserwatywny rząd Bush’a użył zeznań Alwan’a jak ważny dowód, na podstawie którego dokonano ataku na Irak w 2003 roku.
Zeznanie Alwana było cytowane przez prezydenta Bush’a, który w przemówieniu „State of the Union address” w 2003 roku powiedział. że wiemy, że Irak w 1990tych maiał laboratoria biochemicznej broni masowego rażenia zmontowane na ciężarówkach.
Mówił o tym również sekretarz stanu Colin Powell w Radzie Bezpieczeństwa ONZ i pokazał kompterowe obazki tych urządzeń. Ostatnio, 4go listopada, 2007, rozgłośnia CBS w programie „60 minutes” wyjawiła tożsamość agenta „Curveball” jako Rafid’a Ahmed’a Alwan’a, o którym były agent CIA, Tyler Drumheller, powiedział, że człowiek ten robił co mógł, żeby dostać prawo pracy w Niemczech.
Zeznania Alwan’a były sprawdzane przez agenta CIA, David’a Kay, który znalazł w tych zeznaniach rozmaite kłamstwa, jak też ustalił, że Alwan uciekł z Niemiec po popełnieniu tam fałszerstwa, oraz był oceniany jako „nieopanowany wariat” („crazy ... out of control”) i nałogowy kłamca.
Rząd Bush’a zignorował dowody inspektorów broni ONZ, że zeznania Alwan’a są fałszywe poczem prezydent USA powiedział, że pomylił się z winy CIA, który to wywiad ogłosił w Maju 2004 w roku, po ataku na Irak, że zeznania Alwan’a były fałszywe, ale mimo tego byly one podstawą akaku na Irak przez USA, gdzie rej wodzi lobby Izraela.
W czerwcu 2006 The Washington Post informował, wedlug CIA, że Alwan udawał inzyniera, a w rzeczywistości był kierowcą taksówki w Iraku. Już 2 kwietnia, 2005, The Los Angeles Times cytowało Drumheller’a, że wszyscy w CIA wiedzieli, że Alwan był niewiarogodnym świadkiem i że przedwojenne oceny broni masowego rażenia w Iraku były zupełnie nieprawdziwe.
Tak więc na fałszywych dowodach, prawdopodobnie sfabrykowanych w Marokku przez Mossad, wywiad Izraela, USA rozpetało w Iraku „wojnę i pacyfikacje z wyboru a nie z konieczności.”
Ciekawe jest zeznanie Philip’a Zelikow’a, zaufanego Condoleezzy Rice, byłego członka Rady Prezydenta do oceny raportów wywiadu zagranicznego i pó?niej dyrektora Komisji 9/11, który powiedział studentom na Uniwersity of Virginia, 10go pażdziernika, 2002 roku:
„Dlaczego miałby Irak atakować Amerykę i użyć broni nuklearnej przeciw nam? Powiem wam jakie było zagrożenie naprawdę – bylo to zagrożenie Izraela. Jest to zagrożnie, o którym nikt nie śmie mówić...rząd amerykański nie chce opierać się na tym uzasadnieniu, ponieważ nie jest ono popularne” w USA.
Nic dziwnego, że służby specjalne Izraela, w tym baza Mossadu w Marokku, byłaby zaintersowana w wyprodukowaniu świadka takiego, jak Rafid Ahmed Alwan, nazywany przez CIA przezwiskiem „Curveball,” co po polsku znaczy „zagranie na maniane,” lub po rosyjsku „obman.” Natomiast Philip Zelikow znany jest wśród Polonii w USA ze zniszczenia przez niego polskiej katedry imienia Tadeusza Kościuszki na University of Virginia.
www.pogonowski.com |
|
8 listopad 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
|
Zamiast relacjonować, media generują konflikt
październik 24, 2004
Adam Sandauer
|
Błędy witryny RJP
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
|
"Polski" - z nazwy rząd - dba o obce interesy. Ostateczne pozbycie się polskich banków
kwiecień 20, 2006
Halina Kochalska
|
Żydowskie media - cd
czerwiec 15, 2004
Artur Łoboda
|
unity w pubach Dublina
lipiec 3, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bredzenie psychopaty. "Balcerowicz: Do strefy euro najlepiej w 2007 roku"
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
|
"Rakiety Patriot będą chronić Warszawę"
listopad 8, 2008
wiadomosci.onet.pl
|
Sejmowe komisje za liberalizacją zasad finansowania partii
lipiec 17, 2002
PAP
|
Spadkobiercy Trockiego
kwiecień 17, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
styczeń 13, 2007
|
Jerzy "I: na celowniku prokuratury na
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
Brzeziński w Gdańsku, czyli jak zoorganizować etos Polaków, aby siedzieli cicho!
wrzesień 3, 2007
Gdańszczanin
|
Im wyżej wyjdziesz, tym niżej upadniesz.
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (1)
listopad 14, 2003
Artur Łoboda
|
"Młyn na wodę"
sierpień 31, 2004
|
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Premier nie toleruje ani dużego, ani małego rokosza
sierpień 14, 2002
PAP
|
Są jeszcze normalne narody
marzec 9, 2004
RMF
|
Przetargi o Zeznania w Sprawach Kryminalnych w USA
styczeń 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zaklamywanie Historii
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|