|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
więcej -> |
|
Złotousty Minister
|
|

2007-03-05
Są nagrody i wyróżnienia ogólno krajowe, pomimo wielości tych imprez proponuję dodatkową, pod tytułem „Złotousty”. Nie będę rozwijał znaczenia tego słowa uważam, że ten zaszczyt powinien należeć wyłącznie do premierów i ministrów RP.
To oni odpowiadają za wizerunek Polski.
Biorąc ostatnie najciekawsze wydarzenia, to mam dwóch kandydatów na pierwsze miejsce.
Jestem choiny a co mi tam a więc pan Leszek Miller za wypowiedz „ Jest pan Zero panie Ziobro”- w szczególności za odwagę wypowiedzianych słów przed komisją sejmową oraz dla ministra sprawiedliwości panu Zbigniewowi Ziobro za wypowiedz w czasie konferencji prasowej „ Pic na wodę, fotomontaż”. Jest to przypomnienie wręcz z wykopalisk przysłowia w obronie swoich dotychczasowych zasług, a wręcz rewolucyjnych przemianach w strukturach Polskiego wymiaru sprawiedliwości. Na zarzuty „Newsweek" przeciwko prokuraturze Pan minister odpowiada cytuję: „sposób stronniczy, insynuacyjnych i wręcz oszczerczych zarzutów wobec prokuratury". Zapewnienia bezstronności to słowa Pana ministra. A ja dureń mam pretensje, zadając pytanie, dlaczego prokuratura warszawska od lipca 2006 przepycha wniosek o pociągnięcie do odpowiedzialności posła MS Ziobro? I wręcz bezkarnie pozwoliłem sobie na powiadomienie o sprawie Pana prokuratora Karczmarka. Teraz wiem, ważna jest bezstronność. A ja laik jak mogę wątpić w przestrzegania prawa przez prokuraturę, prowadzoną pod twardą ręką ministra Ziobro.
Jak Pan Prezydent RP pozwolił sobie zawetować nowelizację prawa cywilnego? Pan minister nie jest Janosikiem. Przecież ta ustawa zabierała biednym, a otwierała drogę bogatym. Pisałem o właścicielce Polskiego obozu pracy obronionego przez tzw. wymiar sprawiedliwości łącznie z Elbląskim Sądem Apelacyjnym. Jakże byłem głupi oni muszą być bezkarni przecież dają nam pracę, więc dlaczego durnie żądamy zapłaty. I tak trzymać.
Oczywiście chyba popełniłem przestępstwo, ponieważ pogniewałem się na prokuraturę rejonową w Elblągu. Jako przedstawiciel organizacji pozarządowej po zapoznaniu się z jednymi z dokumentów zauważyłem bezsporne przygotowanie od fałszywych zeznań jak i dokonanie tego przestępstwa. A więc się zaczęło najpierw zostałem ja przesłuchany potem strona, która nawiasem mówiąc nic nie wiedziała. Największym sukcesem postępowania jest powiadomienie nieletniego, że prokuratura wszczęła postępowanie, który także o niczym nie wiedział. Nie dość, że przez fałszywe zaznania przeżył stres to dodatkowo zostaje poinformowany, to nie koniec.
Ale ja jestem w błędzie oskarżony musi mieć czas, czy wykorzysta go tak jak Henryk Stokłosa, jestem niedoświadczony prokuratura wie, co robi. Bezstronność przede wszystkim,
a może uda się umorzyć???????????.
Twierdzenia, że przez półtora roku nic nie zrobiono to propaganda rodom „Bolszewicka”.
Towarzystwo zapomniało, że Pan minister bardzo ciężko pracował w gronie wspaniałych doradców głównie autorytetów przy nowelizacji prawa. Przypomnę sztandarowy projekt nowelizacji ustawy pod numerem 79.Cytuję fragment- 21 czerwca 2006 r. o zmianie ustawy – Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw 1) 31) art. 130 otrzymuje brzmienie : „Art., 130 § 1. Jeżeli sędziego zatrzymano z powodu schwytania na gorącym uczynku….. mogą zarządzić natychmiastową przerwę w czynnościach służbowych sędziego aż do czasu wydania uchwały przez sąd dyscyplinarny, nie dłużej niż na miesiąc”.
Tak np. sędzia popełnia przestępstwo, to za karę po miesiącu wraca do pracy i wydaje wyroki, czyż to nie fenomenalny postęp, wręcz przełom, przecież Komuchy nawet sobie na taki wyczyn nie pozwolili. Proszę pamiętać, że pan minister szczególnie przypomina, że trzeba przestrzegać Polską Konstytucję a więc - Artykuł 32 /1. Wszyscy są wobec prawa równi. Pan minister Ziobro przecież nie narazi się tak Konstytucji jak i Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności.
Kochani niedługo zgodnie z prawem zbrodniarz po miesiącu będzie hasał na wolności przecież nasze sądy są zablokowane. Trzeba także wziąć pod uwagę ministra dalekowzroczność podziękować mu za zaniechania wyjaśnienia finansowania fundacji pani Kwaśniewskiej, a nie daj boże okazałoby się, że Dochnal i inni bardzo porządni obywatele wspierali fundację pani Joli. Kto by wtedy zaprosił tą zacną kobietę do telewizji?
Dzięki temu 2007-03-04 po godzinnie 15 mogliśmy w programie „Styl” zapoznać się dzięki pani Joli z sposobem profesjonalnego pakowania walizki. Sądzę, że było to w trosce o emigrantów za chlebem przeważnie młodych wykształconych, oni sprowadzą Rumunów w ich miejsce będą pracować w Polskich obozach pracy nie szemrając.
Pan minister ma wspaniałe sukcesy przy wymianie kadry w sądownictwie. Nieocenionym sukcesem jest wymiana Prezesa Sądu Rejonowego w Ostródzie już nie będę się rozpisywał tylko o ile kogoś interesuje temat to odsyłam do artykułu „Stłuc Młodego”. A co do prezesa to wykazał się wielkim obiektywizmem pisząc cytuję: W Piśmie z dnia 12 lutego 2007r. Adm. 552-8/07 Odnosząc się natomiast do sformułowanego przez Pana zarzutu bezprawnego działania Sądu Rejonowego w Ostródzie przy rozpoznawaniu sprawy III Now 161/06 wskazuję, że Prokurator może w ramach przysługującego mu uprawnienia do złożenia środka odwoławczego od orzeczenia sądu. Z Ostródzką prokuraturą miałem już wiele do czynienia i wiem, że nie są „Janosikami”. Czy czasami sąd nie powinien zwrócić akta prokuraturze do uzupełnienia? I jak można mówić, że nie ma sukcesów kadrowych. Czy ktoś słyszał o prezesie sądu, który proponuje żeby oskarżyli jego sądu? Eureka. Pan minister sprawiedliwości w swojej mądrości nie dał się namówić do ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych, przestępców z czasu PZPR i Stanu wojennego nie tylko w togach do ścigania z urzędu. Mądrość pozwoliła na zmniejszenie ilości postępowań. To biedota płaci im za pośrednictwem podatków Sowite renty i emerytury. Pan minister nazywa się Ziobro a nie Janosik. Nie będzie zabierał bogatym, a dawał biednym. Sprawa jasna nikt nie powinien mieć zastrzeżeni.
Następnie nastąpiło chyba nieporozumienie.
Jak śmiał Prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Jerzy Stępień proponować, aby ministra postawić przed Trybunałem Stanu, czyżby nie docenił nagrody prasowej, jaką otrzymał Pan minister? Nie rozumiem takiego postępowania. Ja w nagrodę za ciężką pracę pana ministra sprawiedliwości posła na sejm Zbigniewa Ziobro, gdy tylko przejdzie nowelizacja „Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw” a szczególnie, art.130, aby mógł się odprężyć po ciężkiej pracy zaproszę pana ministra do Trybunału Konstytucyjnego człowiek musi sobie odpocząć.
A na razie proponuję do poduszki po ciężkim dniu lekturę strony internetowej „afery prawa”. Lektura sprawi dużo szczęścia, mnóstwo głównych bohaterów, tak komornicy jak i prokuratorzy. Nie można zapomnieć o sędziach wszyscy nie są Janosikami. Dbają o
Wizerunek Polskiego wymiaru sprawiedliwości, każdy cham dostanie po nosie o ile się wychyli i spróbuje oskarżyć nie daj Boże śmietankę.
Bogusław Maśkiński
www.victoria.go.pl
|
|
6 marzec 2007
|
|
Bogusław
|
|
|
|
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 18, 2007
Anna
|
Chłop w amoku
marzec 15, 2004
Ewa
|
LPR przeciw "referendalnej furtce"
listopad 22, 2002
PAP
|
Westchnienie do Boga
wrzesień 8, 2003
E. Kleber
|
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
|
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Ale na dnie z honorem lec ..."
sierpień 31, 2004
|
"PaRDeS" Izraela Adama Shamira (Rozdział I)
styczeń 26, 2006
|
Konstytucja zagłady
marzec 8, 2005
Tomasz Ja?wiński - Nowa Myśl Polska
|
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
|
"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?
styczeń 24, 2003
PAP
|
Prokuratorzy na usługach bezpieki
listopad 14, 2005
Klaudiusz Wesołek
|
Konstytucja UE
lipiec 28, 2003
Sebastian Karczewski
|
Telewizja - komu ?
sierpień 21, 2003
Ojczyzna.pl
|
Kościół zachowuje się roztropnie?
maj 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
O nosie i tabakierce, czyli o pomocy wszechstronnej
marzec 31, 2008
Marek Jastrząb
|
Kariera kasjera
wrzesień 20, 2002
MARCIN PRZEWO¬NIAK http://www.zw.com.pl
|
Demokracja jest dobra na wszystko!
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Gorące, puste głowy
czerwiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
Stalowa katastrofa
październik 28, 2003
http://www.obywatel.org.pl/
|
więcej -> |
|