ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
więcej ->

 
 

Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.

"Od Menatepu do Jukosu

Tu zaczyna się mało znany rodzicom rozdział życia ich syna. Nie tylko rodzicom. Ruch kooperatorów, z których wyrośli obecni biznesmeni i oligarchowie, nie doczekał się opisu, obrastając legendą i plotką. Pewne jest, że w roku 1986 państwo zezwoliło klubom młodzieżowym otwierać rachunki bankowe, co oznaczało legalizację ich działalności finansowej. Rok pó?niej przy Frunzenskim Rejonowym Komitecie Komsomołu w Moskwie zarejestrowano Menatep (Międzyresortowe Centrum Programów Naukowo-Technicznych). Jak i na czym Menatep się wzbogacił, wiedzą tylko Michaił Chodorkowski, Leonid Niewzlin, Władimir Dubow (obaj na emigracji w Izraelu) i kilku współpracowników. Rosyjskie ?ródła szemrzą o handlu przywożonymi zza granicy komputerami i alkoholem (brandy Napoleon rozlewano w Polsce), szyciu dżinsów i praniu pieniędzy partii komunistycznej. W 1988 roku w rozmowie z amerykańskim dziennikarzem Chodorkowski obliczał swój majątek na 10 milionów dolarów. Dwa lata pó?niej Menatep stał się holdingiem. Bank Menatep prowadził część rachunków merostwa Moskwy, fundacji pomocy ofiarom Czarnobyla i jako jeden z pierwszych prywatnych banków otrzymał licencję na obrót walutowy. Dom Handlowy "Menatep" pośredniczył w wymianie rosyjskiej ropy na kubański cukier. Równie skuteczne w przechwytywaniu zamówień państwowych były mnożące się firmy-córki i agendy Menatepu. W połowie lat 90. Chodorkowski towarzyszył prezydentowi Jelcynowi podczas oficjalnej wizyty w Hiszpanii. Podczas prezydenckiej rozgrywki 1996 roku był jednym z tych, którzy wsparli Jelcyna finansowo, za co dopuszczono go do prywatyzacyjnego tortu. Najtłustszym kąskiem i wizytówką niedoszłego chemika stał się potężny koncern naftowy Jukos, którego finanse - jako jedyny z oligarchów - uczynił przejrzystymi (wszystkie dane były w internecie). Podejrzewano, że uczynił firmę transparentną, by w przyszłości sprzedać ją Zachodowi. Był najbogatszym z Rosjan, w roku 2003 rosyjski "Forbes" szacował jego majątek na 15,2 miliarda dolarów."


Niezle nakradl, mysle ze ma duzo czasu na przemyslenie tego dlaczego byl zbyt zachlanny i sie nie podzielil z kim trzeba? Moze by tak sie wziac i za naszych?

17 marzec 2008

W.M. 

  

Archiwum

Błędy ortograficzne w mediach
listopad 15, 2005
Mirosław Naleziński
Moja prowincja jest grzeczna i cicha niczym z obrazka
październik 7, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
"Nieudane Państwa" i "Fasadowe Demokracje"
październik 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Politycy na front
styczeń 31, 2003
zaprasza.net
Kto stoi za plecami Saakaszwilego?
sierpień 14, 2008
Boruta
Czy stać nas na publiczne szpitale?
styczeń 9, 2008
Dariusz Kosiur
Import guzików ze swastyką...
styczeń 11, 2007
tezlav von roya
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
kwiecień 29, 2006
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej (jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
POLSKA - UNIA 15
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
2008.07.19. godzina 1200 serwis wiadomości
lipiec 19, 2008
tłumacz
Uroczystość patriotyczna we Wrocławiu
listopad 11, 2003
Nałogowe Zbieranie Donosów
luty 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Strategiczne straty USA w Azji Centralnej
październik 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szykany, prześladowania, znęcania, intrygi, kłamstwa, poniżanie,...
luty 17, 2006
Stefan B. Wiacek
Destabilizacja Pakistanu utrudnia pacyfikację Afganistanu
styczeń 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ujawniać dane podejrzanych i przestępców!
wrzesień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Kanał Panamski Będzie Powiększony?
kwiecień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media