|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
więcej -> |
|
Umiejętność czytania tekstów - "Atak w Oświęcimiu"
|
|

Turyści francuscy zaatakowali w ubiegłą niedzielę grupę żydowskich studentów z Izraela w pobliżu komór gazowych w byłym nazistowskim obozie zagłady w Oświęcimiu - poinformował dzisiaj izraelski dziennik "Jedijot Achronot".
"Byłam owinięta w izraelski sztandar, kiedy zaatakował mnie francuski turysta, obrzucając mnie wyzwiskami i krzycząc, że powinniśmy wynosić się do domu, zamiast bezwstydnie spacerować w ten sposób po obozie" - opowiadała gazecie 21-letnia izraelska studentka Maja Ober.
Przedstawiciel Światowego Kongresu Żydów (organizacji akredytowanej przy ONZ) Lawrence Weinberg, który był świadkiem tej sceny, zwrócił jednak uwagę, że inni francuscy turyści stanęli po stronie grupy izraelskich studentów, będących w towarzystwie Żydów amerykańskich. Weinberg dodał, że miejscowa służba porządkowa nie interweniowała.
AFP przypomina, że grupy studentów żydowskich z całego świata odbywają regularne pielgrzymki do obozu Auschwitz-Birkenau, który stał się symbolem zagłady narodu żydowskiego przez nazistów - w latach 1940-45 straciło tu życie 1,1 mln mężczyzn, kobiet i dzieci, w przeważającej większości Żydów z okupowanej Europy. W obozie, poza osobami pochodzenia żydowskiego, zamordowano około 85 tys. Polaków, 20 tys. Romów, 15 tys. obywateli ZSRR i 13 tys. przedstawicieli innych narodowości - podaje AFP.
Premier Izraela Ariel Szaron - pisze AFP - wywołał niedawno skandal, mówiąc o szerzeniu się we Francji "rozpasanego antysemityzmu", przy tym jednak podkreślając, że "rząd francuski podjął szereg kroków" przeciwko aktom antysemityzmu i antyżydowskiej propagandzie.
PAP
Na uwagę zasługuje informacja, że w Oświęcimiu straciło życie "1,1 mln. mężczyzn, kobiet i dzieci".
Jeszcze niedawno - za rosyjskimi ?ródłami podawano, że w Oświęcimiu zamordowano 3 mln. ludzi, a historycy kwestionujący tą liczbę (podawali 1,3 mln.) stawali przez sądem pod zarzutem "negowania holokaustu".
Problem w tym, że podobnie jak zbrodnię katyńską przypisywano nazistom, tak samo gdzieś musiano ukryć ofiary reżimu stalinowskiego a najłatwiej było to przypisać podbitym już Niemcom.
Dzisiaj, po cichu przyjęto prawdziwą liczbę ofiar.
Sama powyższa informacja jest kolejnym elementem manipulacji.
Agencje podały, że "turyści" (w liczbie mnogiej) zaatakowali grupę żydowskich studentów, podczas gdy była to jedna sfrustrowana osoba, którą zresztą inni francuscy turyści uspokajali.
Tak się buduje kłamstwo. Tak się manipuluje narodami aby je łatwiej ujarzmić
|
|
11 sierpień 2004
|
|
|
|
|
|
Bój o PKO (jeszcze) BP
wrzesień 14, 2004
PAP
|
Polski Front Narodowy
czerwiec 17, 2005
|
Turcja Przyjaciel Izraela i Kandydat na Członka Unii Europerjskiej
sierpień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
|
Wywiad z US(Army)rakiem i wynikająca zen nauka (dla koscioła)
lipiec 24, 2004
Marek Głogoczowski
|
Moja Polsko
luty 4, 2003
|
Stacja Kraków - wioska
sierpień 25, 2004
www.krakow.pl
|
Coraz więcej naukowców i dziennikarzy powątpiewa w oficjalną wersję wydarzeń 9/11
wrzesień 12, 2007
Lech Maziakowski
|
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
|
Manowce politycznej moralności
styczeń 22, 2007
Olaf Swolkień
|
E pluribus unum
maj 18, 2004
Andrzej Kumor
|
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
|
Wpływy z Unii Europejskiej.
Koszty aneksji do UE (6)
marzec 28, 2003
Włodzimierz Bojarski
|
NASZA TRADYCJA?
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Roszczenia za błędy medyczne bez przedawnień
luty 8, 2007
A. Sandauer - przewodniczący stowarzyszenia
|
Józef Beck wykonał plany Józefa Piłsudskiego i przyczynił się do klęski Hitlera
grudzień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oferta dla Białorusi
Pseudoobrońcy wolności, demokracji i praw człowieka
marzec 22, 2006
Tadeusz Samitowski
|
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
|
"Ale na dnie z honorem lec ..."
sierpień 31, 2004
|
PiS chce wyjawienia powiązań polityków ze światem przestępczym
styczeń 30, 2003
IAR
|
więcej -> |
|