ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
więcej ->

 
 

Afera na naszych oczach. "Prywatyzacja" PZU

Wczorajszy PAP donosi :

„Prawdopodobnie w styczniu zostanie ogłoszony przez Ministerstwo Skarbu Państwa przetarg na doradcę przy prywatyzacji PZU SA - poinformował w poniedziałek prezes PZU SA Zdzisław Montkiewicz.

Montkiewicz uważa, że spółka jest przygotowana organizacyjnie do prywatyzacji w 2003 roku.

W połowie listopada minister skarbu państwa Wiesław Kaczmarek poinformował PAP, że do oferty publicznej PZU SA może dojść w II połowie 2003 roku, a najprawdopodobniej w IV kwartale przyszłego roku.

Kaczmarek uzależniał wyznaczenie daty m.in. od zakończenia prac nad przygotowaniem prospektu emisyjnego.

Pod koniec pa?dziernika paneuropejska instytucja finansowa Eureko BV, mająca 20 proc. akcji PZU SA, skierowała do arbitrażu międzynarodowego sprawę konfliktu wokół PZU SA. Przedstawiciele tego konsorcjum uważają, że najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów spółki jest jej szybkie upublicznienie.

Pod koniec września MSP otrzymało od Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju oraz Międzynarodowej Korporacji Finansowej (IFC) listy intencyjne w sprawie kupna akcji PZU.

Według domysłów prasowych obie instytucje złożyły listy intencyjne, w których przedstawiły warunki kupna łącznie 10 proc. akcji PZU, co mogłoby wzmocnić pozycję ministra skarbu w PZU. (PAP) „

Dwa wnioski

Monkiewicz i Karczmarek szukają alibi dla przestępstwa które chcą dokonać.
Sprzedaż najważniejszego ubezpieczyciela w Polsce jest takim przestępstwem. "Doradca" ma rozmydlić odpowiedzialność wyżej wymienionych.
Zatrudniając "doradcę" wskazują, że nie posiadają kompetencji do zajmowania swoich stanowisk, za które otrzymują bardzo wysokie wynagrodzenie. A więc w świetle prawa są złodziejami, ponieważ wyłudzają od społeczeństwa pieniądze za pracę, której nie wykonują.
31 grudzień 2002

Adam Zieliński 

  

Archiwum

W hołdzie Rubinsteinowi
grudzień 21, 2002
PAP
Stary dowcip ale postaramy się go odświeżyć
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
Nieznane w Polsce sondaże dotyczące Iraku...
czerwiec 17, 2004
statystyk
Zjazd Wicyniaków
czerwiec 12, 2007
Edward Wo?niak
Własność rzecz święta cz.2/2
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
Mimo paniki na giełdzie, USA zbliża się do wojny przeciwko Iranowi
sierpień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czego USA chce w Afganistanie?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ziemia obiecana
sierpień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Izrael przyspieszy budowę nowego "muru berlińskiego"
sierpień 10, 2002
IAR
Bawarski premier domaga się nowego prawa przeciwko obrazie uczuć religijnych tłumaczenie artykułu ze strony internetowej:
maj 27, 2006
nauczyciel
The Iraq War: Worse than a Mistake
marzec 25, 2003
Ratowac Ukrainę
październik 16, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Sztuczna inteligencja już w Polsce!
lipiec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polacy ratowali Zydów
sierpień 19, 2003
Adam Białous, Białystok
Bolesław Konstanty Gebert ps. “Ataman” donosi z USA do Moskwy
luty 20, 2006
GUG
Dyplom dla idioty - kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez Pana Witolda Filipowicza
grudzień 23, 2008
tłumacz
Felieton powielkanocny
marzec 31, 2008
Dariusz Kosiur
List otwarty do Edwarda Moskala Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
listopad 7, 2005
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w czerwcu o 2,4%
sierpień 14, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media