ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
więcej ->

 
 

Szaron anulował porozumienie w sprawie Hebronu

Premier Izraela Ariel Szaron ogłosił jako "bez znaczenia" porozumienie w sprawie Hebronu, które Izrael podpisał w 1997 roku i które przyznawało temu palestyńskiemu miastu autonomię, zgodnie z założeniami procesu pokojowego przyjętego w Oslo w 1993 r.

"Jest jasne, że porozumienie w sprawie Hebronu zostaje anulowane, a poza tym i tak nie jest wypełniane i dlatego nie ma ono żadnego znaczenia" - oświadczył w niedzielę szef rządu izraelskiego Ariel Szaron.

Oświadczenie to złożył Szaron podczas posiedzenia Rady Ministrów zwołanego w związku ze śmiercią dwunastu Izraelczyków, którzy zginęli w piątek w zasadzce przed Grotą Patriarchów w tym mieście palestyńskim na Zachodnim Brzegu Jordanu.

Szaron zerwał porozumienie w sprawie Hebronu na żądanie kilku skrajnie prawicowych ministrów swego rządu. Niektórzy jego członkowie, m.in. minister bezpieczeństwa publicznego Uzi Landau, domagają się wręcz "zlikwidowania Autonomii Palestyńskiej".

Układ w sprawie Hebronu został zawarty w 1997 roku dzięki mediacji Stanów Zjednoczonych i było ostatnim porozumieniem w ramach procesu negocjacyjnego rozpoczętego w Oslo.

W nocy z piątku na sobotę wojsko izraelskie okupowało ponownie Hebron i w ciągu 24 godzin aresztowało tam ponad 50 osób podejrzanych o udział w intifadzie. Żołnierze rewidują dom po domu.

Wojsko zburzyło już od chwili wkroczenia do Hebronu dziewięć domów osób podejrzanych o terroryzm lub działalność antyizraelską.
17 listopad 2002

AFP 

  

Archiwum

Biskupi przyrównali Żydów do nazistów
marzec 7, 2007
¬ródło informacji: RMF
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
Okupowane ziemie Arabów krainą nędzy i rozpaczy
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Co pokażą Serbowie? Czy możemy pomóc ewentualnej partyzantce?
luty 20, 2008
marduk
Elity leczą się lepiej
październik 15, 2003
Janusz Rolicki
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
Coście zrobili z Polską?
maj 10, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
Apel o Uczczenie Pamięci Ofiar Stalinizmu
czerwiec 27, 2006
Leszek Skonka
Skazany doktor honoris causa UJ
listopad 19, 2002
PBAR, ARD http://www.superexpress.pl
Korupcja w zarządzie Łodzi: oskarżony obciąża Marka Czekalskiego (UW)
grudzień 11, 2002
PAP
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
Historyczna Perspektywa Chrześcijan i Muzułmanów
kwiecień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Chińska wersja NATO? Gra optymistyczna i gra pesymistyczna
kwiecień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
listopad 5, 2003
"Cały świat jest sceną"
październik 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyplomata Protestuje Przeciwko Torturom
luty 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ilość reklam leków bez recept przebiła proszki do prania i piwo...
listopad 28, 2005
Adam Sandauer
Jews killed Jews to create the state of Israel
maj 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Oszołomstwo zwyciężyło - "Dzień kpiny" w Krakowie
lipiec 1, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media