|
Podsumowanie tematu logowania
|
|

Kwestia logowania a co za tym idzie konieczność wpisania loginu i hasła - przed każdym komentarzem, jest nieco uciążliwą czynnością, ale porządkującą dyskusję.
Każdy bowiem - miałby przypisany nick i awanturnicy dokonujący wpisów - z coraz to innym podpisem, nie mieliby tu co robić.
To oni najbardziej się martwią i oglądalność forum.
Obawy o wytworzenie towarzystwa wzajemnej adoracji są bezzasadne.
Tylko wśród prostaków istnieje potrzeba jednomyślności i niedopuszczalność tworzenia nowych idei i rozwiązań.
To oni wydzierali gęby - że porywamy się na święte kajdany zniewolenia Polaków.
Czasami, niektórzy dyskutanci, dość daleko mijali się z prawdą.
Chcąc być wiernym zasadom Portalu, upubliczniałem takie teksty - dodając natychmiast swój negatywny komentarz.
Gdy piszę te słowa trwa techniczny atak na serwer.
Oznacza to, że nasza ostatnia wymiana zdań wzbudziła niepokój u dyżurujących agentów.
Bo - jeszcze przypadkiem moglibyśmy się dogadać i stworzyć skuteczny plan naprawy Polski.
Dla mnie osobiście smutne jest to - że nikt nie zabrał głosu w sąsiadującym tekście Prof. Pogonowskiego:
Panosząca się Postępowa Ideologia
To znaczy wiem, że dla jednych tekst jest oczywistym. I dlatego nie wymaga komentarza.
Większość jednak do niego nie dorosła.
A jest to niewątpliwie manifest moralny Profesora, w którym przypomina, że piętnuje Żydów tylko za zbrodnie. A gdyby sytuacja była odwrotna to stanąłby w ich obronie.
Takie są aksjomaty godności i honoru, zupełnie obce niektórym osobnikom, na obrazę Ojczyzny mianującymi siebie samymi "patriotami".
Będziemy musieli uporać się z kolejnym atakiem technicznym.
W kwestii logowania wprowadzam jednak autorytarnie następujące zasady:
Sytuacja pozostanie bez zmian.
Jednak wszystkie wpisy, które przekroczą dopuszczalną granicę przyzwoitości, będą bez uprzedzania kasowane a w skrajnych przypadkach - ich autorzy blokowani.
Nie mam ochoty ripostować na prymitywne zaczepki i mam nadzieję, że również Państwo odetchną.
Demokracja to odpowiedzialność. O czym nie chce wiedzieć większość awanturników.
|
|
4 grudzień 2007
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ku rozwadze - zdrajcy
czerwiec 14, 2008
Artur Łoboda
|
Rezerwy Federalnej - ?ródła jej pochodzenia, historii i obecnej strategii
czerwiec 30, 2008
|
tłumaczenia
styczeń 21, 2006
Zbigniew Dmochwski
|
Polak potrafi
sierpień 15, 2003
Stanisław Krajski
|
Zygmunto-Zuzanna
styczeń 6, 2006
zaprasza.net
|
Święto Konstytucji 3 Maja (2005)
maj 5, 2005
Artur Łoboda
|
Co łączy, co dzieli Majchrowskiego od Kwaśniewskiego
maj 9, 2003
Artur Łoboda
|
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
|
Podsumowanie tematu logowania
grudzień 4, 2007
Artur Łoboda
|
Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
|
My są...
SOBCZAK i SZPAK
luty 25, 2003
http://angora.pl/
|
Polaków będzie mniej
lipiec 19, 2002
PAP
|
Bułgarski pościg
czerwiec 28, 2006
Konrad Banachewicz
|
Młodzieży-ratujcie się II
lipiec 27, 2008
mik
|
Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
|
Medal Wolnosci
grudzień 8, 2005
przesłała Elżbieta
|
Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
wrzesień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
200 tysięczna demonstracja przeciwko amerykańskiemu militaryzmowi w mieście Vincenza
luty 25, 2007
lbc
|
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
|
Polska oskarżana o szowinizm
styczeń 19, 2006
PAP
|
więcej -> |
|