ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
więcej ->

 
 

"Polska agresja" i "modelowanie od nowa" Bliskiego Wschodu



Według Washington Times z 20 pa?dziernika Sekretarz Stanu USA Condolezza Rice zeznała poprzedniego dnia przed komisją senatu: „że zawsze było celem rządu Bush’a wprowadzenie nowego modelu politycznego („redesign) Bliskiego Wschóodu po atakach 11go września 2001, które to ataki wykazały ‘rozrastające się głębokie zło’ („deep malignancy growing”) w tym regionie, i że [atak na] Irak był częścią tego planu,” czyli narzucenie przez USA podstawowych zmian reżimów na Bliskim Wschodzie począwszy od dawno planowanego ataku na Irak pod jakimkolwiek zmyślonym pretekstem.

Powyższ stwierdzeni dr. Rice, że decyzja najazdu na Irak była powzięta z góry, a następnie tę decyzję rządu Busha „uzasadniano” kłamstwami o posiadaniu przez Saddama broni masowego rażenia. Jest to podobne, według William’a S. Lind’a do kłamstw niemieckich o „polskim ataku” na Niemcy w Gliwicach w 1939 roku. Istnieje ta różnica że Ribbentrop nigdy nie zeznawał w bundestagu że „Polska agresia” była tylko pretekstem, w przeciwieństwie do dr. Rice, która to poprostu i otwarcie zeznała Kongresie w Waszyngtonie. W obydwu wojnach kłamstwo było pretekstem do wojny.

Powyższe zeznanie wykazuje cynizm neokoserwtystów-syjonistów w rządzie Bush’a, którzy mają dosyć chucby żydowskiej, żeby nie przejmować się publiczną wiedzą o ich kłamstwach i fałszach na podstawie których zaczęli wojnę. Ocena zabitych w wojnie i w czasie pacyfikacji Irakijczyków zginęło dziesiątki tysięcy, a ponad 2000 Amerykanów poległo i ewakułowno 35,000 z powodów medycznych, w tym 15,000 ciężko rannych.

Nadal oficjalne komunikaty mówią o „następnym zwycięstwie demokracji.” Lind stawia retoryczne pytanie jak sobie neokonserwyści-syjonii wyobrażają proces zaprojektowania od nowa Bliskiego Wschodu? Czy oni myślą że mają do czynienia z zaprojektowaniem nowego modelu samochodu?

Według Lind’a rząd Busha nielegalnie szerzy fałszywą propagandę „sukcesu Demokracji” w Iraku w obliczu pogarszającej się sytuacji. Rzeczywiście Irak podlega głebokim zmianom, ale nie według życzeń Bush’a i Szarona. Lind obawia się że w pacyfikacja Iraku i przawdopodobnie niedługo też Syrii jest początkiem anarchii na Bliskim Wschodzie, za którą to Osama bin Laden wznosi dziękczynne modły do Allaha za pacyfikację Iraku zażądzoną przez Bush’a.

The Wall Street Journal z 29go pa?dziernika, 2005 podaje że szef sztabu wice-prezydenta Dick’a Chenney’a, Irving (Icek?) Lewis „Scooter” Libby, jeden z głównych neokonsrwatystów-syjonistów podał sie do dymisji ponieważ jest on postawiony w stan ostarżenia za pięć przestępstw, które w sumie mogą być ukarane 30toma laty wię?ienia. Dymisja Scooter’a zabiera Cheney’owi głównego sztabowca do wprowadzania w życie strategii „wielkiego” Izraela.

Raz skompromitowany Scooter musi odejśc bo nie nadaje się do użytku lobby izraelskiego na eksponowanym stanowisku, zwłaszcza że obecnie prokuratura amerykńska jest na tropie fałszów i kłamstw, które stanowiły uzasadnienie ataku i pacyfikacji Iraku. Praktycznie mówiąc Scooter działał jako Chenney i mówiono że scooter jest „Dick Chenney’s Dick Chenney” wedlug artykułu Christopher’a Cooper’a i Jeanne Cummins pod tytułem „Strata ‘Scooter’a’ Pozbawia Wice-Prezydenta Kluczowego Sztabowca i Odnawia Zainteresowanie Sposobami Uzasadnienie Wojny Przeciwko Irakowi.”

Zaczynający sie process karny przeciw Scooter’owi potrwa długo i odbędzie się według procedury amerykańskiej, w której prokurator jest w pojedynku słownym z obroną. Prokurator ma prawo przetargu o przyznawanie się do winy ludzi, którzy są zamieszani w tę samą aferę i mogą „wsypywać” jeden drugiego, w zamian za złagodzenie zarzutów i oskarżeń przeciwko nim kosztem głownego oskarżonego, w tym wypadku Scooter’owi Libby – system takiego przetargu zeznań w śledztwie i w przewodzie karnym w USA nazywa się „plea bargaining.”

Na dłuższą metę do roku 2006 lub 2008 wyborcy amerykańscy zrozumieją że kłamstwami zostali wciągnięci w wojnę nie do wygrania i że tylko megalomańja

Neokonserwatystów-syjonistów i ekstremiści rządzący w Izraelui mają z tej wojny pożytek. William Lind życzyłby sobie kompromitacji całego systemu dwupartyjnego w USA, który jest zdominowany przez mniejszość żydowską. Życzyłby on powstania trzeciej silnej partii politycznej w USA uczciwie oddanej „rzeczypospolitej amerykańskiej,” której polityka zagraniczna byłaby prowadzona dla dobra wszystkich Amerykanów a nie dla ekstremistów żydowskich. Dwupartyjny system w USA jest zdominowany przez mniejszość żydowską i stał się instrumentem dominacji żydowskiej w Ameryce, z której Żydzi czynią dziś „demokrację fasadową.”

Teraz kiedy siły wojsk okupacyjnych w Iraku osiągnęły 161,000 niby w celu zabezpieczania głosowania przez Irakijczyków na konstytucję, nie wiadomo jakie będzie dalsze przeznaczenie tych wojsk. Może wojska te mają pacyfikować Syrję w ramach „wojny przeciwko terrorowi?” Jak Niemcy zaczęli Drugą Wojną Światową kłamstwem od propagandy o „polskiej agresji,” tak neokonserwtyści-syjoniści zaczęli wojnę przeciwko Irakowi też za pomocą kłamstwa.

Saul Landau opisał tę skandaliczną sytuację w artykule pod tytułem „Podrabianie Dowodów, Kłamstwa i Ukrywanie Prawdy: Skanalem nie jest przeciek iformacji, Skandalem jes Nielegalna Wojna [przeciwko Irakowi]” („Forgeries, Lies and Cover-ups” The Scandal isn’t the Leak, But the Illegal War”)

William Lind obawia się, że „projektowanie i modelowanie” od nowa Bliskiego Wschodu, przez nokonserwtystów-syjonistów rządzących w USA, skończy się największym zwycięstwem islamu od chwili upadku Konstantynopola i najwyższymi cenami ropy naftowej w historii.

www.pogonowski.com
4 listopad 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Dwa teksty
październik 14, 2004
"Och, Zyta" KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
wrzesień 12, 2002
SOBCZAK & SZPAK http://www.angora.pl
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
USA już nie walczy żeby wygrac w Iraku
luty 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Prywatyzacja WSiP. Fundusz pomoże Muzie
styczeń 23, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
CALL FOR MAY 23RD PROTEST OF AIPAC ANNUAL CONFERENCE
maj 23, 2005
piśmienny
Próby Judaizacji Oświęcimia i Sprawa Jedwabnego
kwiecień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy
wrzesień 13, 2006
Irena Starczynska
O pracę będzie coraz trudniej
luty 21, 2003
Bartosz Krzyżaniak http://www.zw.com.pl/
CK-LA i PPP wydały broszurę o amerykańskiej tarczy antyrakietowej
sierpień 28, 2007
nadesłał marduk
Demokracja w cieniu globalizacji na przykładzie polskich wyborów parlamentarnych w 2007
październik 22, 2007
J. Duranowski
NIE dla imperialistycznych "rozjemców"!
sierpień 17, 2006
Workers Vanguard
Rasiści w hucie
marzec 11, 2005
Telewizja - komu ?
sierpień 21, 2003
Ojczyzna.pl
Naturszczycy wracają
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Ukraina: Witrenko wzywa do jedności przeciwników NATO
luty 22, 2008
Szymon Martys
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
Kultowy ubaw po pachy
lipiec 9, 2008
Marek Jastrząb
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Pacyfikacja Polski Przez NKWD a Nowy Film o Jedwabnem
kwiecień 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media