|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
więcej -> |
|
Pazerny fiskus i "..." komentatorzy
|
|

Nasz system podatkowy jest najbardziej restrykcyjny i skomplikowany w Europie – tak uważają nie tylko podatnicy, ale też doradcy podatkowi, którzy spotkali się w Krakowie na ogólnopolskim forum.
Eksperci z Centrum im. Adama Smitha wyliczyli, że dokładnie wczoraj w Polsce wypadał tzw. dzień wolności podatkowej. Oznacza to, że wszystkie pieniądze zarobione od początku roku do 24 czerwca pochłonął fiskus. Innymi słowy – pół roku pracowaliśmy na różnego rodzaju podatki.
Zdaniem doradcy, Mariana Jankowskiego – oprócz wysokości podatków, największym problemem jest niestabilne prawo. A co o fiskusie sądzą zwykli ludzie – nietrudno się domyślić: „zabiera za dużo”.
Według wyliczeń Centrum im. Adama Smitha, największą część płaconych w Polsce podatków stanowi: opodatkowanie pracy, przedsiębiorczości i świadczeń społecznych – wynoszą one 41,7% dochodów publicznych.
(PAP)
Kilka uwag
Po pierwsze; nic mi nie wiadomo aby w Krakowie odbyło się jakieś "ogólnopolskie forum".
Natomiast w Pierwszym Małopolskim Forum Gospodarczym miałem okazję wziąć udział.
I właśnie na tym Forum wystąpili przedstawiciele Centrum Adama Smitha.
Zresztą, o ile pamiętam, zamiast Mariana Jankowskiego wystąpiła jakaś pani.
W czczej paplaninie nie było ani słowa o ?ródłach obecnego stanu rzeczy, a więc o post-minowskim "programie gospodarczym" Sorosa-Balcerowicza-Sachsa. To właśnie w ramach tego planu stworzono obecny system fiskalno-gospodarczy z którym nie mogą się uporać kolejne rządy. Ten system fiskalny gloryfikowali kiedyś przedstawiciele wspomnianego Centrum.
(Artur Łoboda) |
|
27 czerwiec 2004
|
|
|
|
|
|
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
|
Czy ograniczać wielkość gospodarstwa rolnego?
lipiec 26, 2002
PAP
|
Konwój do Betlejem
październik 27, 2003
Israel Shamir
|
Kolejny raz o 11 września
czerwiec 19, 2004
(ak)
|
Uczcie się czytać między wierszami
kwiecień 19, 2003
Alina
|
2.000 zł za nic
listopad 5, 2004
Jarosław Latacz
|
Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna
czerwiec 9, 2003
|
Pokój nie potrzebuje nowych rakiet !
maj 20, 2007
przysłał marduk
|
Przed szczytem Unia - Rosja Samara 2007
maj 18, 2007
wasylzly
|
Adam Michnik - miedzy lwem a lisem
wrzesień 17, 2002
GAZETA POLSKA
|
Robotnicy amerykańscy najwydajniejsi na świecie
wrzesień 2, 2003
|
Prezes Rady Ministrów RP Pan Kazimierz Marcinkiewicz - List Otwarty
listopad 18, 2005
Leszek Skonka
|
Polska odmawia
wrzesień 4, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lepper: kolejny przekręt PSL
wrzesień 16, 2002
PAP
|
PUBLIC RELATIONS – kształcenie ogłupiałego motłochu
sierpień 10, 2006
meditus
|
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
|
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
|
Po nosie
kwiecień 18, 2003
Andrzej Kumor
|
Obóz pięknej Polski?
kwiecień 29, 2007
Remigiusz Okraska
|
Tylko Narodowe Panstwo Polskie
kwiecień 14, 2003
przeslala Elzbieta
|
więcej -> |
|